Şimdi Ara

Sony Tablet ve Xperia Tablet Kullanıcıları Kulübü (202 üye) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.456
Cevap
41
Favori
191.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

Emre The Sorcerer ,, Şu wifi sorunu bi çözülse aslında, başka büyük bi sorunum yok (sleep'teyken wifi'ın kapanması).

Sleep modunda wifi kapanıyor sanıyoruz ama mail geldiği zamanda ses çıkarıp yanında yeşil ışık yanıyor ?

Birkaç dakika sonra kapanıyor benimki. Seçeneklerde hiçbir zaman kapanmamasını seçmeme rağmen.

Senin sorunun tum tabletlerde var uyku modu kilit modu aynı şey. Belli süre uyku modunda kalıyorsa kesilmeler oluyor.cunku uyku modunda amaç maximum pil tasarrufudur.bu nedenle internet kesintiye uğramaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

quote:

Orijinalden alıntı: Roseblood

quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/sony-tablet-s-stand-kilif-ekran-filmi-51347140

Tam bilet amortinin parasıyla şundan sipariş ettim bakalım.İnşallah iyi birşey çıkar

Bende ondan aldım fena değil ama daha şimdiden köşelerinde deri kavlamaları oldu.
    Hayırlı olsun...

Resimlerden buna benzer birşey bekliyordum açıkçası.Önemli olan tableti güzel koruması .Peki stand olarak nasıl hocam ?

Bu arada imzan kurallara aykırı sanırım.İki resim yasak diye biliyorum.Kurallara bir daha bak istersen

Benim nt den aldığım kapta incelemede ilk sayfada mevcut stand olarakta cok memnunum..sizinde şimdiden hayırlı olsun!!!!!!!!!

Arkadaslar bazen giremeyebılırım su anda tabletten gırdım listeye eklemelerı laptoptan yapacagım garantı olsun bu arada 50 kişiyi geçtik giderek büyüyoruzzz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

Emre The Sorcerer ,, Şu wifi sorunu bi çözülse aslında, başka büyük bi sorunum yok (sleep'teyken wifi'ın kapanması).

Sleep modunda wifi kapanıyor sanıyoruz ama mail geldiği zamanda ses çıkarıp yanında yeşil ışık yanıyor ?

Birkaç dakika sonra kapanıyor benimki. Seçeneklerde hiçbir zaman kapanmamasını seçmeme rağmen.

Senin sorunun tum tabletlerde var uyku modu kilit modu aynı şey. Belli süre uyku modunda kalıyorsa kesilmeler oluyor.cunku uyku modunda amaç maximum pil tasarrufudur.bu nedenle internet kesintiye uğramaktadır.

BEn ekran kapandığında bile hiçbir zaman kapanmaması için ayarladım. Ne yazık ki ayarı kaale almıyor. Yabancı forumlarda da en büyük sorun bu olarak konuşuluyor zaten.

• ben de 113tr ci oldum.ipad2,motorola,samsung arasından sony yi seçtim. modemiyle laptopa taktığım avea taraftar cell im vardı, o hattı taktım..hatta 14 gb internet var internete rahatlıkla ve hızlı bir şekilde giriyorum.herhangi bir fatura sürprizi olmaz umarım. daha önceleri laptopda kullanırken gprs adı altında faturama ilave meblağlar yüklemişlerdi. cihazda ilk kullanımda operatör seçildikten sonra fazla faturanın önüne geçmek için herhangi bir ayar yapılıyor mu? 3g internet mi kullanıyorum yoksa pahalı gprs mi acaba? taraftar cell connection manager lerde kullanım limit takip edilebiliyordu. cihazımda hat takılıyken avea hattımın kalan internetini sms ile öğrenme veya taraftar cell modeminde bulunan connection manager gibi internetimi takip edebilmem için ne önerirsiniz?
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yessilll -- 20 Ocak 2012; 11:12:29 >
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yessilll -- 20 Ocak 2012; 11:11:48 >
  • kampanyadan gelen sıfır sony tablet satlıktır. garantili ve kutusunda.
  • Merhaba suan tablet ten yazıyorum aklıma takılan ekranda sanki ekran koruyucu var gibi tablete daha ekran koruyucu film takmadım firma standart olarak takıyormu acaba çok önemli benim için film üstüne film yaapıştırmayayım ve kılcal çizikleride sevmediğim için neredeyse kullanamıyorum korkudan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anatolianbull

ben de 113tr ci oldum.ipad2,motorola,samsung arasından sony yi seçtim. modemiyle laptopa taktığım avea taraftar cell im vardı, o hattı taktım..hatta 14 gb internet var internete rahatlıkla ve hızlı bir şekilde giriyorum.herhangi bir fatura sürprizi olmaz umarım. daha önceleri laptopda kullanırken gprs adı altında faturama ilave meblağlar yüklemişlerdi. cihazda ilk kullanımda operatör seçildikten sonra fazla faturanın önüne geçmek için herhangi bir ayar yapılıyor mu? 3g internet mi kullanıyorum yoksa pahalı gprs mi acaba? taraftar cell connection manager lerde kullanım limit takip edilebiliyordu. cihazımda hat takılıyken avea hattımın kalan internetini sms ile öğrenme veya taraftar cell modeminde bulunan connection manager gibi internetimi takip edebilmem için ne önerirsiniz?

selam arkadaşım hayırlı olsun öncelikle. aynı cihazdan bende de var ama 3g den nete giremiyorum bir türlü,rica etsem senden ayarlarını yazabilir misin ya da ekran görüntüsü alıp paylaşırsan çok makbule geçer.

