Şimdi Ara

SONY PS VITA | OYUN TAKAS GRUBU | [ANA KONU] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.625
Cevap
39
Favori
69.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu540 -- 13 Mart 2017; 15:15:12 >
  • harry potter 65₺

dynasty warriors next 60₺

unit 13 50₺

jurrasic world 75₺

blazblue 60₺

marvel super heroes 75₺

uncharted 50₺

resident evil 75₺ takas yok fiyat son

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutulu oyunlarim satiliktir

street fighters X tekken 70 tl

Amazing spiderman 70 TL

rayman origins 50tl

Soul sacrifice 50 tl

batman blackgate 60tl

freedom wars 70 tl

istanbul avrupa yakasindayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sam-vs-sel -- 15 Mart 2017; 22:58:47 >
  • Unit 13 kutulu 50

Resistance burning skies 2 adet kutulu 50 şer tl

Borderlands 2 kutulu 50 tl

Mod nation racers Kutusu yok ama kutuya koyarım 40 tl

Playstation all star battle Royale Kutusu yok promo code var 50 tl

Little big planet kutu yok promo code var 35 tl

Wipeout 2048 kutu yok promo code vat 45 tl

4 gb kart 40 tl

Toplu alımda indirim yapılır travel kitten çıkan oyun saklama kutusu hediye 2 tane var takas yok 3.60 cihazım var. Hepsini birden alana Travel kit taşıma çantasında hediye

• Dungeon Hunter alliance arıyorum istanbul içi satan varsa iletişime geçebilirmi
  • Little big planet

Reality Fighters

Uncharted golden abyss

Need for speed most wanted

Unit 13

Little Deviants(açılmamış)

Wipeout 2048(açılmamış)

Resistence burning skies

Modnation racers road trip(açılmamış)

Rayman origin

Killzone mercanary(Kutusuz)

Toplam 11 oyun ve 4gb hafıza kartı

Hepsi 300tl

• Fifa 2015 takaslık
    yer: İstanbul anadolu yakası

PS Vita' mın içinden hediye çıkan fifa 2015 i takas yapmak istiyorum. İstanbul anadolu yakası elden takas yapabilirim. Oyun gayet güzel ama çok futbol oyunu delisi değilim. 1 yıl oynadım yetti. Dijital olarak satın aldığım uncharted golden abbys oynuyorum bu ara Bu tarz bir oyunla takas yapmak isterim.
  • konu ölmüş hortlatayım
    Elimde vitadan Klama oyunlar 5 arklı oyun var birinden 2 tane toplam 6 oyun. 3 ü kutulu diğer 2 sinde promo code vardır. yanında 2 tane oyun taşıma kabı hediyemdir. Satılık veya takaslık. Takasta oyunlar dğeil cihaz vs düşünülür. oyuna ihtiyacım kalmadı.

1 adet kutulu Borderlands 2
    1 adet kutulu reality fighters
    1 adet kutulu little big deviants
    1 adet Kutusuz Wipeout 2048 promo kodlu
    1 adet Kutusuz little big planet promo kodlu
    1 adet Kutusuz little big deviants
    2 adet oyun taşıma kutusu

Fiyat 175 tl oyun başı 30 eder takas dediğim gibi var ama oyunla değil cihaz ile veya mantıkle herhangi bir şey ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: acu540

konu ölmüş hortlatayım
    Elimde vitadan Klama oyunlar 5 arklı oyun var birinden 2 tane toplam 6 oyun. 3 ü kutulu diğer 2 sinde promo code vardır. yanında 2 tane oyun taşıma kabı hediyemdir. Satılık veya takaslık. Takasta oyunlar dğeil cihaz vs düşünülür. oyuna ihtiyacım kalmadı.

1 adet kutulu Borderlands 2
    1 adet kutulu reality fighters
    1 adet kutulu little big deviants
    1 adet Kutusuz Wipeout 2048 promo kodlu
    1 adet Kutusuz little big planet promo kodlu
    1 adet Kutusuz little big deviants
    2 adet oyun taşıma kutusu

Fiyat 175 tl oyun başı 30 eder takas dediğim gibi var ama oyunla değil cihaz ile veya mantıkle herhangi bir şey ile

