Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.780
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17331734173517361737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihburak95

Horizon 60 lira DLC li olan versiyonu.(kutulu) God of War PS store da deluxe 84 lira. Örümcek adam iyi aralarında bir tek bence. Ulan şaka gibi 2 3:sene önce 184 Euro'ya kargo bedava PS4 sattı Amazon Euro o zaman 3.5 4 mu neydi .

Alıntıları Göster
    O zamanın parası ile 650 tlye alınıyordu. Vay be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PlayStation 4 Pro (1TB, black): Fortnite Neo Versa Bundle için amazon.de ile görüştüm. Türkiye'ye gönderimi yok bu ürünün iptal olabilir dendi. E paramı neden çektiniz o halde dediğimde ama size iptal maili gelmiş dendi. İptal maili de ilk kartımda sorun çıktığı için gelmişti. İkinci kartı denediğimde ise bir sorun olmadı, ilk gün provizyona aldı diğer gün çekimi yapıldı. Bunun üzerine peki iptal mailini öne sürüyorsunuz paramı çektiğinizi neden haber vermiyorsunuz dedim, arkadaş haklısınız dedi sadece. 13 "kasım" paranız geri yatırılacak bilgisi de verdi çalışan arkadaş. :) Bana yokuş yapıyorlar gibi geldi arkadaşlar. Gelmezse bir an önce geri yatırsalar bari resmen arafta kaldık.
  • Bu da codlu pro icin aldigim cevap.
    Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: kosar29+11

Bu da codlu pro icin aldigim cevap.
    inşaAllah dedikleri gibi olur

hocam benden 11 euro fazla aldılar da aramadan yazabiliyor myuz konuşmak istemiyorum mail vs atsam dönerler mi? nasıl yazabilirm ben de cod bundle aldım
  • Geçen yıl Aralık sonunda aldığımız Spider-Man+PS4 1TB slim siparişimi göndertene kadar canım çıkmıştı. Karttan çekip çekip iptal ediyorlar iptal edilen hemen hesaba düşmüyor, tekrar çekince de limit olmuyor uyarıya düşüyordu. Güç bela 10-15 günde göndermişlerdi. Amazon.de sorunlu biraz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Slim cihazı sattim gelsin pro bakalım :-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CrashZinger kullanıcısına yanıt
    Bana da bu mail geleli 2 gün olacak ama trendyolun sitesinde halen siparişiniz alındı olarak gözüküyor.Bugün aradım ps4 ü aldığım firmayı.Technics diye bir firma.Önümüzdeki pazartesiden itibaren dağıtıma başlayacaklarını söylediler.
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben aradım, dedim boyle boyle bekleyin deyip duruyorsunuz. On gün oldu ben bilgi istiyorum. Tamam beyefendi ben ilgili departmandan konuyu ogrenip sizi 15 dakika icinde arayacagim dedi. Aramadi, mail atmis.

• Amazon yan yattı çamura battımı yapacak galiba bizim proları
  • quote:

Orijinalden alıntı: kosar29+11

Valla hocam ben aradım, dedim boyle boyle bekleyin deyip duruyorsunuz. On gün oldu ben bilgi istiyorum. Tamam beyefendi ben ilgili departmandan konuyu ogrenip sizi 15 dakika icinde arayacagim dedi. Aramadi, mail atmis.
    Vay arkadas

Ugras dur

Bu aksam bi de ben arayayim bari

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    amazon.de den aldıysanız chat bölümü var oradan yazabilirsiniz.
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    Ben de şimdi chat üzerinden bağlanıp sordum. Ödeme onaylanmamış gözüküyor dedi. Dedim sipariş sayfamda ödeme ile ilgili bir sorun/uyarı yok ve ödeme kredi kartıma da işledi diye.
    sistem üzerinden ödemenizi onayladım. Bundan sonra kargo sırasına alınacaktır dedi ondan sonra. 10 gündür boş yere bekliyorum. Umarım bu gecikmeden dolayı stok vs. sorununa takılmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 4 Aralık 2019; 17:29:39 >
  • CrashZinger kullanıcısına yanıt
    Hangi satıcı bu? Ben teslim aldım
    Mysonyshop benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminsen -- 4 Aralık 2019; 17:53:44 >
  • 10 Aralık 21 Ocak arası teslimat dediler, oyunu kargoya verdiler bu Arada

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

amazon.de den aldıysanız chat bölümü var oradan yazabilirsiniz.
    Cok iyi oraya yazayim

Telefonla konusmayi sevmiyorum

• eminsen E kullanıcısına yanıt
    hangi oyun hocam death stranding mi
  • sl1v68 S kullanıcısına yanıt
    Rage 2

• ben de ulaştım bu ayın 26 sına kadar gelecek dediler :D
  • Black friday indirimlerinden yararlanarak, bir tanıdığın da Belçika'da olmasından fırsat bilerek 299 Euro'ya PS4 Pro 7216B Modelinden aldım. Garanti durumu nasıl olacak hiç bilmiyorum :d PS Plus üyeliği 130 liraya kadar düşmüştü alamamıştım, yakın zamanda indirim gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursatowen

Black friday indirimlerinden yararlanarak, bir tanıdığın da Belçika'da olmasından fırsat bilerek 299 Euro'ya PS4 Pro 7216B Modelinden aldım. Garanti durumu nasıl olacak hiç bilmiyorum :d PS Plus üyeliği 130 liraya kadar düşmüştü alamamıştım, yakın zamanda indirim gelir mi?
    yılbaşında inşaAllah
  • 
Sayfa: önceki 17331734173517361737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.