• kampanyadan gelen sıfır sony tablet satlıktır. garantili ve kutusunda. ilgilenen arkadaşlar lütfen pm. fiyat mağaza fiyatının çok altında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BlackMetal_

Merhaba suan tablet ten yazıyorum aklıma takılan ekranda sanki ekran koruyucu var gibi tablete daha ekran koruyucu film takmadım firma standart olarak takıyormu acaba çok önemli benim için film üstüne film yaapıştırmayayım ve kılcal çizikleride sevmediğim için neredeyse kullanamıyorum korkudan

Kutudan cihaz komple jelatinli şekilde çıkıyor ( ön yan arka vs ) o jelatini çıkardıysan başka bir koruyucu yok ekranda.
  • @istci ilgilenen arkadaşlar pm atacaktır lütfen aynı mesaj içeriğini birden çok kez atmayalım. tüm arkadaşlar satış işlemlerini donanımhaber ikinci el forumundan yapabilirler.

@cenktun cenkin demek istediği tek jeletin var içinden çıktığı kap. her yeri jelatinli anlaşılmasın ben üstüne ekran koruyucu aldım ve yapıştırdım o şekilde kullanıyorum.
  • Arkadaşlar listeyi güncelledim an itibariyle 53 kişiyiz. İsmini yazmadığım gözden kaçırdığım veya modeli yanlış yazılan arkadaşlarım bana bilgi verirse gerekli düzeltmeleri yaparım fırsat buldukça gireceğim 20 şubata kadar böyle Görüşmek üzere
  • Sifir sony tablet 111 satlik. kampanyadan geldi. hic kullanilmadi. cok uygun fiyata. ilgilenen arkadaslar lutfen pm.
  • http://www.sony.com.tr/product/sony-tablet-covers/sgp-cv2 ben bunu cihazı alırken aldım..ve sony yetkilsine monte ettirdim.. stickerlarla tutturuluyor gercekten kulnaışlı ve cok memnunum fakat tabiki 165tl gibi bir fiyat söz konusu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkozturkoz

http://www.sony.com.tr/product/sony-tablet-covers/sgp-cv2 ben bunu cihazı alırken aldım..ve sony yetkilsine monte ettirdim.. stickerlarla tutturuluyor gercekten kulnaışlı ve cok memnunum fakat tabiki 165tl gibi bir fiyat söz konusu..

Evet gerçekten öyle tabi fiyat konusu biraz sorun değdiğine şüphem yok fakat pahalı muadillere göre :)
  • SGPT111TR - SGPT112TR - SGPT113TR bu üçünün aralarındaki fark sadece gb ve wifi 3g seçenekleri dimi?

benim gps kendiliğinden açılıyor kapatmasekmesine basıp kapatsam bile kapanmıyor acaba sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

Orijinalden alıntı: hgy66

Kıymetli Sony Tablet S kullanıcıları, her ne kadar bu konu, başlıktanda anlaşıldığı üzere Sony Tablet kullanıcılarına hitap ediyorsada belki kendinizin belkide çevrenizden birilerinin işine yarar diye bilgilerinize sunmak istedim;
    SGP-T111TR serisi Tablet gelecek, Sıfır kutusunda jelatini açılmamış durumda tabi.Orjinal Sony garantisiyle. Piyasa satış fiyanının hatırı sayılır miktarda altında vereceğim.
    İlgilenen arkadaşlar pm göndersin lütfen...

ilginizw teşekkürler bende çevreme söyledim. ilgilenenler olursa size pm ile dönüş yapacağım tekrar teşekkürler

Ben şimdilik bir tablet kullanmayı düşünmüyorum, almak isteyen arkadaşlar varsa 300-400 tl fazla verip almasınlar, hem onlar yararlanır hemde benim için bir katkı olur diye düşünüyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: turkozturkoz

SGPT111TR - SGPT112TR - SGPT113TR bu üçünün aralarındaki fark sadece gb ve wifi 3g seçenekleri dimi?

benim gps kendiliğinden açılıyor kapatmasekmesine basıp kapatsam bile kapanmıyor acaba sebebi ne olabilir?

Modellerin arasındaki fark bildiğiniz gibi başka bir fark yok.

Gps sorunuza gelicek olursak. Yüklediğiniz bir uygulama ile olabilir ( navigasyon,facebook,forsuquare gbi ) bu gibi uygulamalar konum belirleme için gps i açarlar ve uygulamayı kapatmazsanız gps de kapanmaz.
  • arkadaşlar ben ipad2 3g kullanıcısıyım.fakat sony tablet 3g ile takas etmek istiyorum veya satıp sony alacağım.
    ilgilenen arkadaşlar olursa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.