Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1597. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.790
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok değil yazın sonunda 1050 TL'ye Xbox One S 1250 Tl'ye PS4 Slim vardı. Pro pahalı geliyordu :) Durup dururken çıkan bir masraf yüzünden alamadım. Fiyatların düşeceği de yok.. Taksitli ve versiyonu belli(şuan güncel olan cuh-2116a sanırım) alabileceğim en mantıklı yer neresi ? İlgilenen arkadaşlardan yardım istiyorum.
  • Black fridayden Ps4 pro. Alıpta vergi iadesi gelenler oldumu? Geldiyse ne kadar geldi bana iade ile birlikte ps 1750 tl ye geldi çok temiz oldu 😂 47€ iade 33€ a da Spiderman I sattım tl parasını çevirince yani 7216B Pro sahibi oldum Burda bu fiyata slim 500 gb satılıyor nerdeyse bundan sonra amazon de favorim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keremmert1

Black fridayden Ps4 pro. Alıpta vergi iadesi gelenler oldumu? Geldiyse ne kadar geldi bana iade ile birlikte ps 1750 tl ye geldi çok temiz oldu 😂 47€ iade 33€ a da Spiderman I sattım tl parasını çevirince yani 7216B Pro sahibi oldum Burda bu fiyata slim 500 gb satılıyor nerdeyse bundan sonra amazon de favorim
    3tane pro, 3 tane slim kasa ve 1 adet xbox s aldım hiç birine iade gelmedi
  • kamil611 K kullanıcısına yanıt
    Maximum 6 taksit var sanırım garanti Sony mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaza doğru almayı düşünüyorum ama böyle giderse 3 binlere doğru çıkacak. İkinci el alınca fabrika ayarlarına alsak baştan kendi hesabımızı oluşturup sıfır almış gibi oynayabilir miyiz? Yoksa başkasının hesabıyla oynamak istemem.

• tabiki. önceki kullanıcının varsa psn plus hesabını silip kendi hesabınızla giriş yapıp online oynayabilirsiniz. sadece playstation'da kendinize bir kullanıcı oluşturmanız gerekiyor. bu işlem çok basit ve ücretsiz.
  • salihutku S kullanıcısına yanıt
    İyiymiş o zaman teşekkürler. Fiyatlar düşmezse 2.ele bakarım o zaman. Peki bu versiyon farkları ne oluyor? Mesela ben eski bir versiyon alsam ne gibi sıkıntı yaşarım?

• çok fazla hakim değilim ama öğrendiğim kadarıyla kullanım açısından bir problem yaratmıyor. sadece yeni çıkan cihazların versiyon numaraları daha yüksek oluyor. fiyatlarıda pek inmiyor. bende sıfır alıcaktım ama artık 2.ele yöneldim. beklersen eğer black friday zamanı indirim yakalayabilirsin. ben bu sene 200 euro'ya sıfır 500 gblik cihaz gördüm. ama almadım keşke alsaymışım.
  • Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Ilgilenenlere

• kamil611 K kullanıcısına yanıt
    Şu kulaklık iyimidir

• Ps4 2kol ve fifa 19 en ucuz kaça ve nereden alabilirim ?
    Hafızası versiyonu vs hiç biri önemli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Bir Turk olduğumu belli edip hem canli sohbet hem mail bombardimani ile urunu kargolattim. Tahminim onceki gibi urun yine gelmeden geri doner :)
    ben 3 kere kargolattırdım. Yine sorun sorun sorun. Amazon.es aşırı beceriksiz. 29th bekleyin diyorlar
  • Zuckerberg kullanıcısına yanıt
    3.de iptal mi oldu ?ucunu de ispanyadan mi kargoladilar ?

• https://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-dualshock4-v2-kol-P300002081

248 lira, ayrıca okul11 koduyla 220 liraya düşüyor. Eğer orijinalse fiyat iyi gibi geldi bana. Yorumlar olumlu.

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Evet, sebebi DHL . Nedenini sorgulucaklarmış. Kafayı yemelik

• Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

1 Şubat'ta koyucam cocugu sanırım😎😎😎

• Ben de takipteyim arkadaslar. Firsat denk geldigi surece pro ya da slim farketmez ancak simdilik onceligim slim. en ucuz su an 1800 tl'lerde duruyor. var mi daha ucuzu? Bim'i mi takip etsek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GHoST_FaCe

1 Şubat'ta koyucam cocugu sanırım😎😎😎
    geçen yıl bu zamanlarda ps4 1 tb pro 1800-1900 bandındaydı. 500 gb ps4 2.000 TL'ye sevinir hale geldik.
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    Yapacak birşey yok yani geçmişe göre yasayacaksak aynı oranda asgari ücrette zamlandi bende isterim 1400 olsun ama malesef bayadir indirim konusunu kovaliyorum daha uygun fiyata yok şimdi buda kaçar almassak 2200 felan olur sonra 2000 di kaçırdık deriz

• Hepsiburada'da eurasia garantili slim 1900 filan bence bunu alacağınıza onu alın. Oyunu kardeşlikten alırsın zaten 100 TL ye.

• 
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.