Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.801
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15991600160116021603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su an n11 de 2380 e geliyor 50 tl wp ile ancak cuh 7106 imis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar İngiltere amazon cihazlarında dönüştürücü gerekiyor mu güç kablosu için?

• Urahara0 kullanıcısına yanıt
    İçinden çıkan kablo için Gerekiyor hocam ama radyo fişi gibi kablo 5 tl ye alırsım burdan dönüştürücü yerine kullanırsın.

• bim ps4 500gb+rdr2 1.999tl almak isteyen varsa bana yakın mağaza da 2 adet kapalı kutu duruyor dün akşam gördüm alan yok, dm den istanbul avrupa yakasında şube bilgisi atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rembur -- 19 Şubat 2019; 8:52:12 >
  • Bende iyi bir kampanya bekliyorum.Şuna bak 1,5 sene önce 1000 TL ye almadığım şey şimdi 2000 TL yi aşmış.
  • Boşver dostum.. zamanında ben de eurasia garantili 1200TL bandında almadığıma pişman oldum fakat bu saatten sonra da almam..
  • arkadaşlar önümüzdeki birkaç ayda indirim dönemi olur mu yurt içi veya yurt dışı?
  • PS4 Pro 7216b Amazon Almanya 367 Euro vergi kargo eklenince 2500tle geliyor su an. Alınır mı? Vergi iadesi kesin oluyorsa 2200 e falan gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 20 Şubat 2019; 9:35:50 >
  • https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07HKV4TR4/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1

Stokta yok ama fiyatı TR'ye göre iyi. 373 Sterlin yani aşağı yukarı 2.600 TL'ye gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

PS4 Pro 7216b Amazon Almanya 367 Euro vergi kargo eklenince 2500tle geliyor su an. Alınır mı? Vergi iadesi kesin oluyorsa 2200 e falan gelir
    vergi iadesi kesin nasıl oluyor bu sene 6 tane ps4 aldım hiçbirine iade olmadı,artık çok çok zor ara da 1-2 kişiye oldu,yüzlerce siparişten,o iş yaş artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07HKV4TR4/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1

Stokta yok ama fiyatı TR'ye göre iyi. 373 Sterlin yani aşağı yukarı 2.600 TL'ye gelir.
    Güzel fırsat fakat ne zamana sotaga girerse kurlar artabilir :/ bir de benim anlamadığım euro kurunu 6.37 gibi bir şeyden hesapladi sipariste. Para çekmedi şu an ama çekince o kurdan mı çekecek? Anlamadım neden böyle kuru? Enpara ile denedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

PS4 Pro 7216b Amazon Almanya 367 Euro vergi kargo eklenince 2500tle geliyor su an. Alınır mı? Vergi iadesi kesin oluyorsa 2200 e falan gelir
    Eğer B07HSJW7HK kodlu Amazon.de adresindeki 1 TB Pro'dan bahsediyorsanız, (linki bilerek vermedim, amazon de'ye gidip yazdığım kodu girenler ilgili sayfaya gidebilirler) vergi + kargo ile 391 Euro'ya geliyor görünüyor. Bu da şu an 2.355 TL'ye geliyor.

Ben yılbaşında Fransa üzerinden Fifa19 ile 375 Euro'ya almıştım, bana 2.327 TL'ye gelmişti, şu andaki fiyatı da "yoklukta" fena değil gibi.

Tabi N11, GG, HB üzerinde 2350-2450 TL civarında NTSC olan versiyonları bulunabiliyor, kredi kartı puanı, kupon vs kombinasyonlarıyla. Taksit de olunca tercih, imkanlara göre değişebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Eğer B07HSJW7HK kodlu Amazon.de adresindeki 1 TB Pro'dan bahsediyorsanız, (linki bilerek vermedim, amazon de'ye gidip yazdığım kodu girenler ilgili sayfaya gidebilirler) vergi + kargo ile 391 Euro'ya geliyor görünüyor. Bu da şu an 2.355 TL'ye geliyor.

Ben yılbaşında Fransa üzerinden Fifa19 ile 375 Euro'ya almıştım, bana 2.327 TL'ye gelmişti, şu andaki fiyatı da "yoklukta" fena değil gibi.

Tabi N11, GG, HB üzerinde 2350-2450 TL civarında NTSC olan versiyonları bulunabiliyor, kredi kartı puanı, kupon vs kombinasyonlarıyla. Taksit de olunca tercih, imkanlara göre değişebilir.

Alıntıları Göster
    Evet hocam aynı ürün. Lakin benim sipariş ozetinde 2501tl yazıyor. Trdeki ürünler 7216b olmadığı için tercih etmek istemiyorum. Daha önce 7016b sahibiydim. 216 almak için satmistim. Ben buradaki fiyat farkını tam anlamadım sadece. 2350 benim için makul.

Sanırım sizinkinde Amazon kur çevirici etkin, amazon.de içinde hesabım altından "Sipariş ve Alışveriş tercihleri" seçeneği altında Amazon Kur çeviriciye girip devre dışı bırakırsanız fiyatı Euro üzerinden gösterir.

