Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.785
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Slim kasa bütçenizi zorluyorsa, gerek yok almayın.

En nihayetinde her ikisinde de ayni oyunu ayni standartlar ile oynuyorsun. 2 senedir slim olmayan kasayı kullanıyorum. Bir problem yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_x7

İlk defa playstation alacağım arkadaşlar fikrinizi almak istiyorum acaba slim ile eski kasa arasında fark varmı. Çünkü eski kasa daha ucuz ve türkiyeden alınca taksit imkanımda olacak. Şu ürün nasıldır acaba

http://m.n11.com/sony-playstation-4-500gb-siyah-ps4-oyun-konsolu-P87827139

kıllandım şimdi fiyat çok uygun bir de kupon kullanırsın 850 liraya mal edersin. ama firma puanı çok iyi değil

• yunusesss kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün sony eurasia garantili fakat teşhirmiş adına fatura kesiliyormuş. Birde kol sıfır değilmiş o yüzden fiyat böyleymiş satıcıyla görüştüm bunları söyledi.

• murat_x7 M kullanıcısına yanıt
    değmez bence ama sen bilirsin.
    Hocam bende vazgeçtim ama düşününce ikinci elleri zaten bu fiyatlara satıyolar onuda düşünmüyo değilim :)

• Amazon'da şuan 250 euro'ya var, 980 tl'ye felan denk geliyor, 900 tl'ye teşhir ürünü almaktansa biraz daha katıp Amazon'dan 1tb olanı almak daha mantıklı bence
  • murat_x7 M kullanıcısına yanıt
    hocam aynı durumdayım. ps4 sıfırı 1050tl. kodla bonusla falan 950 ye iner. adamlar 2. elini o fiyata satıyorlar.

şu 1-2 hafta içinde güzel fiyatlı temiz 2. el bulursam alırım bulamazsam scorpioyı bekleyeceğim. 8-9 aya çıkacak zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusesss -- 5 Mart 2017; 18:12:15 >
    Bende aynı durumdayım hocam 1-2 haftadır bakınıyorum ama çok fazla istiyorlar ikinci ellere o yüzden sıfır almak istiyorum.Bakalım araştırmaya devam edeceğim.

• mstrz M kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğinizde haklısınız bende gördüm amazonda ama şuan direk 1000 tl vermek istemiyorum. Tr den alırsam taksitle almayı düşünüyorum.Amazonda öyle bir seçeneğim yok malesef. Bf zamanı 780 tl gibi bir fiyata gelmişti amazondan ps4 ama kaçırdık onu.

• Beyler en uygun nerede şuan ps4 ve almayı düşünüyorum ne önerirsiniz daha önce hiç kullanmadım yardımcı olabilecek kimse var mı?

• Hocam slim kasa bakıyorsanız n11 syd'de 1tblik modeli şu an uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzkhan55

Hocam slim kasa bakıyorsanız n11 syd'de 1tblik modeli şu an uygun.

nerde yok ?
  • Hocam şu anda fiyatı yükseltmişler 1350 olmuş

http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-slim-1-tb-cuh-2016b-eurasia-P137230688

• Arkadaşlar vatandan alınma 20 ay garantili playstation 4 1 tb slim değil normal kasa yanında gta 5, battlefield 1, Untildawn ve Uncharted 4 var tek kol 1150₺ sizce alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Erturrk

Arkadaşlar vatandan alınma 20 ay garantili playstation 4 1 tb slim değil normal kasa yanında gta 5, battlefield 1, Untildawn ve Uncharted 4 var tek kol 1150₺ sizce alınır mı?

Oyunlar 300 civarı makina 850 ye geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KOMANDO ASTEĞMEN

arkadaşlar 8 aylık cihaz Tr garantili
    fifa 16 - gta5 - nfs rivals
    1050 TL ye anlaştık. Fiyat nasıl?

Fiyat çok hocam garanti süreside 1 yıl altına düşmüş bence bekleyin

• şu an için en iyi fiyatı veren yer neresidir ps4 için
  • 1216A 500gb 21 ay tr garantili kozmetik olarak çok temiz 2.kol + Pes 2017 1050 TL ye anlaştık. Çok uzun zamandır sıfır bekliyorum ama nafile cihazı elden alacağım kontrol ederek umarım sıkıntı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tepeb -- 9 Mart 2017; 11:27:25 >
  • arkadaşlar herkes bu ikinci elleri nerden buluyor bitanede biz bulalim :)

• Bende az önce 2 aylık slim kasa 1 TB 2 kutulu 2 dijital oyun çift kol 1200 liraya aldım.. İkinci eli sürekli takip etmek gerek..

• 
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.