Şimdi Ara

Sony Playstation 3/4 - Sıkça Sorulan Sorular & Cevapları !!! (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.577
Cevap
65
Favori
671.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Teknosa nın sitesinde ps3 40 gb 299 tl yazıyor. 40 gb olmasının ne dezavantajı var? Analog çıkış 1 taneymiş. Sadece bir kol veriyor anlamına mı geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caliburn66

Merhaba. Teknosa nın sitesinde ps3 40 gb 299 tl yazıyor. 40 gb olmasının ne dezavantajı var? Analog çıkış 1 taneymiş. Sadece bir kol veriyor anlamına mı geliyor?

bence alma paran boşa gidebilir ucuz etin yahnisi pek olur
    bu mal bu kadar para değil daha oahalıdır mutlaka bu üründe bir arıza var ayrıcada 40 gb lık ps3 artık tarih oldu
    eğer fat kasaysa mutlaka sarı ışık yemiştir yani sorunludur

sakın alma derim arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Merhaba. Teknosa nın sitesinde ps3 40 gb 299 tl yazıyor. 40 gb olmasının ne dezavantajı var? Analog çıkış 1 taneymiş. Sadece bir kol veriyor anlamına mı geliyor?

bu mal bu kadar para değil daha oahalıdır mutlaka bu üründe bir arıza var ayrıcada 40 gb lık ps3 artık tarih oldu

Abartmayin, Teknosadan diyor ikinci el demiyor. Tek dezavantaji 40GBlik model olmasidir. Ne sari isigi ne fati.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

quote:

quote:

Abartmayin, Teknosadan diyor ikinci el demiyor. Tek dezavantaji 40GBlik model olmasidir. Ne sari isigi ne fati.

ne abartıcam kardeşim ben fikrimi yazıyorum sende kendi fikrini yaz benim fikrimede saygı duy
    ayrıca 40 gb slim ps3 mü varmış piyasada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 1 Ocak 2012; 13:36:45 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

ne abartıcam kardeşim ben fikrimi yazıyorum sende kendi fikrini yaz benim fikrimede saygı duy
    ayrıca 40 gb slim ps3 mü varmış piyasada

Teşhir ürünü filan olabilir, almam yerinizde olsam.

• quote:

quote:

quote:

40 gb ps3 ler artik yok yani fatler slimlerinde ozel yapim 80gb lari vardir bu kadar ayrica yukardada dediginiz dogru ps3 oyunlari pahalidir 15 yasinvustu daha iyi olur ayni fikirdeyim gb arasi farklarda sunlar 80 gb a daha gazla sey yukleyebilirsin 40 gb a gore cok sey yukleyecem diyorsaniz kendinize kalmis istediginiz gb ta alin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: naimemice

playstation storedan ps3'üm olmasına rağmen yanlışlıkla psp god of war chains of olympus oyunu aldım geri verme imkanım var mı yoksa nasıl satabilirim

Eğer ingilizce biliyorsanız bir mail atarak durumu açıklayın. Ben amazon.com ve bir kaç tane daha siteden benzer nedenlerle ücret iadesi almıştım.
  • makinede PS store'dan satın alınma fifa12 ve nba jam var.. makinenin kullanıcı adını değiştirince fifa12 çalışmaz oldu.. nba'de problem yok.. fifa'ya girmek isteyince ps store'a yönlendiriyor, sanki oyun hiç alınmamışcasına "buy" seçeneği aktif oluyor. oyunun tüm save, data vs dosyaları duruyor, hiç bir şey silmedim.. kullanıcı adını tekrar eski haline getirdim, sonuç değişmedi..
    yardımcı olabilecek arkadaşların bilgilerine ihtiyacım var..
  • ps3'te klavye ve mouse olayını nasıl çözeceğiz?
    xbox360'ta xim3 bu sorunu çözmüş...

gamepad ile fps oynayacak kadar yetenekli değilim...
  • ps3 fazla kullanmam geçenlerde pes 2011 aldım bir tane ama çalıştıramadım kısaca sorunu anlatayım oyunu açarken güncelleme uyarısı veriyor güncelle diyorsun 30 sn sonra reset atıyor makine en başa dönüyor ps3 ana menüden güncelleme arıyorum makine güncel diyor kafayı yiyecem ustalar yorumu olan varmı ??? yardım :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_shadow

ps3 fazla kullanmam geçenlerde pes 2011 aldım bir tane ama çalıştıramadım kısaca sorunu anlatayım oyunu açarken güncelleme uyarısı veriyor güncelle diyorsun 30 sn sonra reset atıyor makine en başa dönüyor ps3 ana menüden güncelleme arıyorum makine güncel diyor kafayı yiyecem ustalar yorumu olan varmı ??? yardım :)))

güncelledikten sonra normal başlaması lazım allah allah
  • quote:

quote:

ps3 fazla kullanmam geçenlerde pes 2011 aldım bir tane ama çalıştıramadım kısaca sorunu anlatayım oyunu açarken güncelleme uyarısı veriyor güncelle diyorsun 30 sn sonra reset atıyor makine en başa dönüyor ps3 ana menüden güncelleme arıyorum makine güncel diyor kafayı yiyecem ustalar yorumu olan varmı ??? yardım :)))

güncelleme yapmıyor galiba oyunu açarken soruyo yap diyorsun 30 sn sonra reset atıyo makina her denemede aynı çünkü hep güncelleme var diyo internete normal giriyorum bağlantı sorunu yok

