Şimdi Ara

Sony Tablet ve Xperia Tablet Kullanıcıları Kulübü (202 üye) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.455
Cevap
41
Favori
191.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

Sony has confirmed that the Tablet S will be receiving an update to Android 4.0 Ice Cream Sandwich. An update is also in the pipeline for the recently released Tablet P.
    The update is likely to go live by February 2012 !!!

Herhangi bir terslik olmassa Şubat ta Android 4.0 ICS güncellemesi Tablet S ve Tablet P için gelecektir Ardından da root çıkması bekleniyor..

Bekle bekle ağaç olduk yaww

Ice cream gelsede ortalık şenlense biraz :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkozturkoz

slm 16 gb wifi+3g olarak bu cihazı sectim.özellikle ekran kalıtesı beni mest ett uzun uzun arastırdım bu cihazda karar kıldım.. sd kartı stabil olarak göremiyormuyuz bu cihazda misal samsung andorid telefonlarımda dosya yöneticisi içinde görebiliyordum.. ve sd karttaki bilgileri direkt galeriden görebilmem için benden transfer yapmamı istedi, ozaman sd kart neden kullanıyorum bunun yolu nedir yardımcı olursanız sevinirim. misal sd kartı takınca transfer yapmamı istiyor sd karttan direkt müzik vs kullanamıyormuyum anlayamadım..

O sony nin kullanıcılar için yapmış olduğu bir uygulama direk sd kartınızı tabletle eşlemek istiyor benim için oldukça kullanışlıydı. Her sd kartı taktığınızda çıkacaktır. Close a basarak kapatınız.

Ardından Android Market e giderek FILE MANAGER uygulamasını tablete yükleyiniz. Yükledikten sonra uygulamayı açınız. uygulamada UP tuşuna birkez basınız karşınıza usbdisk1 usbdisk2 usbdisk3 sdcard sdcard 2 çıkacak usbleri boşverin. Buradaki;

sdcard: Tabletin kendi hafızasındaki dosyaları

sdcard2: SD cardın hafızasını temsil etmektedir.

Bu şekilde sorununuzu giderebilirsiniz görüşmek üzere

• quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

quote:

Sony has confirmed that the Tablet S will be receiving an update to Android 4.0 Ice Cream Sandwich. An update is also in the pipeline for the recently released Tablet P.
    The update is likely to go live by February 2012 !!!

Herhangi bir terslik olmassa Şubat ta Android 4.0 ICS güncellemesi Tablet S ve Tablet P için gelecektir Ardından da root çıkması bekleniyor..

Bekle bekle ağaç olduk yaww

Ice cream gelsede ortalık şenlense biraz :)))

Aynen cenk ya ağaç olduk bir sitede nisan veya mayıs 2012 gibi gelecek şubatta telefonlara gelecek sadece diyor. Sony nin ana siteside Şubat 2012 yi bekleyin diyor bakalım ayrıca root da gelecek o zaman 32 gb 64 gb lik sd kartları da normal hafıza gibi de kullanabilicez web cam bile bağlanabileceği konuşuluyor :D güzel şeyler bunlar

• quote:

quote:

slm 16 gb wifi+3g olarak bu cihazı sectim.özellikle ekran kalıtesı beni mest ett uzun uzun arastırdım bu cihazda karar kıldım.. sd kartı stabil olarak göremiyormuyuz bu cihazda misal samsung andorid telefonlarımda dosya yöneticisi içinde görebiliyordum.. ve sd karttaki bilgileri direkt galeriden görebilmem için benden transfer yapmamı istedi, ozaman sd kart neden kullanıyorum bunun yolu nedir yardımcı olursanız sevinirim. misal sd kartı takınca transfer yapmamı istiyor sd karttan direkt müzik vs kullanamıyormuyum anlayamadım..

O sony nin kullanıcılar için yapmış olduğu bir uygulama direk sd kartınızı tabletle eşlemek istiyor benim için oldukça kullanışlıydı. Her sd kartı taktığınızda çıkacaktır. Close a basarak kapatınız.

Ardından Android Market e giderek FILE MANAGER uygulamasını tablete yükleyiniz. Yükledikten sonra uygulamayı açınız. uygulamada UP tuşuna birkez basınız karşınıza usbdisk1 usbdisk2 usbdisk3 sdcard sdcard 2 çıkacak usbleri boşverin. Buradaki;

kardeş çok teşekkur ederım emeğin için fakat ben müziklerimi veya resim videolarımı cihaz üstünden galeriden göremiyorum illaki kopyalama istiyor dogrumu?