Siparişi de kredi kartıyla verirseniz, USD/EUR hesap ekstresini açarsanız kredi kartı ekstrenize bankaların yüksek kur çevirmeleriyle yansıyacak farklardan kurtulursunuz, ekstre ödeme gününe dek hep 391 Euro olarak durur. Ekstre ödeme gününe dek herhangi bir gün banka internet/cep şubesi üzerinden ekstrede kaç euro görünüyorsa onu hesabınızdan satın alıp borcunuzu kapatabilir ya da dışardan döviz bürosundan euro alıp bankanızın bir şubesine gidip gişeden ödeme yaparsınız.

Böylece 2355 TL civarında bir fiyata gelir. (unutmayın bunda da Ekstre ödeme gününüze dek borcunuz hep Euro olacağı için, kur değişikliği riski ya da avantajı +/- sizin üzerinizde olacak)

• quote:

Sanırım sizinkinde Amazon kur çevirici etkin, amazon.de içinde hesabım altından "Sipariş ve Alışveriş tercihleri" seçeneği altında Amazon Kur çeviriciye girip devre dışı bırakırsanız fiyatı Euro üzerinden gösterir.

Siparişi de kredi kartıyla verirseniz, USD/EUR hesap ekstresini açarsanız kredi kartı ekstrenize bankaların yüksek kur çevirmeleriyle yansıyacak farklardan kurtulursunuz, ekstre ödeme gününe dek hep 391 Euro olarak durur. Ekstre ödeme gününe dek herhangi bir gün banka internet/cep şubesi üzerinden ekstrede kaç euro görünüyorsa onu hesabınızdan satın alıp borcunuzu kapatabilir ya da dışardan döviz bürosundan euro alıp bankanızın bir şubesine gidip gişeden ödeme yaparsınız.

Böylece 2355 TL civarında bir fiyata gelir. (unutmayın bunda da Ekstre ödeme gününüze dek borcunuz hep Euro olacağı için, kur değişikliği riski ya da avantajı +/- sizin üzerinizde olacak)
    Teşekkürler bilgilendirme için. Kur ceviriciyi tercihlerden kapatınca Euro cinsinden gösteriyor lakin yeni ürün satın al diyince tekrar gördüm 6.39 sayıyor euroyu. Sipariş ozetinde de 2501tl hala. Euro kuru 6.01 şu an bu fazla göstermesi ne ile alakalı onu çözemedim sadece. oldu diyelim bu kurdan çekti benden ücreti sipariş direk kargolaniyor mu? Kargolanmadan önce iptal edebiliyor muyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 20 Şubat 2019; 16:30:42 >

• Banka çok fazla ücret çekince bende alışverişi iptal ettim. Amazon hesabımda iptal edilen üründe 0 euro yazmakta. Bankadan da para çekilmiş. Geri iadesi ne kadar sürüyor daha önce burada iptal edip iade alanlar oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urahara0 -- 20 Şubat 2019; 18:46:28 >
    Merhaba,

Ekran görüntüsü paylaştığınız kısım, zaten sipariş sonrası görüntü sanırım. Normalde ücreti kargoya verildiği anda çekerler, sipariş verildiğinde değil.

Kredi kartında EURO ekstreyi açtınız mı siz ? Online bankacılığınızda işlem olarak Euro cinsinden işlem görünüyor mu ? Yoksa direk 2501 TL olarak mı görünüyor ?
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Burada paylaşılan playstation fırsatların 1-2 saat içinde bitmesinin altında akbaba gibi üşüşen, yeniden satma amaçlı alanlar olması mıdır acaba ?

Eğer ticaret yapmak isteniyorsa Amazon üzerinden almak yerine daha ucuza alınacak toptancılar bulup resmi ithalat yapıp satmayı neden denemiyor bu arkadaşlar?

2350 TL'ye alıp 2500-2600 TL'ye satılıyorsa, bence kimse almasın. Amazon.com.tr üzerinde bile 2515 TL'ye kadar düştü, Türkiye garantili. O sırada döviz daha yüksekken.
  • quote:

Merhaba,

Ekran görüntüsü paylaştığınız kısım, zaten sipariş sonrası görüntü sanırım. Normalde ücreti kargoya verildiği anda çekerler, sipariş verildiğinde değil.

Kredi kartında EURO ekstreyi açtınız mı siz ? Online bankacılığınızda işlem olarak Euro cinsinden işlem görünüyor mu ? Yoksa direk 2501 TL olarak mı görünüyor ?
    Sıkıntı şu ürün kargoya verilmeden bankadan çekildi. Amazon bize para gelmedi diyor. Banka da bizde degil diyor. Hangisi doğru anlamadım. İptal ettim ben siparişi. İadeyi yalan etmeye çalışmazlar umarım yani ugrastirmazlar. Amazon bana sipariş kodunu iptal edilme kodunu vs paylaştı. Bankada 7-10 gün yasal süreç dedi. Para geri yatınca dediğiniz gibi kredi kartıyla alacağımda önce şunu bir yatirsinlar

• 
Sayfa: önceki 15991600160116021603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.