Şimdi Ara

Sony, son satın aldıkları stüdyonun PC'ye daha fazla PlayStation oyunu getirmek için olduğunu söyledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony, son satın aldıkları stüdyonun PC'ye daha fazla PlayStation oyunu getirmek için olduğunu söyledi

Geçtiğimiz aylarda üst üste birkaç stüdyo satın alan Sony'nin listesinde Nixxes Software de bulunuyordu. Satın alımın sebebini birçok oyuncu anlasa da Sony geçtiğimiz saatlerde resmi olarak sebebi açıkladı.

Nixxes, PC'ye Daha Fazla PlayStation Oyunu Getirecek

Nixxes Software, satın alımın arından PlayStation Studios'un Teknoloji, Yaratıcılık ve Hizmetler Grubu'na katılmıştı. Sony Interactive Entertainment'ın başkanı ve CEO'su Jim Ryan'ın Famitsu'ya verdiği röportajda stüdyonun neden satın alındığı açıklandı. Açıklamaya göre Nixxes, daha fazla PlayStation oyununun PC'ye gelmesi için çalışacak. 

Ayrıca Bkz.Forza Motorsport 7 alacaklar acele etsin! Oyun mağazalardan ve Game Pass'ten kaldırılıyor

Ryan, Famitsu'ya "Hâlâ emekleme aşamasında olmasına rağmen oyunlarımızı PC'lere getirme çabamızdan memnunuz ve buna yardımcı olmak için Nixxes ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz." açıklamasında bulundu.

Nixxes Software daha önce Marvel's Avengers, Shadow of the Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider, Deus Ex: Mankind Divided ve Tomb Raider gibi yapımların geliştirilmesinde yardımcı olmuştu. 

Kaynak:https://www.vg247.com/2021/07/29/nixxes-acquisition-playstation-pc-port/

• Ps sahibi olmak ayrı kendini bir konsola sahip olduğu için elit zanneden aptallar ayrı. Ben de hep ps sahibi oldum açıkçası. Şu an ps5im var. Ama arkadaşa sonsuz katılıyorum. Sonynin aptal politikalarını savunanlardan aşırı irite oluyorum. Tam gerizekalı sürüsü. Keşke tüm oyunları pcye getirseler de bir daha ps almak zorunda kalmasam. Özellikle son 1 yıldır o kadar mutsuzum ki ps oyunlarına giden paradan.
  • Bekliyoruz bir şeyler bakalım hayırlısı hangi oyunlar gelecek pc ye

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Legacy of Kain serisini mi getirecekler acaba Remake'i çok iyi olur be :)

• YshtolaRhul7017 Y kullanıcısına yanıt
    Ps alan herkes mi keriz durumunda oluyor yoksa sana göremi keriz oluyor bunu yazarken iyi düşün bence şimdi sen yazarsında ben üstüne alınana dedim diye :))))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • frudi kullanıcısına yanıt
    bu arkadaş ps stok takip ediyor paylaşıyorda galiba annesine babasına yalvarıyor ayaklarına kapanıyor yinede aldırtıramıyor oda burda hıncını cıkarıyor diye düşünüyorum .d

• encuni kullanıcısına yanıt
    :)))))(

• Haydi ff7 remake, god of war, ghost of tsushima. Beklioz haydi bea...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • codu pc ye uyumlu yaz çalışsın hikaye

• YshtolaRhul7017 Y kullanıcısına yanıt
    Çok da büyük konuşmamak lazım, sen de bir gün kendini bu kerizler kervanında bulabilirsin, sony nin çıkaracağı bir ip ye bakar. ;)

• Chillout C kullanıcısına yanıt
    Ps sahibi olmak ayrı kendini bir konsola sahip olduğu için elit zanneden aptallar ayrı. Ben de hep ps sahibi oldum açıkçası. Şu an ps5im var. Ama arkadaşa sonsuz katılıyorum. Sonynin aptal politikalarını savunanlardan aşırı irite oluyorum. Tam gerizekalı sürüsü. Keşke tüm oyunları pcye getirseler de bir daha ps almak zorunda kalmasam. Özellikle son 1 yıldır o kadar mutsuzum ki ps oyunlarına giden paradan.

