Şimdi Ara

Sony TV Arızası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşk 5 yıl önce çok özenerek aldığım Sony KDL 46Z5800 model televizyonum geçen hafta birden çalışmamaya başladı.
    Kumanda ile TV yi açıyorum lakin panele hiç görüntü gelmiyor.

Yetkili teknik servise verdim televizyonu... Kart arızası olduğunu, bu sebeple panali test edemediklerini belirttiler...

Sorun şu, kart ellerinde yok ve sipariş geçecekler... bu durumda kart ücretini alıyorlar.. az bir meblağda değil,.. 600TL kadar...
    Kartı taktıktan sonra pnale arızası varsa geçmiş olsun .. TV çöp... kart parası da bana kaçıyor...
    Eğer panel çalışırsa ne ala.... 600TL ye TV yi yaptırmış oluyorum ...

Aklıma TV yi yetkili servisten alıp, TV hastanelerine bırakmak geliyor.. orada belki panelin sağlığından anlayan ustalar vardır... veya alternatif bir çözüm üretebilecek...

Sizce ne yapmalıyım ... ? Risk alıp TV yi yaptırsam mı .. yoksa gidip yeni bir TV mi alsam ... ?

Yardımlarını için şimdiden teşekkürler

• atoprak kullanıcısına yanıt
    bir 600 daha ver yenilerinden al bence öbür türlü macera (aynı özelliklerde 1200-1300 e var sanırım)
  • sgul2002 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aslında 1000 tel kadar verip (ki verebilirim) 49 luk akıllı LG ler var.. varsın 4K olmasın şimdilik ..
    yani dediginiz gibi aslında çokta abartı olmayan bir paraya alınabiliyor yeni bir tv .. ama işte tüketim toplumu olmak istemiyorum ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.