• Kıymetli Sony Tablet S kullanıcıları, her ne kadar bu konu, başlıktanda anlaşıldığı üzere Sony Tablet kullanıcılarına hitap ediyorsada belki kendinizin belkide çevrenizden birilerinin işine yarar diye bilgilerinize sunmak istedim;
    SGP-T111TR serisi Tablet gelecek, Sıfır kutusunda jelatini açılmamış durumda tabi.Orjinal Sony garantisiyle. Piyasa satış fiyanının hatırı sayılır miktarda altında vereceğim.
    İlgilenen arkadaşlar pm göndersin lütfen...
  • quote:

Aynen cenk ya ağaç olduk bir sitede nisan veya mayıs 2012 gibi gelecek şubatta telefonlara gelecek sadece diyor. Sony nin ana siteside Şubat 2012 yi bekleyin diyor bakalım ayrıca root da gelecek o zaman 32 gb 64 gb lik sd kartları da normal hafıza gibi de kullanabilicez web cam bile bağlanabileceği konuşuluyor :D güzel şeyler bunlar

Bahsettiğin Sony'nin ana sitesindeki habere (şubat 12) link verebilir misin acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

quote:

Bahsettiğin Sony'nin ana sitesindeki habere (şubat 12) link verebilir misin acaba?

http://www.facebook.com/pages/Sony-Tablets/246807982014163?ref=ts bu arada şubat 12 yazmıyor dostum şubat 2012 şubat ayında gelecek diyorlar tam gün yokj

Sayfa sony nin developer ı tarafından oluşturulmuş

Ana sitesi diyerek yanlış bilgi vermiş oldum ama bu sayfa da zaten sony developerı tarafından oluşturulmuş ve sony nin şubat 2012 yi onayladığınıda söylemekte bu şubat 2012 olayı googleandroid ve theverge gibi sitelerdede belirtiliyor ve şöyle denmiş ;

Sony has confirmed that the Tablet S will be receiving an update to Android 4.0 Ice Cream Sandwich. An update is also in the pipeline for the recently released Tablet P.The update is likely to go live by February 2012 !!!

Ben Şubat 2012 de çıkacağına inanıyorum bakalım!! Çünkü 18 indeki update ide 10 gün önceden bunlar duyurmuştu ve 18 inin akşamında release 1 gerçekleşmişti ben yine doğru bir haber olduguna inanıyorumm ve paylaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drutkubulutsimsek -- 19 Ocak 2012; 12:30:58 >

• quote:

quote:

quote:

kardeş çok teşekkur ederım emeğin için fakat ben müziklerimi veya resim videolarımı cihaz üstünden galeriden göremiyorum illaki kopyalama istiyor dogrumu?

önemli değil dostumevet o galeride o şekilde istiyor doprudur kardeş onun için root gerekiyor. root daha çıkmadı dsotum.

Yanlız illa galeriyi kullanmak zorunda değilsin. Bahsettiğim file manager programıyla tek tek bakabiliyorsun çok lu oynatım yine olmuyor bunun için de root gelmesini bekleyeceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hgy66

Kıymetli Sony Tablet S kullanıcıları, her ne kadar bu konu, başlıktanda anlaşıldığı üzere Sony Tablet kullanıcılarına hitap ediyorsada belki kendinizin belkide çevrenizden birilerinin işine yarar diye bilgilerinize sunmak istedim;
    SGP-T111TR serisi Tablet gelecek, Sıfır kutusunda jelatini açılmamış durumda tabi.Orjinal Sony garantisiyle. Piyasa satış fiyanının hatırı sayılır miktarda altında vereceğim.
    İlgilenen arkadaşlar pm göndersin lütfen...

ilginizw teşekkürler bende çevreme söyledim. ilgilenenler olursa size pm ile dönüş yapacağım tekrar teşekkürler
  • Dosya İçeriği

* Dungeon Hunter
    * Eternal Legacy
    * Fast Five
    * Modern Combat - Black Pegasus
    * Nova ve Nova 2
    * Sacred Odyssey
    * Shadow Duardian
    * Spider Man - Total Mayhem
    * Star Front - Collision
    * Word Worm
    * Super K.O Boxing

Oyunların hepsi 'HD'dir. Özellikle Super K.O Boxing'i öneriyorum oyunların data dosyaları çok büyük olduğu için koyamadım.

İndirmek için Tıklayın !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kademoglu -- 19 Ocak 2012; 13:52:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Roseblood

Dosya İçeriği

* Dungeon Hunter
    * Eternal Legacy
    * Fast Five
    * Modern Combat - Black Pegasus
    * Nova ve Nova 2
    * Sacred Odyssey
    * Shadow Duardian
    * Spider Man - Total Mayhem
    * Star Front - Collision
    * Word Worm
    * Super K.O Boxing

Oyunların hepsi 'HD'dir. Özellikle Super K.O Boxing'i öneriyorum oyunların data dosyaları çok büyük olduğu için koyamadım.

İndirmek için Tıklayın !

Teşekkürler bu arada spiderman mayhem 3 versiyonunuda denedim çalışmamıştı bakalım nasıl bir sonuç alacağız bunda herkes çok övdü o oyunu :)

• Hadı bakalım, denesin sevgili arkadaşlar benim pek tablette oyunlarla alakam yok ama umraım beğenirsiniz.

