Şimdi Ara

Sony Tablet ve Xperia Tablet Kullanıcıları Kulübü (202 üye) (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.455
Cevap
41
Favori
191.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar elimde bir adet tables s tegra3 sgpt121tr 32 gb ve orijinal siyah deri cv3 kılıfı var.kutusu açılmış ama hiç kullanılmamış.adınıza faturalı yollanacak düşünenler pm atsın bana...acil
  • Yeni farkettigim bir problem , 4.1.1 güncellemesinden sonra tablet uyku moduna geçince saat duruyor, fabrika ayarlarına dönmeme rağmen düzelmedi , fikri olan yada aynı problemi yaşayan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcansu

quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

Orijinalden alıntı: kontrabasist

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: malkooklam

topig can cekisiyor ama yinede yazmak mecburiyetindeyim,
    zira baska site yok gibi......

3 ay oldu alali ve bir ay sonra resetlemeye basladi sonra siklasti bu resetlemeler....fabrika ayrlarina geri dondum ve 3 gun gibi bir sure resetlemedi.,,,simdi yine resetliyor ne yapmaliyim....

saygilar,

Tableti fabrika ayarlarına resetleyeceğiz yanlız bunu recovery moddan yapacağız android sistem den değil tablet kapalıyken + tuşuna basın aynı zamanda power tuşuna basın vol + tuşuna basmaya devam edin recovery ekranı çıktığında vol + vol - tuşlarından aşağı yukarı ilerleyin onay için power tuşuna hafifçe dokunacaksınız

Fabrika ayarlarını seçin ve power tuşuna dokunun bi şey soracak evet diyeerek onaylayın power tuşuyla ve resetlemesini bekleyin işlem tamamlanıncaya kadar tablete herhangi bir müdahale yapmayın işlem sırasında ekran kapanabilir gidip gelebilir. Sonrasında sorununuz düzeleceğini düşünüyorumm

ahaha boşver yorma kendini fazla zamanla düzelir=)

Sen tableti satmışsın anlaşılan

Merhaba forum cok sessız.Sony tablet s icin root hakkında bır gelisme varmı.

yok abi ne satıcam hala Bomba gibi duruyo alet bi root vakası daha yaşamadan satmıycam !!!

• tabletten ses sistemine kablosuz nasıl bağlanırım??? yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SunShinE-Tr
    Yeni farkettigim bir problem , 4.1.1 güncellemesinden sonra tablet uyku moduna geçince saat duruyor, fabrika ayarlarına dönmeme rağmen düzelmedi , fikri olan yada aynı problemi yaşayan ?

Bendede arada bir yapıyor 00:00 diye gösteriyor 1-2 sn sonra doğru saati göstermeye başlıyor.
  • Sony Xperia Tablet S 32Gb Wi-Fi + 3G SGPT131TR/S
    955TL nasıl fiyat arkadaşlar?
  • Beyler ben xda-developers ta yazıyorum genelde adım smgdev. İstek çok olursa forumda uygun bir yere detaylı bir root ve modifiye konusu açabilirim veya Utku bey de kabul ederse buraya ekleyebiliriz.

Bu arada Sony Tablet S ve Xperia Tablet S in bootloader kilidi için çalışmalarımız sürüyor yakında romlar da gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tdorgut

Beyler ben xda-developers ta yazıyorum genelde adım smgdev. İstek çok olursa forumda uygun bir yere detaylı bir root ve modifiye konusu açabilirim veya Utku bey de kabul ederse buraya ekleyebiliriz.

Bu arada Sony Tablet S ve Xperia Tablet S in bootloader kilidi için çalışmalarımız sürüyor yakında romlar da gelebilir.

Dostum izin almana gerek bile yok seve seve kabul ederim. Eklersen çok da makbule geçer ben bir root rehberi yapmıştım. İlk sayfada var. Onun aşağısına ekleriz güzelde olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Bir daha soruyorum, sony tablet s var 4.0.3 de kaldi. Buna cfw yukleyemez miyiz?

