Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11061107110811091110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 syd mağazasından 1649tl ye 1tb u.p cuh 1216b sipariş verdim adamlar bana normal 1tb cuh 2016b yollamışlar. Kafayı yedim günlerce bekle aç ve duruma bak. Kutusunu bile açmadım artık . Mesaj attım bakalım ne diyecekler . Ya ellerinde yok yada yanlış yolladı adamlar. Direk iade etmeyi düşünüyorum . gider vatandan pro alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0805

N11 syd mağazasından 1649tl ye 1tb u.p cuh 1216b sipariş verdim adamlar bana normal 1tb cuh 2016b yollamışlar. Kafayı yedim günlerce bekle aç ve duruma bak. Kutusunu bile açmadım artık . Mesaj attım bakalım ne diyecekler . Ya ellerinde yok yada yanlış yolladı adamlar. Direk iade etmeyi düşünüyorum . gider vatandan pro alırım

Hocam u.p nedir ? eski kasaya göre neden o kadar pahalı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugguurr07

quote:

N11 syd mağazasından 1649tl ye 1tb u.p cuh 1216b sipariş verdim adamlar bana normal 1tb cuh 2016b yollamışlar. Kafayı yedim günlerce bekle aç ve duruma bak. Kutusunu bile açmadım artık . Mesaj attım bakalım ne diyecekler . Ya ellerinde yok yada yanlış yolladı adamlar. Direk iade etmeyi düşünüyorum . gider vatandan pro alırım

Hocam u.p nedir ? eski kasaya göre neden o kadar pahalı ?

ultimate player . hatalardan arındırılmış falan filan . acayip sinirim bozuldu hemen iade talebinde bulundum yarın gidip vereceğim kargoya . ve pzts vatan a gidip pro alacağım elden . Tüm çevreme n11 den ürün alırım ipone 6 7 aldım defalarca ps 4 aldım bi sıkıntı olamdı nezaman kendime alsam problem .

• Çok düşünmedim geçtim siparişi
    http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-ps4-slim-1-tb-eurasia-yeni-mat-kasa-cuh-2016b-250604044

1100 liraya geliyor axess ile ilgilenen var ise baksın arkadaşlar. Uyguna mı geldi yoksa yanlış mı yaptık bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentaone -- 18 Kasım 2016; 22:27:30 >

• 1216 son seri ps4 1tb kusursuz sıfır gibi cihazı + 6 kutulu oyunla (en az 500 tl oyunlar ) + 10-15 de yüklü oyunla(tomb raider da var) + 2 kol + 1 yıldan fazla garanti+kutusu poşeti herşeyi duruyor şeklinde ps4 pro ile takaslamak isteyen olur mu 4k tv alacak olmam nedeniyle düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam sorması ayıp pro fiyatına neden normal ps4 aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serqan_

quote:

Hocam turkce arayuz ve son surum olmasi beni cezbetti. Cek + puanla 1450ye gelmksti + unchearted 4

Ama haklisn herseye ramen pro almam lazmdi ki sali gunu mediamarktan alacagim ins pro.

Tw im 4k ama hdr desteklemiyor sanirim lg marka. Ama olsun yine de su saatten sonra pro almak. 300 fazla vermis olsamda. Su iadeyi yapayimda yarin urunu geri gondereyim hayirlisi ile. Syd gibi bi firma nasl boyle haya yapiyor anlamadm. Farketmesem gecirecekler belkide. 1200tllik urunu 1500e

• quote:

Orijinalden alıntı: pentaone

Çok düşünmedim geçtim siparişi
    http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-ps4-slim-1-tb-eurasia-yeni-mat-kasa-cuh-2016b-250604044

1100 liraya geliyor axess ile ilgilenen var ise baksın arkadaşlar. Uyguna mı geldi yoksa yanlış mı yaptık bilmiyorum

1 TB slim için fiyat çok uygun hocam. Güle güle kullanın. Darısı başımıza.

Aynısı Vatan'da 1499.
    http://www.vatanbilgisayar.com/sony-ps4-slim.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi London_ -- 18 Kasım 2016; 23:38:35 >

• quote:

quote:

quote:

Hocam turkce arayuz ve son surum olmasi beni cezbetti. Cek + puanla 1450ye gelmksti + unchearted 4

Ama haklisn herseye ramen pro almam lazmdi ki sali gunu mediamarktan alacagim ins pro.

