Şimdi Ara

Sony, PS4 Pro'nun Çıkış Gününde Optimize Olan Oyunların Listesini Paylaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
52
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Sony, PS4 Pro'nun Çıkış Gününde Optimize Olan Oyunların Listesini Paylaştı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    157979 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Dominator0

PS4 1080p için gayet iyi ya şuanlık için 4K gerek yok (bana göre) PS5 çıkana kadar idare edelir oyun çıkmamazlık konusuda olmaz Pro, Standart PS4'ün ömürünü az da olsa uzattı.

Hocam bence PS4 1080p'de çoğu oyunda ıkınıyor..O aletin gideri 900p...PS4 Pro ise tam 1080p için yaratılmış bir konsol...Yani PS4 Pro 4K aleti değil,4K vereceği oyunlar remastered oyunlar olur diye düşünüyorum...Ama 1080P'de kullanıcısını kesinlikle çok memnun edecektir...Xbox Scorpio'da 4K oynatacaktır ama bu sefer 1080p'de oyun çalıştıran PS4 Pro'ya göre grafik farkı atamayacaktır,Ve 4K'da 30 fps de oynatacaktır diye düşünüyorum..4K teknolojisinin en rahat oturacağı konsol PS5 olacaktır,4K'da Hem yüksek detaylar,Hemde yüksek Frame rate'leri o konsolda göreceğiz...Bu konsollar 4K konusunda pek randımanlı olamayacak..
    |
    |

• Misafir Üyelik
    157979 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: MrNtlu

Online oyunları Xboxtan oynuyorum zaten PS4'te Uncharted 4, Last of Us, Horizon Zero Dawn gibi oyunları oynamayı planlıyorum. Çok grafik düşkünü biri değilimdir. Aslında uyguna PS4 almak daha iyi olur ama aç gözlülük işte almışken Pro mu alsam diyorum kararsız kaldım.

Hocam bence PS4 Pro al,Almışken tam olsun,Hem sen merak etme İthalatçı firma garantililer 1400-1500 TL'ye satılacaktır onlarda 2 yıl garantili zaten,Yurtdışından almana gerek yok.Ben PS4'ü 2,5 yıl önce 1200 TL'Ye migrostan almıştım,Sony garantililer 1600 TL idi o zamanlar,Adamlar Sony garantisi ayağına milleti iyi kazıklıyorlar..Benim aldığım 2 yıl ithalatçı firma garantiliydi,Şuan hale duruyor alet taş gibi,Zaten Sony'nin ürünleri sağlamdır,Şansta varsa Allah'ın izniyle hiç birşey olmaz...Tabi 6 ayda bir alete havada tuttum,İyide baktım yanii...

• Yüzbaşı
    874 Mesaj

Bende dikkat ederim cihaza zaten o zaman çıkıştan sonra biraz bekliyim videolara vs. bakıyım farklarına PRO ve Düz sürümün duruma göre karar veririm artık teşekkürler.
    |
    |
    BSC Misafiri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Vikings ~ The Walking Dead ~ Travellers ~ Orange is the New Black ~ Returned ~ Video Game High School ~ The Defenders ~ Last Man on Earth ~ A Series of Unfortunate Events ~ iZombie ~ Frontier ~ Freaks and Geeks ~ Iron Fist~ Shannara Chronicals ~ One More Time ~ Welcome to My Twenties ~ The Miracle ~ Castlevania ~ Grimm ~ Santa Clarita Diet ~ Rome ~ Lost ~ Prison Break ~ Glee ~ 12 Monkeys ~ Mr.Robot ~ Spartacus ~ The 100 ~ Supernatural ~ Friends ~ Sons of Anarchy~ Stranger Things ~ Daredevil ~ Luke Cage ~ Jessica Jones ~ Marco Polo~ Under the Dome ~ 3 ~ Kardeş Payı ~ Medcezir ~ Arrow// ~ Young Justice ~ Sinbad ~~ The Lord of the Rings-Hobbit ~ Pirates of the Caribbean ~ Harry Potter ~ Fast and Furious
  • Yarbay
    6306 Mesaj
    BloodBorne ?
    |
    |

