Şimdi Ara

Sony XBA-1 Balanced Armature Kulak İçi Kulaklık Şok Fiyat 99 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
5
Favori
14.864
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haymanali2006

ses kalitesine etki etmezse almam e6

Ses kalitesine etkisi , şayet kaynak cihazda EQ ayarları yoksa o fonksiyonu üstlenerek daha istediğinize yakın ses verme şeklinde olabilir.Diğer türlüsü , kaliteli bir LED TV'ye VCD görüntü aktarıp blue ray görüntü almayı ummak gibi olur.

Zaten İEM'lerde amfi kullanan pek görmedim.

Başka bir kullanım alanı da , tablet ya da telefona harici bağladığınız pilsiz ya da elektriğe bağlanmayan hoparlörden oldukça tatminkar ses seviyesi almanızı sağlaması.
  • _sude_ kullanıcısına yanıt
    ikisini ayrı ayrı mi sepete ekliyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek bir seferde ekledim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemim resimde. Nerede hata yapıyorum
     Sony XBA-1 Balanced Armature Kulak İçi Kulaklık Şok Fiyat 99 TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @faridun
    anladım, gerek yok o zaman şimdilik
    @_sude_
    bende de aynı, bugün aldım 36 dolar a, kampanya bitti mi ki

• Ben de konuyu görünce M4 almak için siteye girdim ancak sitede sorun var, sayfasında $36.50 (mikrofonlu $39.50) gözüken kulaklıklar sepete ekleyince $59.50 gözüküyor. Siteye mesaj atıp durumu bildirdim bakalım ne diyecekler.
  • Gelen cevap aşağıda, "kampanya Pazartesi gününe kadar uzatılacağı için birazdan tekrar deneyin" demişler.

Hi
    Please try again shortly the deal will be extended till Monday, after Monday the price will revert to the normal $59.50.
    Thanks

With best regards,
    General Support
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncaybe

Gelen cevap aşağıda, "kampanya Pazartesi gününe kadar uzatılacağı için birazdan tekrar deneyin" demişler.

Hi
    Please try again shortly the deal will be extended till Monday, after Monday the price will revert to the normal $59.50.
    Thanks

With best regards,
    General Support

http://www.mp4nation.net/brainwavz-earphones/brainwavz-m4-iem-earphones

Dedikleri gibi yeniden $36,5 olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: faridun

quote:

Gelen cevap aşağıda, "kampanya Pazartesi gününe kadar uzatılacağı için birazdan tekrar deneyin" demişler.

Hi
    Thanks

With best regards,
    General Support

http://www.mp4nation.net/brainwavz-earphones/brainwavz-m4-iem-earphones

Dedikleri gibi yeniden $36,5 olmuş.

Arkadaşlar bu kulaklık için bu indirim sıcak mıdır yoksa daha ucuza satıldığı oldu mu, bilginiz var mı?

• Sıcak bir kampaya.1 değil 2 farklı kulaklık alıyorsunuz.M4 kendini ispatlamış , F/P oranı en yüksek kulaklıklardan biridir.Yanında hediye verilen Delta ise henüz üretim bandından yeni çıkmıştır.İlk inceleme yapanların yorumları onun da en iyi F/P ürünlerinden biri olduğu yönündedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faridun -- 26 Ekim 2013; 7:53:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faridun

Sıcak bir kampaya.1 değil 2 farklı kulaklık alıyorsunuz.M4 kendini ispatlamış , F/P oranı en yüksek kulaklıklardan biridir.Yanında hediye verilen Delta ise henüz üretim bandından yeni çıkmıştır.İlk inceleme yapanların yorumları onun da en iyi F/P ürünlerinden biri olduğu yönündedir.

yanıtınız için çok teşekkür ederim

edit: kullanılabilir indirim kodu var mı? bilgisi olan kimse paylaşabilirse ona göre sipariş vermek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cıngıllı -- 26 Ekim 2013; 9:26:03 >
  • Nasıl sıcak fırsatmış yahu 2 sene önce fiio kulaklık amfisi+m4 49 dolara almıştım hala 40 dolar civarı.

Tabi bu fiyata alınır mı ?

