Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1504. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15021503150415051506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen ben de aynı durumdayım. Ne yapalım gözü karartip alalım mı? Bilgili arkadaşlar bizi biraz aydinlatsa iyi olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar konu içinde kelime aranabiliyor mu bir türlü bulamadım?

sorum şu 240v/50hz ingiltere 220v/50 hz türkiye.

sadece priz ucu çevirici alsam yeterli mi? voltaj çevirici vb de gerekli mi?

ingiltere'den ps4pro aldım da ne yapmalıyım?

teşekkür ederim ilginize

• msb_bjk kullanıcısına yanıt
    ben aldım para çekildi pazar 01:00 gibi.

tek endişem 240/220 volt voltaj farkının sorun olup olmayacağı.

otomatik uyumlu adaptörler varmış110 220 arasına bile ama bizin ps4pro da var mı bilmiyorum.

• amazon.de den alınan prizler tr uyumlu geliyormuş sanırım

7216 b 375 euro spidermanlı

7116 b 365 euro fifalı paket arasında kaldım ödemesini yapıcam fakat sürüm kafamı karıştırıyor

fifa oynarım ama hangisini alayım karar veremedim sürüm cok farkedermi
  • Emrah0808 E kullanıcısına yanıt
    yeterli olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi bir sitede okudum

universal power supply ı ps3 ten beri destekliyormuş yani adaptörü otomatik uyumlu.

yani bırak 220-240 farkını 110-240 ta bile sadece priz ucu dönüştürmek yeterliymiş.

• Arkadiusz Milik kullanıcısına yanıt
    Bunu yazdıktan 2 saat sonra İstanbul'da out for delivery güncellemesi gelmiş hadi hayırlısı

• Sanırım DHL'nin gönderileri hep gümrüğe takılıyor. benim 2 gündür takılı kaldı gümrüğe tabidir diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

amazon.de den alınan prizler tr uyumlu geliyormuş sanırım

7116 b 365 euro fifalı paket arasında kaldım ödemesini yapıcam fakat sürüm kafamı karıştırıyor

Ben Fifalı olanı aldım. Çok fark etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

amazon.de den alınan prizler tr uyumlu geliyormuş sanırım

Bende 7116b vardı, 4k çözünürlükte last of us oynarken bildiğin oda da uçak sesi var gibiydi. Yeni çıkan 7216b'yi kullanmadım ama youtube'da ki incelemelere göre oldukça sessiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apollonx -- 27 Kasım 2018; 11:56:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Bende 7116b vardı, 4k çözünürlükte last of us oynarken bildiğin oda da uçak sesi var gibiydi. Yeni çıkan 7216b'yi kullanmadım ama youtube'da ki incelemelere göre oldukça sessiz.

Alıntıları Göster
    quote:

Fan sesine çok fazla takılmamak lazım. .Özellikle yüksek grafikli oyunlarda bu tür cihazların ortak sorunu dur.Sisteme tam yük bindiği zaman işlemci ve grafik işlemci ısısı en yüksek noktaya ulaşır hali ile fanın devri artar.Isınan donanımlar performans kaybına yol açar oyunlarda takılma ve yavaşlamaya neden olur.Bunu önlemek için fan yüksek devirlerde dönmek zorunda.Bu konsol da oynarken de böyledir pc de oynarken de böyle.PC de çözüm varken konsol tarafında ne yazık ki yok günümüz oyunları bayağı yoruyor cihazları.Tehlikeli bir noktaya gelirse ısı cihaz kendini kapar zaten endişelenecek bir şey yok.

Böyle bir yorum var. O yüzden ben çok fark edeceğini düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opinion -- 27 Kasım 2018; 12:17:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

quote:

Fan sesine çok fazla takılmamak lazım. .Özellikle yüksek grafikli oyunlarda bu tür cihazların ortak sorunu dur.Sisteme tam yük bindiği zaman işlemci ve grafik işlemci ısısı en yüksek noktaya ulaşır hali ile fanın devri artar.Isınan donanımlar performans kaybına yol açar oyunlarda takılma ve yavaşlamaya neden olur.Bunu önlemek için fan yüksek devirlerde dönmek zorunda.Bu konsol da oynarken de böyledir pc de oynarken de böyle.PC de çözüm varken konsol tarafında ne yazık ki yok günümüz oyunları bayağı yoruyor cihazları.Tehlikeli bir noktaya gelirse ısı cihaz kendini kapar zaten endişelenecek bir şey yok.

Böyle bir yorum var. O yüzden ben çok fark edeceğini düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    Arkadaş çok doğru demiş, çünkü 4k'da deli gibi performansda çalıştığından ısınıp fanı son hız çalıştırması doğal ama daha az sesli varsa o alınır hocam bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrah0808

merhaba arkadaşlar konu içinde kelime aranabiliyor mu bir türlü bulamadım?

sorum şu 240v/50hz ingiltere 220v/50 hz türkiye.

sadece priz ucu çevirici alsam yeterli mi? voltaj çevirici vb de gerekli mi?

ingiltere'den ps4pro aldım da ne yapmalıyım?

teşekkür ederim ilginize
    ps4'ün güç kaynağı multivoltajdır. 110-240V arasındaki her türlü voltaj ile çalışır. priz ucu uyuyorsa dünyanın heryerinde çalışır. ucunu uydur adaptörle yeterli.
  • Türkiyeden en ucuz hangi siteden alınır ps4 veya prosu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative52

Türkiyeden en ucuz hangi siteden alınır ps4 veya prosu.
    slimi 2126 tl fifalısı
    slimi 2185 tl spidermanlısını amazon tr'de sattı

proda sadece konsol 2730 gibi birşeydi galiba

v2 kol 224 tlden satıldı
  • amazon.de den bende sipariş verdim 3 gün oldu ama hala aşağıdaki uyarı çıkıyor? Kaç gün sürecek bu şekilde bilen var mı?

"Henüz gönderilmedi
    Gönderi tahmini: İyi bir tahmin için biraz daha fazla zamana ihtiyacınız vardır. Tahmini gönderi tarihine sahip olur olmaz sizi e-posta ile bilgilendireceğiz."
  • Creative52 C kullanıcısına yanıt
    Pro şuan amazon.com.tr de 2.991 TL

Son 1 Adet Stok var.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07BGZMG58

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_bt

amazon.de den bende sipariş verdim 3 gün oldu ama hala aşağıdaki uyarı çıkıyor? Kaç gün sürecek bu şekilde bilen var mı?

"Henüz gönderilmedi
    Gönderi tahmini: İyi bir tahmin için biraz daha fazla zamana ihtiyacınız vardır. Tahmini gönderi tarihine sahip olur olmaz sizi e-posta ile bilgilendireceğiz."
    Biraz önce müşteri hizmetleri ile mesajlaştım. "Bilgi yeni düştüğü için siz de görülmeyebilir, 1-7 aralık arası teslim tarihi gözüküyor, bu sürede teslim olacağını sanıyorum" dedi.
  • hangi ürün hocam?MÜŞTERİ HİZ.NOSU NE?
  • Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Ps siparişi bu şekilde bekleyen var mıdır? 4 gündür bir hareket olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 15021503150415051506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.