• quote:

Orijinalden alıntı: JustNaggy

Ps sahibi olmak ayrı kendini bir konsola sahip olduğu için elit zanneden aptallar ayrı. Ben de hep ps sahibi oldum açıkçası. Şu an ps5im var. Ama arkadaşa sonsuz katılıyorum. Sonynin aptal politikalarını savunanlardan aşırı irite oluyorum. Tam gerizekalı sürüsü. Keşke tüm oyunları pcye getirseler de bir daha ps almak zorunda kalmasam. Özellikle son 1 yıldır o kadar mutsuzum ki ps oyunlarına giden paradan.

Bende PC yok. Konsol aldım oynuyorum. Bütün oyunları PC'ye gelse, ben yine kasa toplamam. Mini pc var, masada duruyor.

Bu oyunların pc'ye gelmesini niye bu kadar dert ediyorlar anlamıyorum açıkcası.

• TechVET kullanıcısına yanıt

Kanka sadece sende yok hepimizde var Sony, son satın aldıkları stüdyonun PC'ye daha fazla PlayStation oyunu getirmek için olduğunu söyledi Sony, son satın aldıkları stüdyonun PC'ye daha fazla PlayStation oyunu getirmek için olduğunu söyledi 

• quote:

Orijinalden alıntı: BCRTVKCS

Kanka sadece sende yok hepimizde var   

Bu da güzel bir nokta :)

• Sony kendi ipini çekmez inşallah hele Türkiye'de oyunlar PC ye gelirse PS alan azalacaktır fiyat politikası yüzünden.

• optimizasyon olarak çok kaliteli işlere imza atmış bi firma nixxes çok doğru bir tercih olmuş sony adına

• Only On PS mi yoksa multiplatform mu, siz de bir karar verin be kardeşim. PC'ye getirecekseniz hiç PS ile uğraştırmayın PC donanımlarımızı güncelleyip geçelim.

• Daha fazla kazanmak için Playstation satışlarını düşürmeye değer mi Sony?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-93B72EA89 -- 31 Temmuz 2021; 23:54:26 >
  • Only on Playstation tarih oldu demek ki. Sony, son satın aldıkları stüdyonun PC'ye daha fazla PlayStation oyunu getirmek için olduğunu söyledi 

• bir PS kullanıcısı olarak, red dead redemption 2 ve horizon zero dawn gibi baş yapıtların PC'ye gelmesinden sonra daha fazla PS oyununu PC platformunda görmek sevindirici olacaktır.

Microsoft tarafından da exclusive oyunlar için ciddi adımlar atılmıştı,

Sony, son satın aldıkları stüdyonun PC'ye daha fazla PlayStation oyunu getirmek için olduğunu söyledi
    Sony, son satın aldıkları stüdyonun PC'ye daha fazla PlayStation oyunu getirmek için olduğunu söyledithe verge
    Microsoft completes Bethesda acquisition, promises some Xbox and PC exclusives
    https://www.theverge.com/2021/3/9/22319124/microsoft-bethesda-acquisition-complete-finalized

yapılan anlaşmalar ve adımlar oyuncuların yüzünü güldürüyor ve bence önemli olan da bu. her iki devden daha güzel gelişmeler bekliyoruz.

handheld tarafında ise steam deck ile sonunda ev dışında da bir çok oyuna erişimimiz olacak.

nintendo tarafından ise hiç bir adım atılmaması üzücü ama onların hedeflediği oyuncu kitlesi küçük yaş grubu ve kendi niş franchise kitlesi olduğu için hala daha chibi/arcade dizayna sahip oyunları ile devam edeceklerdir. çağın çok gerisinde kaldılar bakalım gidişatları nasıl olacak Sony, son satın aldıkları stüdyonun PC'ye daha fazla PlayStation oyunu getirmek için olduğunu söyledi 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.