Eksileri : Fazlasıyla alınır alacaklara bir kaç tavsiyem olacak;foam uçları takmak ya da çıkarmak ciddi el becerisi gerektiriyor zor girip çıkıyor diğer uçlar da çok kaliteli değil yani kulaklığı alan kaliteli bir uç ile kullanırsa daha verimli olur,yürüyüş ya da koşularda kulağınızdan rahatlıkla düşebiliyor düşmese dahi biraz gevşediği vakit ses almak güç o yüzden sürekli mobilseniz zorlayabilir.Bir diğer kötü yanı kablosu halat gibi yani belirli bir şekli var ne yapsanız değişmiyor kalıp gibi yumuşak hamurlu değil bu yüzden çirkin görünüyor.

Artıları :Sansa clip ile mükemmel uyum sağlıyor,pantolonun cebinde unuttum çamaşır makinasında yıkandılar çıktı kuruttum taktım kullandım çatır çatır çalıştı bu yüzden sağlamlığına her türlü kefilim,ses tonlaması dengeli,ister rock ister dubstep yükleyin yok demiyor,hakkını veriyor,sahtesi takliti yok,sanırım garantiliydi hiç araştırmadım gerçi.

Sonuç olarak fiyat performans kulaklığı ama beklentinizi yüksek tutmamakta da fayda var

Ek olarak : Sony zx 100 ile benzer tonlaması var.

• Hocam bu m4 şu an kullandığım cks55 den iyi midir acaba

• benim mp4nationdan sipariş ettiğim m4 geldi
    severek kullanacağım bir kulaklık olacak eminim

• haymanali2006 kullanıcısına yanıt
    kulaklığı kullandıktan sonra deneyimini bizimle paylaşırsan seviniriz
  • ilk dk bass ağırlıklı ve mid tiz gerideydi hiç hoşuma gitmedi , 5 dk içerisinde normal seviyelere geldi, burn-in denen olayin önemi ortaya çıkıyor, 12saat yeter heralde onun için,
    herşeyi güzel tek sorun kablo ile kulakligın bağlandığı noktada o plastik çok yumuşak, kulaktan çıkarırken dikkat ederseniz bi sıkıntı çıkmaz gibi duruyor, kulaklık kendini ispatlamış, daha fazla söze gerek yok sanırsam

• Benim kulaklık hala gelmedi, 28 Ekim'de sipariş vermiştim, diğer sipariş verenlerde durum nedir?
  • quote:

Benim kulaklık hala gelmedi, 28 Ekim'de sipariş vermiştim, diğer sipariş verenlerde durum nedir?

25inde vermiştim dün geldi, takip numarasını aşağıdaki linkten kontrol edin.

www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta-yd_yeniweb.php

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haymanali2006 -- 16 Kasım 2013; 19:15:31 >
  • bu kulaklıkta şu an ebay'de büyük indirim var. kargo ücreti ile birlikte 27 dolar. şahsen 10 gün önce verdiğim sipariş bugün geldi ve ilk deneyimim fiyatına göre müthiş bir kulaklık olduğu. baskafa değilseniz çok beğeneceğinize eminim. oldukça ayrıntılı ve temiz bir ses veriyor. izolasyonu da gayet iyi geldi ilk kullanımımda.

http://www.ebay.com/itm/NEW-Sony-XBA-1-In-Ear-Headphones-w-Balanced-Armature-Drivers-w-Pouch-BLACK-/200988493175?pt=US_Headphones&hash=item2ecbd90577

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilsadvocate -- 6 Şubat 2014; 16:26:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: devilsadvocate

bu kulaklıkta şu an ebay'de büyük indirim var. kargo ücreti ile birlikte 27 dolar. şahsen 10 gün önce verdiğim sipariş bugün geldi ve ilk deneyimim fiyatına göre müthiş bir kulaklık olduğu. baskafa değilseniz çok beğeneceğinize eminim. oldukça ayrıntılı ve temiz bir ses veriyor. izolasyonu da gayet iyi geldi ilk kullanımımda.

http://www.ebay.com/itm/NEW-Sony-XBA-1-In-Ear-Headphones-w-Balanced-Armature-Drivers-w-Pouch-BLACK-/200988493175?pt=US_Headphones&hash=item2ecbd90577

Hayırlı olsun
    Ürünün sahte olma ihtimali varmı ? Bir de tonlaması nasıl çok mu flat ses veriyor ? Son olarak tasarım olarak uzunca bu kulakta kötü görünüyor mu yada kulaktan düşme durumu var mı koşu yaparken vs ?
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.