Selametle
  • quote:

Hadı bakalım, denesin sevgili arkadaşlar benim pek tablette oyunlarla alakam yok ama umraım beğenirsiniz.

Selametle

eyvallah sağolasın görüşmek üzere
  • quote:

quote:

quote:

quote:

önemli değil dostumevet o galeride o şekilde istiyor doprudur kardeş onun için root gerekiyor. root daha çıkmadı dsotum.

Yanlız illa galeriyi kullanmak zorunda değilsin. Bahsettiğim file manager programıyla tek tek bakabiliyorsun çok lu oynatım yine olmuyor bunun için de root gelmesini bekleyeceğiz.

Ok root gelmesini bekleriz bizde.. tekrar tesekkurler...ben bu cihazı uzun arastırmalar sonunda aldım butun cihazlar kaliteli ama sony apayrı.. herkes tabletinin kıymetini bilsin bence

• quote:

http://www.facebook.com/pages/Sony-Tablets/246807982014163?ref=ts bu arada şubat 12 yazmıyor dostum şubat 2012 şubat ayında gelecek diyorlar tam gün yokj

Ana sitesi diyerek yanlış bilgi vermiş oldum ama bu sayfa da zaten sony developerı tarafından oluşturulmuş ve sony nin şubat 2012 yi onayladığınıda söylemekte bu şubat 2012 olayı googleandroid ve theverge gibi sitelerdede belirtiliyor ve şöyle denmiş ;

Sony has confirmed that the Tablet S will be receiving an update to Android 4.0 Ice Cream Sandwich. An update is also in the pipeline for the recently released Tablet P.The update is likely to go live by February 2012 !!!

Ben Şubat 2012 de çıkacağına inanıyorum bakalım!! Çünkü 18 indeki update ide 10 gün önceden bunlar duyurmuştu ve 18 inin akşamında release 1 gerçekleşmişti ben yine doğru bir haber olduguna inanıyorumm ve paylaşıyorum.

Hadi bakalım, umarım şubatı geçirmezler. Malum, motorola xoom ve transformer prime güncellendi. Şubat başı transformer da güncellenecek. Çok geride kalmayalım :)

Şu wifi sorunu bi çözülse aslında, başka büyük bi sorunum yok (sleep'teyken wifi'ın kapanması).

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

quote:

Hadi bakalım, umarım şubatı geçirmezler. Malum, motorola xoom ve transformer prime güncellendi. Şubat başı transformer da güncellenecek. Çok geride kalmayalım :)

Şu wifi sorunu bi çözülse aslında, başka büyük bi sorunum yok (sleep'teyken wifi'ın kapanması).

Alıntıları Göster
    Emre The Sorcerer ,, Şu wifi sorunu bi çözülse aslında, başka büyük bi sorunum yok (sleep'teyken wifi'ın kapanması).

Sleep modunda wifi kapanıyor sanıyoruz ama mail geldiği zamanda ses çıkarıp yanında yeşil ışık yanıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenktun34 -- 19 Ocak 2012; 16:15:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

Emre The Sorcerer ,, Şu wifi sorunu bi çözülse aslında, başka büyük bi sorunum yok (sleep'teyken wifi'ın kapanması).

Sleep modunda wifi kapanıyor sanıyoruz ama mail geldiği zamanda ses çıkarıp yanında yeşil ışık yanıyor ?

Birkaç dakika sonra kapanıyor benimki. Seçeneklerde hiçbir zaman kapanmamasını seçmeme rağmen.
  • 16 GB wifi ile bende katıldım. Beni de ekleyin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/sony-tablet-s-stand-kilif-ekran-filmi-51347140

Tam bilet amortinin parasıyla şundan sipariş ettim bakalım.İnşallah iyi birşey çıkar

Bende ondan aldım fena değil ama daha şimdiden köşelerinde deri kavlamaları oldu.
    Hayırlı olsun...

• quote:

quote:

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/sony-tablet-s-stand-kilif-ekran-filmi-51347140

Tam bilet amortinin parasıyla şundan sipariş ettim bakalım.İnşallah iyi birşey çıkar

Bende ondan aldım fena değil ama daha şimdiden köşelerinde deri kavlamaları oldu.
    Hayırlı olsun...

Resimlerden buna benzer birşey bekliyordum açıkçası.Önemli olan tableti güzel koruması .Peki stand olarak nasıl hocam ?

Bu arada imzan kurallara aykırı sanırım.İki resim yasak diye biliyorum.Kurallara bir daha bak istersen

Seyahat esnasında gayet güzeldi, hoş ama dediğim gibi kavlama sorunu var. Birde kalın olan tableti biraz daha kalınlaştırıyor fakat seversin ve memnun kalırsın paraya değer yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kademoglu -- 19 Ocak 2012; 22:00:15 >

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.