Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.796
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11711172117311741175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Piyasada fiyatlar genellikle böyle. Normaldir bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün gittigidiyordan 1499 TL fiyatli ps4 slim 1 tb çift kol eurasia garantili cihazı

%5 anlık indirim + 100 tl maximun puan ile 1324 tl ye geldi

ürün linki :http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-playstation-4-slim-1-tb-2-kollu-paket-cuh-2016b-2-yil-sony-eurasia-293982109

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Beyler size birkaç sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim

-Şu anda Amerika'dayım ekim ayında döneceğim Türkiye'ye

1) ps4 burda ucuz ama garanti yok cok sorun cıkartan cihazlar mıdır? Garantilik iş çok olur mu yoksa dışarda bi yerde tamir ettirebilir miyim? ( yan komşum 125$a satıyor cihazını)

2) malum oyunlarda ucuz bi kaç yere baktım herkes farklı bir şey yazmış aldığım oyunları rahatlıkla oynayabilir miyim?

3) çok fazla bağımlısı değilim ama almışken pro mu almalıyım? Ya da 500 gb / 1 tb hangisini almalıyım?

4) eğer türkiyeden alırsam burdan neler alabilirim ps4 için ekstra 1-2 kol vs vs ..

5) birde hangi oyunları önerirsiniz şunları al türkiyede çok pahalı hemde güzel oyunlar diyerek.

Teşekkürler şimdiden 🇹🇷🇹🇷

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnikaido -- 29 Ağustos 2017; 9:15:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnikaido

-Beyler size birkaç sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim

1) ps4 burda ucuz ama garanti yok cok sorun cıkartan cihazlar mıdır? Garantilik iş çok olur mu yoksa dışarda bi yerde tamir ettirebilir miyim? ( yan komşum 125$a satıyor cihazını)

2) malum oyunlarda ucuz bi kaç yere baktım herkes farklı bir şey yazmış aldığım oyunları rahatlıkla oynayabilir miyim?

3) çok fazla bağımlısı değilim ama almışken pro mu almalıyım? Ya da 500 gb / 1 tb hangisini almalıyım?

4) eğer türkiyeden alırsam burdan neler alabilirim ps4 için ekstra 1-2 kol vs vs ..

5) birde hangi oyunları önerirsiniz şunları al türkiyede çok pahalı hemde güzel oyunlar diyerek.

hocam banada bitane getirtir misiniz parasını vereyim :)

• Keşke herkese getirme fırsatım olsa sıfır alırsan arada 400-500 lira felan oynuyor ama garantisi olmuyor

• http://www.hepsiburada.com/playstation-4-slim-500-gb-eurasia-garantili-p-HBV0000018CDV

Fiyat uygun baya

• Konsoloyunda 2 kol sony tr garantili 1 tb 1100 tl bayram indirimli

• SnavS kullanıcısına yanıt
    Bir link alabilir miyiz?

• SnavS kullanıcısına yanıt
    Link var mı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnikaido

-Beyler size birkaç sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim

1- hocam yıllardır ps3 ve ps4 kullandım şimdiye kadar hiç sorun çıkarmadı artık garantili cihaza okadar para vermelimiyim diye düşünüyorum fakat nihayetinde elektronik eşya sen günlük 2 saat kullanırsın sorun çıkarır ben hayvan gibi yüklenirim 1 hafta kapatmam banamısın demez bu biraz şans işi ama bana sorarsanız evet oradan alın derim
    2- oyunları rahatlıkla oynarsınız internetten araştırmasını yapın şimdi ben ne tavsiye etsem yalan olur sevdiğiniz bir tür elbet vardır kendi tarzınıza göre seçin ama bunu yaparken muhakkak psn store fiyatlarıyla karşılaştırın çünkü gerçekten çok güzel indirimler oluyor
    3-zaten yurt dışından alacaksınız eğer elinizde 4k tv var ise oradan alacağınız pro cihaz buradaki normal cihazlarla aynı fiyata gelecektir tabsiyem sağlam bir 4k tv sahibi iseniz pro alın
    4- türkiyede internet üzerinde çok fazla bu işi yapan firma var ekstra kol dikey stand şarj istasyonu vb herşeyi bulabilirsiniz ama bence onları da oradan alın şu an ekstra kol sıfırı 250 tl civarında türkiyede
    5- kesinlikle oynayın diyeceğim oyunlar exclusive yani ps4'e özel çıkan oyunlardır last of us* uncharted serisi god of war 3 beyond two souls gibi. ama onları da önceden belirttiğim şekilde psn store dan fiyat araştırması yaparak alın alacaksanız zira eski oyunlar ve kutulu halleri daha pahalı olabilir. dil takıntınız yoksa yurt dışı alabilirsiniz çünkü bu söylediğim oyunlar türkçe alt yazı ve dublaj destekliyor. son çıkan uncharted kayıp miras oyununu kesinlikle almanızı tavsiye ederim şu an store da 120 tl kutulu olarak sıfırı 140 tl ye satılıyor iyi günler :)

• Dayanamiyorum artik, yarin alicam bunu

1400 e geliyor maximumla. Kol ve gta5 var yaninda. Ithalatci garantili

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-ps4-slim-1-tb-cuh-2016b-yeni-slim-gta-v-2-kol-v2-yeni-291563580

• Ben de almak istiyorum ama yine kasım indirimleri olabilir diye kasımı bekleyecğim

• bu sıfır değil

• Qbert1903 kullanıcısına yanıt
    Aynı satıcı n11 de 1tb düz paketi 1200 den satıyor, kuponla 1112 tl ye gelir. Ben n11 üzerinden aldım, yanındakileri istemiyorsanız düşünebilirsiniz

• uzun süre sonra ps4 almayı başarıcam sanrım:) şimdi kafamda tek soru ithalatçı garantilimi yoksa sony garantılımı alsam ??
    http://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-cuh-2016a-oyun-konsolu-p-HBV000002K6XS 1039 tl ithalatçı garantili
    http://www.hepsiburada.com/playstation-4-slim-500-gb-eurasia-garantili-p-HBV0000018CDV 1169 tl Eurasia garantili

axess ile 100 tl de chip para geleceğini düşünürsek iyi fiyatlar gibi arada 130 fiyat farkı var hangisini tercih etsem bilemedim.

yıllardır almanyadan ps1 ps2 ps3 aldık hıc garantıye gidecek bi hali olmadı cihazın o yüzden fazla fıyat vermekte işime gelmıyor açıkcası. Önerileriniz nelerdir. cevap verenlere teşekkürler

• Merhaba,

Amazonda şuan Türkiye ye gönderim gözüküyor https://www.amazon.de/gp/product/B0756HMR7H/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1 1 TB, 2 Kol, Fifa 2018 ön siparişte 339 Euro 4,12 kurdan hesaplasak 1.400 TL yapar.

Gözümden kaçan bir kısım var mı ? Fiyat makul geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgs1111

Merhaba,

Amazonda şuan Türkiye ye gönderim gözüküyor https://www.amazon.de/gp/product/B0756HMR7H/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1 1 TB, 2 Kol, Fifa 2018 ön siparişte 339 Euro 4,12 kurdan hesaplasak 1.400 TL yapar.

+ 2 hafta ps plus üyeliği

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İş gereği sürekli almanya'ya gidip gelen bir tanışım var. Ps4 fiyatları oralarda ne durumda bilen var mı? Ya da nereden alsa uygun olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgs1111

Merhaba,

+ 2 hafta ps plus üyeliği

Vergiler vs dahil mi bu fiyata?

• 
Sayfa: önceki 11711172117311741175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.