Steam
  • Yüzbaşı
    891 Mesaj
    Ps4 e oyun yapan firmalar ayni oyunu iki kere satma firsatini kacirmazlar. Hepsine pro destegi gelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kim bu salaklar, onu da açıklayıp ortaya atmasaydın lafını? Terbiyesizlik yapmanın alemi yok, forum adabına uygun hareket edin...
    |
    |
    MrNtlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oyun firmalari ayni oyunlari hdr 4k tv vs gaziyla gazlayip kaktiracak.Gunun sonunda bakiyorsun yilda 5 tane A+ oyun ciksa cikiyor anca.Halbuki hangi sistemde olursa olsun ayni oyunlar farkli platformlarda uc asagi bes yukari benzer sekilde cikip duruyor.4k tv zaten pahali birde hdr tv bulacazda alacazda... Bize para nerden gelecek orasi muamma. Bu uyanik ceo takimini besleyip duracaz.Bu yil bmw ye degil de ferrariye terfi etsin suit dairede degilde villada yasasin diye surekli birseyleri satin alacaz.
    |
    |
    8394 Mesaj
    Çok güzel oyun için her zaman ps gaza gelip devasa sistem toplasamda konsolun yerini tutmuyor
    |
    |
    3158 Mesaj
    Battlefield 1 yamasının ayrıntılarını merakla bekliyorum.
    |
    |

"Her şey güzel olacak"
  • Yarbay
    9444 Mesaj

Kaliten ve çapın işte kurduğun cümlelerden ayan beyan ortada. Bir de utanmadan elit havalarında taklitleriniz yok mu? Forumun asıl içine edenler sen ve senin gibiler.

|
    |
    MrNtlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: MrNtlu

quote:

Orijinalden alıntı: dinazorkulagi

@mrNtlu kardeş fikrimi söylemek istedim dikkate alırsan eğer.
    Eğer grafik düşkünü biri isen pro almanı tavsiye ederim lakin ps4 ve pro oyunları farklanmayacak. Her oyun iki konsol için içün çıkacak. Gittigidiyordan gelen mesaj çok makul deneyebilirsin.( eğer grafik düşkünü değilsen tabi. Her türlü exc. Oyunlar iki makina içinde gelecek) Boyle indirim gorulmedi! Sony PS4 oyun konsolu 1.589 TL yerine ekstra 50 TL indirimle kargo dahil sadece 969 TL. Ustelik 25 TL Worldpuan hediye.https://goo.gl/hKq7em

Teşekkürler, Grafik düşkünü değilim kesinlikle bazı oyunlarda ararım ama çok da önemli değil. 2. El bölümünde sağlam cihazlar var aslında oyun ile onlarada bakıyorum ama bi yandan da PRO alsam çok daha iyi olur gibi geliyor kararsız kaldım

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: MrNtlu

quote:

Orijinalden alıntı: dinazorkulagi

@mrNtlu kardeş fikrimi söylemek istedim dikkate alırsan eğer.
    Eğer grafik düşkünü biri isen pro almanı tavsiye ederim lakin ps4 ve pro oyunları farklanmayacak. Her oyun iki konsol için içün çıkacak. Gittigidiyordan gelen mesaj çok makul deneyebilirsin.( eğer grafik düşkünü değilsen tabi. Her türlü exc. Oyunlar iki makina içinde gelecek) Boyle indirim gorulmedi! Sony PS4 oyun konsolu 1.589 TL yerine ekstra 50 TL indirimle kargo dahil sadece 969 TL. Ustelik 25 TL Worldpuan hediye.https://goo.gl/hKq7em

Teşekkürler, Grafik düşkünü değilim kesinlikle bazı oyunlarda ararım ama çok da önemli değil. 2. El bölümünde sağlam cihazlar var aslında oyun ile onlarada bakıyorum ama bi yandan da PRO alsam çok daha iyi olur gibi geliyor kararsız kaldım

Tabikide acele etme. 1700 tl az para değil. Ama dediğim gibi 900p den 1080 p için extra harcama yapmanı tavsiye etmem. Öyle çok da ahım şahım bir fark olmayacak.

