Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1053. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10511052105310541055
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bayram indirimi-kampanyası olurmu acaba? ciddi olarak 2.kol kampanyasıda bitmiş, ne kadar bekleyeyim, bu günlerde alıcaktım. en geç ne zaman gelir bayram kampanyası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzy.

arkadaşlar bayram indirimi-kampanyası olurmu acaba? ciddi olarak 2.kol kampanyasıda bitmiş, ne kadar bekleyeyim, bu günlerde alıcaktım. en geç ne zaman gelir bayram kampanyası?

Gelir kesin bayrammdda indirim acele etmeyinn
  • yakışıklı kardeşlerim benim şöyle uygun ps3 fırsatları var mı bildiğiniz geçen carrefurda 500e gördüm 12 cigolayt modelini ama ithalatçı garantisi ve üzerindeki yapışkanın koparılıp yerine ithalatçı firmanın yapışkanını görünce vazgeçip almadım keşke alsaydım dedim 9 taksite axess karta şimdi baktım 700e çıkartmışlar fiyatını neden ps3 derseniz oyunları ve kendisi daha ucuz ps4e kıyasla ayrıca red dead redemptionu tekrardan oynamak istiyorum zamanında ps3ümü satmıştım keşke satmasaydım diyorum şimdi
  • Hangi gün gelir ki, tv falanda alicam onları kurması vs servis beklicez bayram gelmeden almak istiyorum bu yüzden. En 2.kolu vermiyor şuan oyun hediye ve 150 tl hediye çeki diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm arkadaşlar. ntsc alınırmı sizce? alınmazsa neden alınmaz? bazı bluray filmleri oynatmaması haricinde bir dezavantajı var mı?
  • asymmetric kullanıcısına yanıt
    Ntsc cihazların hiç bir farkı yok. Sadece Asya bölgesi yani ntsc-j cihazların onay tuşu yuvarlak diğer bölgelerde X o kadar. İlk konsolum Amerika'dan alınma Ntsc konsoldu.

• Arkadaşlar Almanya'da PS4 fiyatları nasıl getirtsek tanıdıkla ne kadar tutar ?
  • Selamın aleyküm arkadaşlar bugün playstation tarafından bana bi mail geldi ve mailde (altta resmi olması lazım) "Bir aylık çevrimiçi çok oyunculu, özel indirimler, Oyunu Paylaş VE birlikte 308,99 TL değerindeki Gone Home ve NBA 2K16'yı sadece 19,99 TL*'ye edinmek için 5 Temmuz'dan önce PlayStation®Plus'a Basketbol sahasında görüşmek üzere." diye bir mail geldi de burada edinmek dediklerinden kafam karıştı burada bahsedilen olay 1 aylık ps plus alıp 5 temmuza kadar olan ücretsiz aylık oyun muhabbeti mi ? Bir an görünce heyecanlandım nba 2k16 yı 20 tl ye alıcam diye
    [

• Bir de bir şey daha sormak istiyorum bu konuda bilgim yokta ps storeda da steam gibi yaz indirimleri oluyor mu oluyorsa ne zaman olacak bilgisi olan var mı ?
  • asymmetric kullanıcısına yanıt
    Benim cihazım ntsc. Sadece menülerde onay tuşu yuvarlak diğer bölgelerde X o kadar. Oyunlarda aynı ama. Performans herşey aynı. Evet bluray filmi izleyemiyorsun ama kimse ps de bluray film izlemek için almaz herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sdk.JK

Benim cihazım ntsc. Sadece menülerde onay tuşu yuvarlak diğer bölgelerde X o kadar. Oyunlarda aynı ama. Performans herşey aynı. Evet bluray filmi izleyemiyorsun ama kimse ps de bluray film izlemek için almaz herhalde.

Tesekkurler bilgi icin bende ntsc aldim kahraman elektronik garantili. Gonul isterdi eurasia garantili alamak ama n11de cek kullanimi ve finans kampanyasiyla 1040 tl ye geldi dayanamadim aldim artik

• PS4 +2.KOL 1300 tl sony avrasya garantili sizce alınır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongebob35

PS4 +2.KOL 1300 tl sony avrasya garantili sizce alınır mı ?

Nerede satılmakta?
  • arkadaslar bende almayi düşünüyorum da sony eurasia garantili en uygun fiyata nerede bulabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Nerede satılmakta?

n11 de alınabiliyor 1216a serisi pal cihaz
  • quote:

quote:

quote:

Nerede satılmakta?

Ben bayağı bir baktım ama göremedim link atabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThinkBig

quote:

quote:

quote:

Nerede satılmakta?

• amazon.com dan daha ucuza getirtebiliyor muyuz arkadaşlar ? (herhangi bir ps4 bundle'ını)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Nerede satılmakta?

Bahsettiğiniz cihaz Sony Eurasia garantili değil.

http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-playstation-4-500gb-pal-ps4-cuh-1216a-P18595134

Az önce arkadaşıma SYD'den Sony Eurasia garantili olarak 50TL çek ile birlikte aşağıdaki makineyi aldık.

http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-500gb-eurasia-cuh-1216a-P31339744

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Nerede satılmakta?

Bahsettiğiniz cihaz Sony Eurasia garantili değil.

http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-playstation-4-500gb-pal-ps4-cuh-1216a-P18595134

Az önce arkadaşıma SYD'den Sony Eurasia garantili olarak 50TL çek ile birlikte aşağıdaki makineyi aldık.

http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-500gb-eurasia-cuh-1216a-P31339744

bahsettiğim ilanda özellikler belirtilmiş şu şekilde

*** PARALEL İTHALAT FİRMA GARANTİLİ ÜRÜNLER İLE KARIŞTIRMAYIN. GARANTİSİ TÜM TÜRKİYE DEKİ SONY YETKİLİ SERVİSLERİNDE GEÇERLİDİR.

• 
Sayfa: önceki 10511052105310541055
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.