4.0.3 de kaldı. Orjinal güncelleme gelmeyecek.Ama modlayabiliyorsunuz. 4.1 yükleniyor ama sorun olursa tablet tamamen brick olabilir. Denemek isterseniz Root sayfasını bu adresten (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1515720) takip edebilirsiniz.

Teşekkürler verdiğin sayfa yardımıyla tableti root lamayı başardım.

• quote:

quote:

quote:

Bir daha soruyorum, sony tablet s var 4.0.3 de kaldi. Buna cfw yukleyemez miyiz?

4.0.3 de kaldı. Orjinal güncelleme gelmeyecek.Ama modlayabiliyorsunuz. 4.1 yükleniyor ama sorun olursa tablet tamamen brick olabilir. Denemek isterseniz Root sayfasını bu adresten (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1515720) takip edebilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benim tablet 3G li herhangi bir sorun olur mu acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim tablet 3G li herhangi bir sorun olur mu acaba ?

Benim bildiğim olmuuyor dostum. 3g lilerde 3g çalışmama sorunu olduğunu duymuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drutkubulutsimsek -- 2 Temmuz 2013; 14:22:16 >

• 4.0.3 5a yı rootladık.4.1.1 yuklemek ıcın bır program var bunu kullanabılırmıyız.Birck olabılırmı.
  • quote:

4.0.3 5a yı rootladık.4.1.1 yuklemek ıcın bır program var bunu kullanabılırmıyız.Birck olabılırmı.

4.1.1 İÇİN resmi tablet s romu yok xperia tablet için kullananlar var ama hatalar da oluyormuş ben yüüklemedim tablete ama xperia tablet için rom tablet s de kullanılabiliyor
  • Teşekkür ederim. Sanırım biraz daha beklemek gerekecek.
  • Selamlar , sony fanatiği olduğumdan ipad2 64gb 3G model resmi Türkiye ithalatı beyaz renk cihazımı bir adet orijinal smartcover ve bir adet kalın silikonlu kılıf ile birlikte Sony tablet s ya da xperia s ile takas düşünüyorum özellikle 3G olması gerekli . Cihazından sıkılan yada iPad isteyen varsa mesajlarınız pm den bekliyorum. Cihazda ön yada arkada çizik yoktur sadece iki köşesinde çok hafif sürtme izi vardır. Herhangi bir sorunu yoktur.
  • quote:

Teşekkür ederim. Sanırım biraz daha beklemek gerekecek.

Rica ederim .
  • Merhaba

Bu forum sanki artık işlemiyor ama yine de sorayım dedim.

bende Sony Tablet S var (Xperia değil) 16GB 3G modeli

Root lu değil bu cihaz Jelly Bean 4.2.2 ye yükseltilebilir mi? Nasıl?

Birde face te foto paylaşmak isteyince olmuyor bir süredir ve faceteki bir fotoyu twitter da paylaşmak isteyince de olmuyor. Nedendir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bohlener

Merhaba

Bu forum sanki artık işlemiyor ama yine de sorayım dedim.

bende Sony Tablet S var (Xperia değil) 16GB 3G modeli

Root lu değil bu cihaz Jelly Bean 4.2.2 ye yükseltilebilir mi? Nasıl?

Birde face te foto paylaşmak isteyince olmuyor bir süredir ve faceteki bir fotoyu twitter da paylaşmak isteyince de olmuyor. Nedendir?

Rootsuz yükseltemezsin. Rom atman lazım. Rom da Sony Tablet S için 4.2.2. romu yok o yüzden yükseltemezsiniz .
  • Bir kaç ay kullanıp xperia s tabletimi sattım. Ne kablo bulabildim ne kılıf yan sanayi olarak orjinalleri tablet parası. Root yapamadığım için hafıza sorunu yaşadım. Aslında şekil ve hız olarak çok iyiydi ama özellikle root olayına sinir oldum. Huawei Mediapad FHD 10.1 alarak buraya elveda diyorum.
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.