Şimdi Ara

sony vaio servis hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sony vaio SVF152A29W sahibiyim 10 ay önce aldım tozlandı ısınmaya başladı ve sesi kısıldı garantisine göndermek istiyorum kutusu felan var evde ben üniversitedeyim eve gittiğimde göndericeğim ancak nasıl yapacağım hakkında hiç bilgim yok
    Ücret alırlar mı?
    Kaç güne gelir?
    Marmaris te servisi yok denizlide elden versem daha mı iyi olur?

• 1. Temizlik garanti kapsamında değerlendirilmiyor. O yüzden servis sizden bunun için para isteyebilir de istemeyebilir de, biraz insaflarına kalmış bir durum. Vermek istemezseniz kendinizde açıp fanı temizleyebilirsiniz.
    2. Temizleme işlemi dışındaki tüm onarımlar garanti kapsamına girer. Bunun için bir ücret ödemezseniz. Bazı dengesiz servisler bu tür ücretler isteyebiliyor. Eğer böyle bir durum ile karşılaşırsanız servis fişi, garnati belgesi/fatura belgesi ile birlikte illerde valilik, ilçeler de kaymakamlık bünyesinde bulunan tüketici hakem heyetlerine şikayette bulunabilirsiniz.
    3. Kargo ile gönderirseniz giderken istenilen kargo ücretini siz karşılar dönüştekini ise ödemezsiniz. Elden verirseniz sizden para alamazlar hangisi işinize gelirse..
  • teeşekür ederim. çok sağol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.