• Binbaşı
    1322 Mesaj
    Bunlar neye optimize edilmiş peki ? Yani grafik iyileştirmesi mi, çözünürlük arttılması mı yoksa kare saniye oranı iyileştirilmesi mi? Açıkçası sabit 60 fps tutturamadıktan sonra gerisi bir anlam ifade etmiyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    874 Mesaj

Bakalım artık hayırlısı teşekkürler yorumlar için :)
    |
    |
    dinazorkulagi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Vikings ~ The Walking Dead ~ Travellers ~ Orange is the New Black ~ Returned ~ Video Game High School ~ The Defenders ~ Last Man on Earth ~ A Series of Unfortunate Events ~ iZombie ~ Frontier ~ Freaks and Geeks ~ Iron Fist~ Shannara Chronicals ~ One More Time ~ Welcome to My Twenties ~ The Miracle ~ Castlevania ~ Grimm ~ Santa Clarita Diet ~ Rome ~ Lost ~ Prison Break ~ Glee ~ 12 Monkeys ~ Mr.Robot ~ Spartacus ~ The 100 ~ Supernatural ~ Friends ~ Sons of Anarchy~ Stranger Things ~ Daredevil ~ Luke Cage ~ Jessica Jones ~ Marco Polo~ Under the Dome ~ 3 ~ Kardeş Payı ~ Medcezir ~ Arrow// ~ Young Justice ~ Sinbad ~~ The Lord of the Rings-Hobbit ~ Pirates of the Caribbean ~ Harry Potter ~ Fast and Furious
  • Yarbay
    23939 Mesaj
    60 FPS BB ve DS3 olsa efsane olurdu.

BloodBorne için AA ve kaplamaların yükseltilmesi şart . Resmen çağ atlar oyun da yaparlar mı acaba ...
    |
    |
    KAKÁ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam
  • Misafir Üyelik
    157979 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: rcpyksl

Aşağıdaki oyunlar 4k destekli olacaktır gibi birşey yazmışsınız fakat tüm oyunlar 4k da çalışacak sadece bu oyunlara özel yamalar çıkacak yada native şekilde çalışacak.Diğer oyunlarda 4k da çalışacaklar fakat özel bi upscale tekniği ile çalışacaklar.Her türlü her oyun ps4 ten iyi görünecek sadece bu listede olanlar değil yada ben öyle olmasını umuyorum :)

Evet her oyun 4k çalışacak hatta bir kaç ay sonra 8k 1-2 sene içindede 12k olcakmış proda oyunlar. 350 dolar veriyosun 4k oyun oynuyosun evet. hı hı yapıyosun bunu inan.
    |
    |
    157979 Mesaj
    O çok konuşulan konsolun artı yönlerinden birisi olarak gösterilen eşit şartlarda mücadele etmek konusuna ne oldu arkadaşlar? Ps4 pro versiyonunda oynayan arkadaşlar yüksek fps oynayacaklar bu multiplayer oyunlarda eşitlik ilkesini bozmuyor mu? Fanboyluk garip şey :)))
    |
    |
    157979 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator

Kaliten ve çapın işte kurduğun cümlelerden ayan beyan ortada. Bir de utanmadan elit havalarında taklitleriniz yok mu? Forumun asıl içine edenler sen ve senin gibiler.

boşver abi sende benim gibi bunların seviyesine inme, indik bak sınırsız verdiler, sonra tahkimle 114 güne düşürtebildim :)
    |
    |
    157979 Mesaj
    Pro önsiparişim yola çıktı bile, bu arada 115 gün ceza yedim diye sevinin, mapus yata yata biter :)
Sayfa:
Reklamlar
SEO
üniversite
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.