Şimdi Ara

SONY SDM-HS75D'ye 2 monitör ya da Projeksiyon Bağlama Konusunda Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde SONY SDM-HS75D modeli bir monitör var. kendileri 19 inch ve 2 adet girişi var. DVI-D ve VGA girişi. Çift çıkışlı bir ekran kartı kullanıyorum DVI-D girişli 2 monitörüm var . ben bu sony nin boşta VGA girişini kullanarak 3. monitör veya bir projeksiyon cihazı bağlayabilirmiyim ?
    yani sistem şu ..

[SOL MONİTÖR]--<--[PC]-->--"[SAĞ MONİTÖR]-->--[YENİ MONİTÖR VEYA PROJEKSİYON]"

yani kısacası 2 girişli monitörün boşta olan girişini sanki ekran kartından cıkan ayrı bir çıkışmış gibi kullanabilirmiyim ? . ve bunu sağ monitörden FARKLI bir görüntü alabilmek için kullanmayı düşünüyorum. yani bu bağlantı paralel işlevi görür ve sağdaki monitörün aynı görüntüyü alırsın diyorsanız böyle bişey denemeyeceğim. malesef elimde vga monitör olmadğı için denemedim. imkanı olan deneyip sonucu yazarsa çok sevinirim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• yok mu bi fikri olan beyler ?
  • Bence mümkün değil. Adı üstünde monitör girişi. Buradan dışarıya sinyal çıkışı yoktur.
  • Monitör sadece girişleri vga ve dvı hdm gibi girişleri gösterir analog dijital şeklinde ama sizin dediğiniz gibi çalışacağını hiç sanmam,siz monitörü dağıtıcı gibi kullanmak istiyorsunuz bu imkansız.
  • cevaplarınız için çok teşekkürler. ama ben diğer giriş ile paralel olduğunu düşünüyorum farklı olmasada aynı görüntüyü alabilirmyim ? yani projeksiyon cihazı gibi
  • Sevgili Qxtay, konunuza daha sağlıklı yardım gelmesi bakımından başlığı içeriğe uygun olarak değiştirdim. Bilginize.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.