Şimdi Ara

Sony PS4'e Uyarlanacak Oyunlar İçin Önerilerinizi Bekliyor (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burnout serisi ve Black geldi aklıma nedense haberi okuyunca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: powersmachine54

Bundan sonraki nesil phil spencer öyle bir xbox konsolu çıkartabilir ve ps5'den tahminim çok daha güçlü bir konsol olarak yeni xbox gelebilir.Ayrıca phil spencer müşteriyi düşünen bir adam olduğu için microsoft one 2013 deki rezalet sunumu bir daha yapmaz.Xbox yeni patronu deneyimli,oyuncu dostu bir adam var.Bu nesil xbox one ile ilk önce ps4'ü grafik ve fps olarak tokat atalım,artık sonraki nesil ps5 başarısız olursa sony ya batar,ya da oldukça küçük bir şirket haline gelir.

Sony PS4'e Uyarlanacak Oyunlar İçin Önerilerinizi Bekliyor

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• Ciddi ciddi oyun yazmışsınız bide,şunu isterük bunu isterük diye...Yolunmaya devam,ağlanmaya devam ne diyeyim...

• İstisnalar hariç kendini oyuncu diye tanımlayanların çoğu birer stultus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerasi -- 17 Aralık 2015; 5:21:23 >
  • PS2 nin bile hit oyunlarını getirmiyorlar. Plus için telefon oyunları veriyorsun anladıkta bari burda cimrilik yapma sony. Adın pintiye çıktı

• quote:

Orjinalden alıntı: eskhioyuncu

Sony bize bir iyilik yap ve oyun endüstrisine veda et. Herkes icin en hayirlisi bu.

Kesinlikle

• Playstation 1 oyunları istiyorum ben nasıl olsa yeni oyun yapmayı başaramıyorlar. Hiç olmazsa klasikleri hatırlarız.
  • lord of the ring two tower ve black

• Ya arkadaşlar kabul edin artık konsol işinide telefon gibi yapacaklar size 2 senede bir konsol aldırıp devamlı oyunlardan yolmaya çalışacaklar savunmayın şunları artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: eskhioyuncu

Sony bize bir iyilik yap ve oyun endüstrisine veda et. Herkes icin en hayirlisi bu.

Sony oyun endüstrisini bırakmaz. Bıraksa da kimse için hayırlı olmaz bu. Konsol ve oyun sektörü tek bir şirketin elinde olursa bundan oyuncular zararlı çıkar. Microsoft-Sony rekabeti iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu bende mi bi sıkıntı var arkadaşlar bi insan neden PS4'de o çamur gibi grafiklerle PS2 oyunu oynamak istesin?

• quote:

Orjinalden alıntı: Tfn123

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: ValiantLion

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Tfn123

The Getaway gelsin!! Çoğu oyuncu bilmez. :)</blockquote>

12. görevi hiç bir zaman geçemedim :).Daha doğrusu arabanın verdiği sinyallerle bulamadım mekanı hiçya :d sinyal sistemi çok güzeldi</blockquote>

Hahah doğrudur. Özellikle ilk oyun şaheserdi yahu. Bayağı gerçekçiydi hani. Black Monday'i pek beğenmemiştim. İlk oyun kadar vurucu değildi. :)

Ne yalan söyleyim gta dan çok o oyunu oynuyordum ben ya :)Çok güzeldi gerçekten.Oyunu oynayan bi ben varım sanıyordum :D

• Akillanmaz bu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • xbox one geriye uyumlulukla bir önceki neslin oyunlarını getirdi! sony neden 2 nesil önceki cihazın oyunlarını remake yapıyor geriye uyumluluk adı altında onuda parayla satıyor arkadaş...
  • Ne eskisi ya yeni oyun lazım bize herşey zamanında güzeldi. Bu kadar mı fikirsiz kaldılar. gelsinler benim yanıma :D ben on numara fikirler veririm :D
  • street fighter serileri, çizgi film tarzı güzel oyunları vardı mesela ...
  • Black oyunu gelsin müthiş bir oyun
  • Red Dead Revolver gelir ise çok güzel olur.
  • Sony iyice çığrından çıktı dandik vice city çamur gibi görüntülü beş para etmez ps4 e yakismaz oyunu 44 tlye satiyor gereksiz işlerle uğraşıyorlar yazıklar olsun sonye.
  • Ne kadar gerilmis bazilari. Bir defa bu oyunlarin cikisi takvimi aciklanan veya planlanip duyurulmayan oyunlarin cikisini hic bir sekilde etkilemiyor. Birileri herkesin gecmiste bu oyunlar ile remastered olarak gelen oyunlari oynadigini dusunuyorsa bir zahmet satis rakamlarina baksin.

Elestirilecekse yuksek oyun fiyati elestirilebilir, sahsen ben tum oyunlari calistiracak bir uygulama bekliyordum, bu sekilde tek tek emule edilerek bir nevi port edilen oyunlar degil.

Kisaca begenen alir, begenmeyen almaz. Isi Sony'nin piyasadan cekilmesi noktasina kadar goturenler olmus. Komedi resmen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 17 Aralık 2015; 19:55:05 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.