Şimdi Ara

Sony Xperia 1 II tanıtıldı: Snapdragon 865, 8GB RAM, 256GB depolama alanı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
2
Favori
5.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam uzun bir ara ama, evet deklanşör var gözüküyor. Bence çok faydalı bir özellik. Hatta abartmayayım ama telefon seçiminde benim için belirleyici bir faktör.
    -----------------------------
    Telefona gelirsek. Sony doğru yolda yürüdüğünü bir kez daha gösterdi bu Sony Mobile'da yaşanan sorunlardan beri ancak aynı zamanda doğru yolda sarhoş bir şeilde yürümeye devam ettiğini de gösterdi. Çünkü Xperia 1 Mark 2 daha iyi bir cihaz olsa da benim kafamdaki beklentilerin altında kaldı. Ben Sony Mobile için kurtuluşun trendleri takipte olduğunu düşünüyorum yani cihazları niceliğe boğmakta bence çözüm. Güye 12GB RAM ve 5 kamera ile gelecekti nerede? Tamam biliyorum özellikle kameraya ilgisi olmayan için hiç bir fark olmayacak kullanım deneyiminde ona sorun yok, hatta ben Xperia XZ kullanıyorum öyle donanım manyağı değilimdir ama iş marka oldu mu satış oldu mu renk değişiyor. Rakipleriniz 12GB RAM koyup daha yüksek mp'li kameralar koyup, 120hz ekranlar koyup şov yaparken siz ben çok daha stabil ve istikrarlıyım 8GB RAM ile işte Zeiss lens kullanıyorum demekle daha fazla satamazsınız hem de bu fiyatla. Bana göre olması gereken Sony nicel olarak top seviyede cihazları zararına satmalı. Bu cihaz 1200 EUR değil 700-800EUR'ya hatta mümkünse 600EUR'a satılması lazım. Bunu da öfkeyle ya da alım gücü düşük bir pazarda olmanın getirdiği etkiyle söylemiyorum. Öncelikle hedef kar değil, zarar ve pazar payı olmalı sonra kara geçmek mümükn olabilir bana kalırsa yoksa bu şekilde sallanan kayık gibi bir ileri bir geri sayar dururlar.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.