Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.811
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14951496149714981499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamza5806

Geçmiş olsun

5 saat nedir ya adi herifler en az 2 gun vermeleri lazim

Amazon cidden şakşakcılarin yaladigi aptal bir kurummus benim urun ellerinde var o fiyattan veremeyiz diyorlar bir de

Alıntıları Göster
    Bana gelen mesajda;

quote:

Lütfen ödeme bilgilerinizi 5 gün içinde güncelleyin, aksi takdirde siparişiniz iptal edilecektir. Teşekkür ederiz.*

yazıyor. Bende yeni kartı bekliyorum. Gelince güncellicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opinion -- 26 Kasım 2018; 12:35:42 >

• https://www.amazon.de/gp/product/B07JJG59RR

Xbox One S 1TB Konsole (inkl. 2. Controller + 3 Monate Gamepass + 14 Tage Live Gold) + Red Dead Redemption 2

246,28 € - [ Kargo+Vergi Dahil ]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

Bana gelen mesajda;

quote:

Lütfen ödeme bilgilerinizi 5 gün içinde güncelleyin, aksi takdirde siparişiniz iptal edilecektir. Teşekkür ederiz.*

yazıyor. Bende yeni kartı bekliyorum. Gelince güncellicem.

Alıntıları Göster
    Saticiniz amazon degil mi

Garip ya herkese farkli is yapiyorlar

Goklere çıkardıklari Amazon iste bu yani

Guncelleyince haber ederseniz sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sony PS4 Dualshock Controller Black v2 Oyun Kolu , azaltıldı 245,70 TL olan eski fiyatı 224,10 TL olarak değişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Saticiniz amazon degil mi

Garip ya herkese farkli is yapiyorlar

Goklere çıkardıklari Amazon iste bu yani

Guncelleyince haber ederseniz sevinirim

Alıntıları Göster
    Amazon evet ama birisi almanya diğer amerika. Sanıım ülkelere göre değişiklik gösteriyor.
  • Gümrüğe takılan arkadaşlar Amazon de mi com muydu siparişiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N.isik kullanıcısına yanıt
    Com türkiye içi gümrüğe takılma ihtimali yokki hocam 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MATAH M kullanıcısına yanıt
    hocam aldığınız linki tekrar paylaşır mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

https://www.amazon.de/gp/product/B07GQ3LTBH

Xbox One S 1TB Konsole - Bundle inkl. 2. Controller + 3 Monate Gamepass + 14 Tage Live Gold

195 €

** Yeniden Stoklarda
    Bu cihazın siparişini verdim az önce. 7 yaşında oğlum doğum günü için istiyor, arada oturur pes fifa gibi oyunlar oynarız diye aldım. Sahibinden de 1500 civarı istiyorlar cihaza, günce kurla 1160 tl gibi bir şeye gelecek sanırım. Evde 55'' 4k sony tv var ama çocukla pes oynamak için one x gereksiz geldi. İlk defa konsol alıyorum bu tercih doğru olmuş mudur arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: drwhoo

Bu cihazın siparişini verdim az önce. 7 yaşında oğlum doğum günü için istiyor, arada oturur pes fifa gibi oyunlar oynarız diye aldım. Sahibinden de 1500 civarı istiyorlar cihaza, günce kurla 1160 tl gibi bir şeye gelecek sanırım. Evde 55'' 4k sony tv var ama çocukla pes oynamak için one x gereksiz geldi. İlk defa konsol alıyorum bu tercih doğru olmuş mudur arkadaşlar?

Alıntıları Göster
    Çok iyi fiyat. çocuk ile kullanımda yeter artar.

• Bahsettiğim com. Tr degil com( usa)

• Arkadaslar , fotograftaki arkadas ile baska bir konu hakkinda gorusurken muhabbet gecti. Amazon.de uzerinden almis oda konsollari 2500 tl den birakacagini soyledi. Hani alamamis , firsati kaciran yada beklemek istemeyen varsa bi degerlendirebilir.

• arkadaşlar ben de refurbishedi aldım geçtim ya. 2 yıl amazon garantisinde, 1 ay koşulsuz şartsız iade var. 2 yıl sony garantisinden daha garantili bence Amazon. baktım tırt bir ürün geldi anında paramı alırım. bozuldu değişim yaptırırım diye düşündüm.
  • rogen kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın yeni gördüm,o sürede stok bitmiş,şuan amazon yerine başka satıcı satıyor.Ama yinede buradan takip edin derim.224 liraya kadar düşmüştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MATAH -- 26 Kasım 2018; 13:38:15 >
  • http://www.vatanbilgisayar.com/sony-ps4-dualshock-controller-black-v2.html

250 TL ye satılıyor almak isteyenler değerlendirebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drwhoo

Alıntıları Göster
    bende bu rakamlara düşünüyorum almayı. arkadaşlar sizce bugün ps4 veya pro da bi indirim olur mu?

• Arkadaşlar amazon.de ya da co.uk vb. ps4 oyunu alan var mı? Bakıyorum neredeyse fiyatlar amazon.de türkiye ile aynı. Hiç bir artısını göremedim.Şuanki fiyatlar sanki biraz çok şişirilmiş gibi.
  • Masdera kullanıcısına yanıt
    bana gelen mailde sadece eksiksiz paket içeriği ve tc kimlik nosunu mail ile bildirin yazıyordu. arayıp telefonla verdim ertesi gün çıktı gümrükten. içeriğe de oyun konsolu yazdırdım sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duman2578

Bende bunu aldım para daha çekilmedi iptal mi etsem diyorum fiyat nasıl arkadaşlar.
    aynısından aynı yerden aldım. aynı fiyat.
    iptal etme bence guzel fırsat bu.
    Oyun zaten şahane biliyosun
  • Ne zaman aldın paketi rdr2 bundle ?

• 
Sayfa: önceki 14951496149714981499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.