Şimdi Ara

Sony Vegas Pro 11 - Acil Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba , şu an video editlemeye çalışıyorum ve editlerim çok kısa parçaları birleştirmek üzerine yani yaklaşık 4 sn. lik kısımları ''S'' harfine basarak kesip birleştirmeye çalışıyorum.

Fakat sorun şu ki uzun bir filmin gidip 4 saniyesini kestiğinizde o film kutucuğu görülemeyecek kadar incelip ufalıyor yok oluyor yani neredeyse ve okadar küçük bir kutucukda hiçbir işlem yapılımıyor.
    Kutucuğu yanlardan tutup genişlettiğimde de busefer istemediğim ve kestiğim film sahneleride dahil olmaya başlıyor.

Yani sorum şu ; 4 saniyelik bir video kesitini filmin devamını geri yüklemeden nasıl görüntü olarak uzatabilirim ? üstünde çalışılcak geniş alanlar lazım çünkü çok efekt yapıyorum , umarım anlatabilmişimdir..

• bilen ?
  • Ctrly bas mause top tusunu cevir buyuyecektir bunu ctrl ye basili tutarqk yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    pardon tam anlayamadım biraz daha düzgün yazabilirmisiniz ?

EDIT : Denedim olmuyor , sadece aşağı iniyor ekran. Videolarda bi değşim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream-Lord -- 17 Aralık 2015; 23:18:11 >
  • YAPARAK

• videonun üstüne gel mouse topunu ileri geri hareket ettir ctrlye felan basma
  • Normal tekeri hareket ettireceksin veya o zaman cizelgesinin saginda solunda +- vardir kac aydir kullanmiyorum unuttum

• Privyet kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hallettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dream-Lord

Teşekkürler hallettim.

bu tür programlar genelde böyle öğrenilir, kurcalarsın ve çözümü bulursun. Yinede internetten öğretici videoları da izlemeni tavsiye ederim. Bunu hobi olarak ya da zevk için kullanabilirsin ancak yinede bilgi değerlidir. İşine yarayabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.