Hocam mümkün degil kimse o larayi vermez o oyunlara

• emozittin E kullanıcısına yanıt
    neden hocam 10 liraya vita oyunu satan mı var en ucuz 25 tl ki pazarlıktan yana açığız yanında 2 adette taşıma kabı veriyoruz hediye daha ne olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu540 -- 6 Temmuz 2017; 13:51:59 >
  • acu540 A kullanıcısına yanıt
    hocam forumda çoğu kişi 3,60 versiyon vita sahibi henkaku yüklü hep o yüzden kutulu oyun alan pek çıkmaz sahibindene koyun derim.
    ayrıca şu oyunları N11 den aldığım fiyatlar böyleydi Borderlands2 22 TL /Reality fighters 10 TL/ little big planet 10 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsukiyomi -- 6 Temmuz 2017; 16:32:7 >
  • Tsukiyomi kullanıcısına yanıt
    O kadar düşmüşmü hocam fiyatlar neyse başka platformlarda satayım bari

• Bende uncareted ve call of duty var kutulu mortal kombat injustice veya most wantedle takaslik

Birde arkadaslar 3.60 henkaku var hafiza karti 8gb buna most wanted ve mortal komvati atabilsem baska hicbiseye gerek kalmicak o yeter bana ama tek mortali bile atmiyo apk dosyasini atinca kuruluma yer kalmiyo 550mb daha yer istiyo yokmu bi caresi ftpinstaller ile apkyi atmadan direkt kurulum yaptim 4 saat surdu yukledi ama acilmiyo siyah ekranfa kaliyor yardim lazim bu iki oyunu 8gb kartima yuklesem oyun olayi kapanacak benim icin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir internet kullanıcısı -- 14 Temmuz 2017; 11:8:52 >
  • Bir internet kullanıcısı B kullanıcısına yanıt
    vpk shrink ile atabilirsin bende 8gb da 3 oyun kurulu mesela
  • Tsukiyomi kullanıcısına yanıt
    Evet o programla yaptim ne guzel bi programmis bu:)Bi sorum daha var bu henkaku cihazi her kapatip actiimizda bozuluyor yeniden yuklemek gerekiyor hic guzel bi hack sekli degil ben en son resmi surume gecsem ve oyunu satin alarak oynasak nasil oluyor mesela mortal kombat 60 tl aldim diyelim googleplaydeki gibi tamamen benim olmuyor galiba onu kullanabilmek icin psn plus uyesi olup her ay ucretmi odemek mi gerekiyor ?Yani kiraliyor mu oluyoruz tek aklima takilan bu kaldi cevap lütfen

• Bir internet kullanıcısı B kullanıcısına yanıt
    henkaku exploid sadece, sistem resetlenince yeniden kurmak şart vitayı standby konumunda bırakın derim şarjı çok yemiyor. psn den satın alıp indirip oynarsınız o oyun hesabınızda kalır silip tekrar ücretsiz indirebilirsiniz ama orjinal oyun için son versiyon yüklenmesi gerekiyor 3,60 üstü versiyonlarda henkaku kurulmuyor.
  • Arkadaşlar elimde bir adet kutulu reality fighters 2 adet little big deviants bir adette ps vita taşıma çatası var ama omuzdan askılı bişi hepsini toplu satıyorum. takasta kullanılır veya isteyen kendine alır.
  • İyi akşamlar arkadaşlar

Aklıma takılan bir soru var. yanlış konuya yazıyor da olabilirim şimdi den kusura bakmayın. Bilen birisi cevaplarsa sevinirim.

Benim Ps4 te plus üyeligim var. Daha vita sahibi değilim. Vitaya dijital olarak oyun satın alıcam yaz indirimini kaçırmamak için. Yeni bir psn hesabı alıp ordan almak istiyorum ilerde satacak olursam diye. Okudugum kadarıyla vita da tek bir psn hesabı ekleyebiliyormuşuz. Eğer ayrı hesaptan alırsam ve oyunları vitaya yükledikten sonra. kendi kullandıgım plus üyelikli hesabıma geçersem oyunları sorunsuz oynayabilirmiyim? Yoksa plus olan hesabımdan mı almam gerekiyor dijital oyunları?
  • Selam arkadaslar 2 adet vitam var ikisi de henkaku yuklu.

Birini pcye baglayip yeni oyun kurabiliyorum sorunsuz digerini ise pcye bagladigimda sony network hesabinizi bu sistemle iliskilendirin hesap olusturun hatasi veriyor pc ye baglanmiyor sebebi ne olabilir,ikisinde de icerik yoneticisi falan kurulu.

2.sorum ise oyun yukledigim vitadaki bitirdigim oyunlari vpklilari yani nasil silip hafiza kartinda yer acabilirim

• kurukuru K kullanıcısına yanıt
    Vitashell le bağlayın hocam pcye. Oyunlarıda ikondan silerseniz silinir direk

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.