Şimdi Ara

SONY STR-DN 1080 7.2 ATMOS DTS-X ..KULLANANLAR VE PAYLAŞIM BAŞLIĞI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
867
Cevap
33
Favori
52.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, salonum 20 metre kare, sony dn1080 için hangi hoparlör takımını önerirsiniz. Film izlemek için istiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafaatasoy M kullanıcısına yanıt
    Magnat bence iyi uyum sağlıyor bakın derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Magnat bence iyi uyum sağlıyor bakın derim
    Magnat 'ın hangi serisi ?

• mustafaatasoy M kullanıcısına yanıt
    Ben giriş seviyesini kullanıyorum süper diyebilirim. Seste netlik detay ve güç gayet iyi zaten apt iseniz mümkün değil açamaz sınız kaldı ki benim avr de son ama yeni nesil 5. Serisi yani o da giriş seviyesi... Özetle 1080 için magnat bence iyi bir seçim olur artık bütçeniz hangi segmentine yeterse diyelim zaten eskilerden beri az çok Sony magnat her zaman uyum içinde olduğu bilinmektedir...

• Dn1080 arayan arkadaşlar vardı. İlan sahibini tanımam, hiçbir bağlantım yoktur.https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-sony-str-dn1080-full-kutulu-faturali-garantili-urun-737780153/detay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaatasoy

Magnat 'ın hangi serisi ?

Alıntıları Göster
    Magnat Tempus iyidir özellikle mocha rengi görsel olarakta gayet iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

Dn1080 arayan arkadaşlar vardı. İlan sahibini tanımam, hiçbir bağlantım yoktur.https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-sony-str-dn1080-full-kutulu-faturali-garantili-urun-737780153/detay
    Ben de gördüm onu bugun
    Sıfır fiyatını abartmış
    piyasa kdv li fiyata tutmuş, kdv eklemiş 5500 demiş sıfırına

4400 seviyelerinde sıfırı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 24 Eylül 2019; 22:57:9 >

• TiSKE kullanıcısına yanıt
    Cihazı takip etmediğimden sıfır fiyatları hakkında bilgim yoktu. Yinede 5 ay kullanılmış bir cihaz için fiyat makul. 3 te 1 indirimli gibi oluyor. Cihazda sıkıntı yoksa düşünülebilir.

• quote:

Cihazı takip etmediğimden sıfır fiyatları hakkında bilgim yoktu. Yinede 5 ay kullanılmış bir cihaz için fiyat makul. 3 te 1 indirimli gibi oluyor. Cihazda sıkıntı yoksa düşünülebilir.
    Nejat bu avr toplamda 1 ay kullanılmamıştır

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Ne güzel işte :)

• quote:

Ne güzel işte :)
    Necat temiz kullanılmış ise daha uzun kullanılması avantaj,benim 1080 den biliyorum
    ses ilk zamanlarından çok daha iyi..
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    Çoşkun fiyat iyi,,kaçırma bence,garantisi de var.En kötü beğenmedin bu fiyata çok rahat satarsın.
    Sıfırı gsa ile görüşülür ise nakit de indirim yapılarak alınabilir,tahminim 4 binliralara yaklaşır fiyatı. Resul bey yardımcı olur.ama 3 bin tl de gerçekten bu cihaz için çok iyi fiyat.Yanlış anlaşılmasın satan kişiyi tanımam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdote

Çoşkun fiyat iyi,,kaçırma bence,garantisi de var.En kötü beğenmedin bu fiyata çok rahat satarsın.
    Sıfırı gsa ile görüşülür ise nakit de indirim yapılarak alınabilir,tahminim 4 binliralara yaklaşır fiyatı. Resul bey yardımcı olur.ama 3 bin tl de gerçekten bu cihaz için çok iyi fiyat.Yanlış anlaşılmasın satan kişiyi tanımam.
    Erdoğan abi arkadaş yabancı değil görüşme halindeyim bu cihazı kapalı kutu sıfır olarak ben satmıştım zaten cihazı tanıyorum inşallah nasip olur

• erdote kullanıcısına yanıt
    Açılmış makina başka olur tabi :) nasıl abi memnunmusun 1080 den? Paradigmleri besleyebiliyor mu?

• Sony 1080'den daha yeni ve daha özellikli bir cihazı var Yamaha'nın düşünürseniz Yamaha Türkiye garantili satılıyor. Ben de 17 yıllık Sony AVR deneyimim sonrası Yamaha'ya geçtim muazzam cihaz. Sanırım 2020 modeller için stok azaltıyorlar. Fiyatı 4.200 TL'lerden 2.999'a kadar düştü. diğer sitelerde fiyatları hala 4.000 üzeri geziyor.

https://www.hepsiburada.com/yamaha-rx-v585-7-2-channel-av-receiver-p-HBV00000IJT9C?magaza=Dikmenm%C3%BCzikaletleri
  • Sanırım 220v u - 100v a dönüştürmek zorunda olacağımdan dolayı receiver almaktan vazgeçeceğim Japonya'dan.

Cihaz ve priz arasına koyacağım aparata (voltaj düşürücü) güvenemiyorum, riskli geliyor. Hassas cihazlar oldukları için ve tüm hoparlörlere de enerji dağıtacakları için riske giresim gelmiyor.

Yoksa Sony dn1080 alacaktım fiyatı da çok uyguna geliyor
  • quote:

Açılmış makina başka olur tabi :) nasıl abi memnunmusun 1080 den? Paradigmleri besleyebiliyor mu?
    Necat çok güzel besliyor, beklentilerimin çok üstünde bir cihaz gerçekten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonmaister

Sony 1080'den daha yeni ve daha özellikli bir cihazı var Yamaha'nın düşünürseniz Yamaha Türkiye garantili satılıyor. Ben de 17 yıllık Sony AVR deneyimim sonrası Yamaha'ya geçtim muazzam cihaz. Sanırım 2020 modeller için stok azaltıyorlar. Fiyatı 4.200 TL'lerden 2.999'a kadar düştü. diğer sitelerde fiyatları hala 4.000 üzeri geziyor.

https://www.hepsiburada.com/yamaha-rx-v585-7-2-channel-av-receiver-p-HBV00000IJT9C?magaza=Dikmenm%C3%BCzikaletleri
    Cihazın özelikleri üstünmüdür bilmem ama hdmi çıkışının 1 adet olması en başta benim adıma elenir, benim gibi tv ve projeksiyon kullananlar gelmez,..Yamaha da güzel cihazlar üretiyor orası kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanschahin

Şimdi baktım benim kablo 2.0 :(
    https://www.google.com.tr/amp/s/m.donanimhaber.com/newsampnew.aspx%3fid=105534

Bı 2.1 kablo da tr de satışta yok 2.0 modeli var.
    yurt dışından alsam sorun çözülür mü sizce?
    Türkiyede Paugge markası ile satılıyor. Ben aldım ve kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.