Tw im 4k ama hdr desteklemiyor sanirim lg marka. Ama olsun yine de su saatten sonra pro almak. 300 fazla vermis olsamda. Su iadeyi yapayimda yarin urunu geri gondereyim hayirlisi ile. Syd gibi bi firma nasl boyle haya yapiyor anlamadm. Farketmesem gecirecekler belkide. 1200tllik urunu 1500e

iyi yaparsınız.
    bu arada pro için 4k tv şart değil ki.
    zaten 4k tv si olanların coguda 1080p 60 fps tercih ediyor.60 fps ile 30 fps arasında dagar var gercekten.
    bu arada yukleme zamanlarıda inanılmaz kısa proda.
    uncharted da mesela ps4 de oyun 38 sn de baslıyor pro da 28 sn de.bu bile başlı başlına birşey.
    ki bu ps4 pro için yapılmamış bu oyunlr.ilerdeki oyunlarda cok dah afazla fark olacak.

• 8:49 dan itibaren seyredin lutfen.

https://www.youtube.com/watch?v=YsiqSUe4MhI
  • quote:

quote:

quote:

Hocam sen slim aldin da sana eski kasa mi gonderdiler?

• beyler, gg ve n11 dışında en iyi fiyatlı ps4 normal versiyonu 500 veya 1tb nereden alırız? tr garantili
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Hiç bir yerde bulamassin en uygun onlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi landscapee -- 19 Kasım 2016; 11:28:30 >
  • Arkadaşlar pro için en düşük fiyat 1599 tl mi oluyor ? Bunun içinde oyunda yok değil mi ? Sadece alet 1599 tl mi ?
  • Yanlis urun gondermeleri sonucunda 1450tl ye aldigim ps 4 1tb urunu iade ettim bgun kargoya verecegim ve 1500tlye n11 den baska bir saticidan ps 4 pro aldim. Her serde varmis bir hayir. 1699tlden hala satista suan arkadaslar. 100tl cek + 100tl cardfinans puani ile 1499tlye alinaniliyor 6taksit ps4 pro

• quote:

Yanlis urun gondermeleri sonucunda 1450tl ye aldigim ps 4 1tb urunu iade ettim bgun kargoya verecegim ve 1500tlye n11 den baska bir saticidan ps 4 pro aldim. Her serde varmis bir hayir. 1699tlden hala satista suan arkadaslar. 100tl cek + 100tl cardfinans puani ile 1499tlye alinaniliyor 6taksit ps4 pro

100 tl size özel mi?
  • Beyler sizce ps4 slim 1tb mı alıyım yoksa mat 1 tb mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Masyur

Beyler sizce ps4 slim 1tb mı alıyım yoksa mat 1 tb mı

Tr garantiliyse slim yoksa mat kasa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar , bekledim bekledim , servis aramadı beni. Bende kendim aradım. 1-2 dakika bekletti ( içerideki servis elemanlarına sordu galiba bayan arkadaş ) , Makinenizi pazartesi günü merkez servise göndereceğiz. Burada yapabileceğimiz bir sorun değilmiş dedi. Dedim istanbula mı göndereceksiniz merkezi neresi bunun dedim. Bilgim yok diyerek cevapladı.

Şimdi bundan sonraki süreçte, (yani servisin yapamadığı bir problem olarak gözüküyor. Yani benim kullanımım ile alakalı değil gibi duruyor makinedeki sorun ) , Merkez servis ofisi ne gibi çözüm yapacaktır. Ben makinenin değişeceğini düşünüyorum.

Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda ? Eğerki makine değişimi gelir ise , ne kadar sürede elime ulaşır ?

Not: SYD'nin bana kesmiş olduğu fatura , ds4 , garanti belgesi ve tüm parçaları eksiksiz olarak orjinal bir şekilde kutulamıştım. Yeni cihazı tek başına göndermezler herhalde bana.

• 
Sayfa: önceki 11061107110811091110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.