Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.791
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fifa_05

Linki var mı hocam ben düşüremedim bi türlü 1100'lere:)
    https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-oyun-konsolu-turkce-menu-p-HBV000002K6XS?magaza=ALB Teknoloji

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    Nereden bulabilirim acaba ? :)

• Oyunlarla aram pek iyi değil ama sırf God of war için 1 - 2 hafta kullanıp satarım diye düşünüyorum.
  • Amedra kullanıcısına yanıt
    yapma hocam god of war,uncharted serisi,spider-man,detroit,beyond two souls,red dead redemption 2, the last of us 1-2 , horizon zero dawn,days gone,ghost of tshumia,bloodborne oynamadan satılmaz bu konsol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Oyunlarla aram pek iyi değil ama sırf God of war için 1 - 2 hafta kullanıp satarım diye düşünüyorum.
    Hocam uncharted oynamadan,the last of us oynamadan,bloodborne oynamadan ve bunun gibi Ps4 özel oyunlarını oynamadan satılır mı hiç.

• herkeze selamlar ps4 almayı düşünüyorum 4.55 versiyonlu 2.el bir tane 3.55 versiyon buldum cift kol 1050tl 2 ay daha garantis ivarmış ama nedense güvenemiyorum sizce alınırmı yoksa sıfır açılmamış sıfır ithalatcı garantili 1400e kırık full oyunlumu almalıyım..

• Arkadaşlar son seri Pro 7116b şuan en uygun nerede satılıyor? Hangi Fw ile geliyor bilen var mı?

• emurat E kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyorda gecen hafta ps4 pro 2 yil avrasya garantili 7116 serisi indirimde 2038 tl idi ancak 75 tl bonus kampanyasi ile 1963 tl ye almis oldum.

• Biraz önce kipadaydım. Pro 1709 idi. Ama garantisi ithalatçı. Ayrıca eski kasa ps4 ler de vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wally Gator

morhipoda 1899 tl

https://www.morhipo.com/ps4-pro-1-tb/20621629/detay?gclid=CjwKCAjwiPbWBRBtEiwAJakcpPOTnngTQlddhHfMWJl7D_EBZzaErhjikpPVzDo_xpj3WqG7W-Ks9hoCIsQQAvD_BwE
    Pahalı hocam çoğu spotçu ithalatçı garantiliyi 1700'e satıyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BD437D5D1

kipa 1710 tl ye satuyormu proyu sizce alinir mi?
    Merhaba, ben satın aldım paralel ithalat hatta prizi bile dönüştürücü ile kullanıyor(içinden çıkıyor) 7016 olanlardan yani eski kasa ama herhangi bir fan problemi falan yok şansıma yani yeni kasadan farkı olmadı benim için. Son iki tane vardı zaten birini ben aldım. Bence en ucuz prolardan biri. Garantiyi de dert etmeyin zaten alırken sorun çıkmazsa kolay kolay bozulan bir alet değil iki sene sonra ister ithalat ister sony olsun bozuldumu geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toytonum -- 23 Nisan 2018; 19:58:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toytonum

Merhaba, ben satın aldım paralel ithalat hatta prizi bile dönüştürücü ile kullanıyor(içinden çıkıyor) 7016 olanlardan yani eski kasa ama herhangi bir fan problemi falan yok şansıma yani yeni kasadan farkı olmadı benim için. Son iki tane vardı zaten birini ben aldım. Bence en ucuz prolardan biri. Garantiyi de dert etmeyin zaten alırken sorun çıkmazsa kolay kolay bozulan bir alet değil iki sene sonra ister ithalat ister sony olsun bozuldumu geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    bende aldım bi sıkıntı yok gibi şimdilik..fiyat olarak iyi olduğunu düşünüyorum.

• https://urun.n11.com/sony-playstation-4/ps4-500-gb-slim-horizon-uncharted-4-gow-3-3-ay-psn-plus-P251284498

Arkadaşlar burdaki ürün için ne diyorsunuz. Fiyat uygun mu? Mağaza güvenilir mi? 55 Tl kupan ve 50 tl parafın kampanyası var, 1375 tl'ye geliyor
  • HouSe_TR H kullanıcısına yanıt
    Bence uygun dediğiniz son fiyat.

• Ben konsolu 1700e almıştım fiyatlar ne biçim uçmuş
    Şimdide arkadaşa alacağız.En uygun nereden alabiliriz ithalatçı veya sony garantili nereyi tavsiye edersiniz? 2130'a eurasia garanti var şu an.
  • Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    fiyatlar uçtu malesef euro güncellemesi yapılınca en uygun ithalatçı bu

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-pro-1-tb-oyun-konsol-turkce-menu-cuh-7106b-pm-HB000004PHDG
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum.Bunu bende buldumda dedim kesin bi yanlışım vardır sizlere sorayım :) Allah yardımcımız olsun ne diyim hocam,eskiden bu aletler eskidikçe fiyatı azalıyordu:)
  • Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    malesef hocam avrupada fiyatlar düştükçe düşüyor bizde de yükseldikçe yükseliyor.

adamlar orada konsolu 350 birime , tüm yeni çıkan oyunları 60 birime alıyorlar.Biz burada konsolu 2200 birime , oyunları 300 birime alıyoruz

ülke survival modda malesef
  • 
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.