Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1634. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.781
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16321633163416351636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle bir kampanya var İstanbul bilişim diye firma ama kargo bekleme süresi var 24 gün diyor değerlendirmek isteyen bir baksın istersen fiyat çok iyi gözüküyor . Firma hakkında yorum yapamıyorum tanımadığım bir firma herkese iyi forumlar.

https://www.istanbulbilisim.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-oyun-konsolu-fiyati-231978.html?refid=cimri&utm_source=Cimri.com&utm_medium=Cimri.com%20&utm_campaign=Cimri.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juhadante -- 22 Ağustos 2019; 17:36:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: complete_

İndirim gelse ne olacak Amazonlar %20 ötv ekledi cihazlara, %40 vergi oldu, USD, EU aldı gidiyor, burası normal bir memleket değilki bekle yesin,

Alıntıları Göster
    Birkac gun once geldi degil mi bu otv? Alacaktim yanima yuk etmeyeyim dedim gittigim yerde siparis veririm dedim hem otv artti hem euro

• quote:

Orijinalden alıntı: boa17

Fiyat nedir , nerdensiniz ?

Alıntıları Göster
    fiyatı bende alabilir miyim?
  • Srander kullanıcısına yanıt
    Düşündüğünüz son fiyatı yazar mısınız, cihaz sıfır mıdır, 2.el mantıklı fiyatı abartilmamis
    bi ps4 arayisindayim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Bu mesaj silindi.
    229 euro yazıyor

• kunglao K kullanıcısına yanıt
    En son aşamada kargo ve vergi eklenince 294 € oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 pro da iyi bir firsat var mi? İkinci kola gerek yok. Sifir arıyorum.

• Hepsiburada üzerinde eurasia garantili ps4 slim aldım. Satıcı ''ayteknoloji'' İkinci el ürün gönderdiler iade ettim. Alacak arkadaşlar satıcı kısmına dikkat etsinler.
  • Sattim arkadaslar sifir days of play idi 1650 tl. Black friday zamani ozellikle yurtdisinda kesinlikle cok iyi indirim olacaktir gecen sene rdr2 pro bundle i 300 euro ya almistim. Euro 6 tl idi

• amazon.co.uk sitesi müşteri hizmetleri ile bir konuşmam oldu bu vergi konusunda adamlar 60 gün içinde geri yatırıyoruz dedi. bir sorun olduğunda yazın hemen hallederiz önemli olan sizin memnun olmanız falan dediler. siz de bir sorun istiyorsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: London_

Hepsiburada üzerinde eurasia garantili ps4 slim aldım. Satıcı ''ayteknoloji'' İkinci el ürün gönderdiler iade ettim. Alacak arkadaşlar satıcı kısmına dikkat etsinler.
    n11 ,hepsiburada, gittigidiyor vs sitelerde çok var öyle ikinci el konsol u sıfır diye satan. çok dikkatli olmak lazım. eskiden ikinci el kutulu oyunlar sıfır diye satılırdı (halen satılıyordur muhtemelen). şimdi konsollarda da uyanıklık yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 4 Eylül 2019; 10:44:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

n11 ,hepsiburada, gittigidiyor vs sitelerde çok var öyle ikinci el konsol u sıfır diye satan. çok dikkatli olmak lazım. eskiden ikinci el kutulu oyunlar sıfır diye satılırdı (halen satılıyordur muhtemelen). şimdi konsollarda da uyanıklık yapıyorlar

Alıntıları Göster
    Ya birde satıcının puanı 9.8

Kutuyu aldım, zaten yıpranmış falan daha açmadan içime sinmemişti. Cihazı elime aldım fan boşlukları yemin ederim tozdan görünmüyor. Altında ezikler var. Çizik de demiyorum artık vurmuşlar mı ne yapmışlar bilmiyorum resmen kenarı ezilmiş aletin. Hemen kutuyu toplayıp götürdüm kargoya iade ettim. Neyse ki sıkıntı yaşamadan iade aldı satıcı. Reklam için demiyorum ancak ALB ve SYD konsol konusunda en iyi iki firma sanırım. Bunların dışında bir yerden alışveriş yapmam artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: London_

Ya birde satıcının puanı 9.8

Kutuyu aldım, zaten yıpranmış falan daha açmadan içime sinmemişti. Cihazı elime aldım fan boşlukları yemin ederim tozdan görünmüyor. Altında ezikler var. Çizik de demiyorum artık vurmuşlar mı ne yapmışlar bilmiyorum resmen kenarı ezilmiş aletin. Hemen kutuyu toplayıp götürdüm kargoya iade ettim. Neyse ki sıkıntı yaşamadan iade aldı satıcı. Reklam için demiyorum ancak ALB ve SYD konsol konusunda en iyi iki firma sanırım. Bunların dışında bir yerden alışveriş yapmam artık.

Alıntıları Göster
    bende syd den alıyorum konsollarımı. en azından kafam rahat oluyor. tek kötü yanı şu an n11 mağazalarında konsol yok sadece kendi sitelerinde satıyorlar. kuponlarla fırsat yakalayamıyorsun böyle olunca

• Su an ps4 pro icin guzel bir indirim yok mu?
    Amazon de 2800 gozukuyor.
    Tr fiyatlari da ucmus durumda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~PainKiller kullanıcısına yanıt
    HB'de benzer fiyatlarda ithalatçı garantili olarak. Sony garantili 3000TL'ye denk geliyor. İkinci eller de 1800-2000TL civarı bende bakıyorum ama karar veremedim..
  • juhadante J kullanıcısına yanıt
    Neden bu fiyatta anlamadım bende.. Aydınlatacak var mıdır?
  • Arkadaşlar ps4 slim 1600 tl iken 3500 pro ya verilir mi sizce? Sadece fifa için alacağım
    Bu arada yarın aldıktan sonra bir fırsat paylaşacağım .bugün yazsam kendim bile alamam 1600 den sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 11 Eylül 2019; 13:30:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Arkadaşlar ps4 slim 1600 tl iken 3500 pro ya verilir mi sizce? Sadece fifa için alacağım
    Bu arada yarın aldıktan sonra bir fırsat paylaşacağım .bugün yazsam kendim bile alamam 1600 den sanırım..
    2. el garantili bakın hocam. Ben de %70-80 Fifa oynuyorum konsolda, ama oyunlarım Xbox'ta diye One X almıştım 2. el. Güvenilir, referanslı birinden garantili 2. el ürün bakılabilir. Tabi kimseye kefil olamam da ben o şekilde yaptım.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    hocam 1600 ü merakla bekliyorum :) şuan en düşün trendyolda gördüm ben sıfır olarak
  • Neyse şimdiden paylaşayım bari

Yarın aktif olacak metro market kataloğunda 1599 tl

• 
Sayfa: önceki 16321633163416351636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.