Şimdi Ara

SONY TEYP MI PIONEER TEYP MI ACIL YARDIMMM IKI MODEL ARASINDA KALDIMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hb den teyp siparis etcem de yarin bir gun farkli forumlarada yazdim cevap alamadim daha birde buraya yaziyim dedim..ewt arkadaslar iki teyp arasinda kaldim ozellikleri yazim simdi yalniz onyargili cevap vermesseniz sevinirimm
    PIONERR DEH-X 1850UB 2016 MODEL
    Cd mp3 usb girisli
    tam fonksiyonlu uzaktan kumanda USB girişi Sökülebilir Ön Panel Anfi çıkışı Ön AUX &3 band parametrik ekolayzır 4x50W Çıkış Gücü Elektronik Anti-Şok Koruma (ESP) Gerçek Zamanlı Saat Fonksiyonu RDS(Radyo bilgi sistemi) Önayarlı Ekolayzır Radyo/CD/MP3/USB Kumandalı Oto Teyp 210 TL

SONY DSX A200 2016 MODEL USB MP3 CD ANDROID IPOD IPONE
    Teybinizin üzerindeki Mega Bass tuşuna bastığınızda cihazınız müzik kalitesinden ödün vermeden, inanılmaz bir bass ve tiz performansı verir. • Mega Bass teknolojisinin gerçek performansını yakalayabilmek için üst seviye hoparlörler kullanmanız gerekmektedir. • Mega bass özelliği aktifken led aydınlatma sistemi 35.000 farklı renk kombinasyonu ile ritme göre ışık animasyonu sunmaktadır. • VA (Vertical Alignment) LCD Ekranı ile yüksek kontrast sağlar • 55 Watt x 4 kanal Ses çıkış gücü, Quick Browser özelliği ile kolay arama • Direksiyon Kumanda bağlantısı uyumlu, Amfi çıkışı • Ön AUX ve USB girişi, USB’den 1,5 amper güç ile hızlı şarj etme özelliği • MP3/WMA/AAC/WAV*/FLAC* (*yalnız USB) formatlarını desteklemektedir. • Gelişmiş Ses Motoru teknolojisi ile mükemmel ses kalitesi sağlar • Digital Clearity Tuner ile düşük radyo sinyalinde bile yüksek ses kalitesi..200TL
    EWT SONUC OLARAK BN SONY ALIM DIYORUM HEM OZELLIKLERI DAHA COK HEMDE CIKIS GUCU DAHA FAZLA AMA YINE DE BI SORUM ISTEDIM BU IKI MODEL ARASINDAN HANGISINI SECERSINIZZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gastamonulu -- 11 Ekim 2016; 17:04:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• link atsaydın daha kolay cevap alırdın
    Bende sony olmasına rağmen önceki teybim pioneer bir tık öndedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 11 Ekim 2016; 12:48:35 >
  • Ya mobilden girdigim icin beceremedim link isini...sizin sonynin cikis gucu kacti hocam yani ozellikleri fln iyi miydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gastamonulu -- 11 Ekim 2016; 17:02:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimki kendinden anfili 4 x 40 W RMS

özelikler gerçekten iyi.
  • Teypte pioneer daha öndedir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.