• quote:

quote:

quote:

güncelleme yapmıyor galiba oyunu açarken soruyo yap diyorsun 30 sn sonra reset atıyo makina her denemede aynı çünkü hep güncelleme var diyo internete normal giriyorum bağlantı sorunu yok

o zaman nete bağlan oyunu takma menüde en üstte ps3 update var onu tıkla oyunu takmadan bir son güncellemesini yap ps3 ün daha sonra oyunu tak

• Aci/lllllll bir sey soyleyin dostlarim lutfen ben hd tv de yasak oldugu icin tupluye gectim ondan sonra resetledim ps3 U AMA F12011 E GIRMIYOR TROPHY HATASI VERIYOR CIKIYOR ARKADASLAR SIMDI BU ONLINE OYNAMAK ICIN KODLAR VARYA ONLAR SILINDI MI NOLUR BISI SOYLEYIN SILINDIYSE BIRDAHA ONU ONLINE OYNAYAMICAKMIYIM SAVELER DE MI SILINDI YOKSA OYUNA NEDEN GIRMIYOR DAHA BUNUN GIBI BIRSURU KODLU IYUN VARDI ONLARIDA MI OYNAYAMIYACAGIM LUTFENN

• quote:

Orijinalden alıntı: naqıo

Aci/lllllll bir sey soyleyin dostlarim lutfen ben hd tv de yasak oldugu icin tupluye gectim ondan sonra resetledim ps3 U AMA F12011 E GIRMIYOR TROPHY HATASI VERIYOR CIKIYOR ARKADASLAR SIMDI BU ONLINE OYNAMAK ICIN KODLAR VARYA ONLAR SILINDI MI NOLUR BISI SOYLEYIN SILINDIYSE BIRDAHA ONU ONLINE OYNAYAMICAKMIYIM SAVELER DE MI SILINDI YOKSA OYUNA NEDEN GIRMIYOR DAHA BUNUN GIBI BIRSURU KODLU IYUN VARDI ONLARIDA MI OYNAYAMIYACAGIM LUTFENN

git accauntta makineni tekrar active et
    sign bağlanıp onlıne oluyorsun ya accauntta tıkla oyun active deaktive yeri var oraya tıkla makineni active et
  • Arkadaşlar merhaba ;
    Geçen hafta yurtdışından (İspanya-Media Markt) PS3 160GB aldım. Kurulum ve kullanım ile ilgili dikkat etmem gereken noktalar var mı ?
    Aldığım konsolu Türkiye'de sorunsuz olarak kullanabilirim dimi ?
    Kutunun içinden çıkan belgelerin bir tanesinde " this product is intended to be used in following countries" şeklinde bir cümle var ve bu cümle sonrası sayılan ülkeler arasında Türkiye yok.. Avrupadaki bütün ülkeri yazmışlar.Listede Avrupa ülkeleri dışında herhangi bir ülke yazmıyor ?

Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ? Kurarken veya kullanırken nelere dikkat etmem gerekiyor. Daha önce Avrupa'dan makine alıp Türkiye'de sorunsuz kullanabilen arkadaşlar varsa bilgi verirseniz sevinirim.

teşekkürler..
  • quote:

quote:

Aci/lllllll bir sey soyleyin dostlarim lutfen ben hd tv de yasak oldugu icin tupluye gectim ondan sonra resetledim ps3 U AMA F12011 E GIRMIYOR TROPHY HATASI VERIYOR CIKIYOR ARKADASLAR SIMDI BU ONLINE OYNAMAK ICIN KODLAR VARYA ONLAR SILINDI MI NOLUR BISI SOYLEYIN SILINDIYSE BIRDAHA ONU ONLINE OYNAYAMICAKMIYIM SAVELER DE MI SILINDI YOKSA OYUNA NEDEN GIRMIYOR DAHA BUNUN GIBI BIRSURU KODLU IYUN VARDI ONLARIDA MI OYNAYAMIYACAGIM LUTFENN

sign bağlanıp onlıne oluyorsun ya accauntta tıkla oyun active deaktive yeri var oraya tıkla makineni active et

arkadaş tamamdır artık oyuna girebiliyorum ama bütün oyunların online kodalrı gitti mi şimdi gittiyse sıçarım

• quote:

quote:

quote:

arkadaş tamamdır artık oyuna girebiliyorum ama bütün oyunların online kodalrı gitti mi şimdi gittiyse sıçarım

yok sıçma tekrar girersin kodları eğer elinde tutuyorsan nasılsa ilk kotlarıda sen girdin sorun olmaz

• ps3'e harici bir harddisk bağlayıp, oyunları PSN'den buraya indirebiliyor muyuz?
    ya da mevcut indirdiğimiz oyunları başka bir harddiske kopyalayıp oradan oynayabiliyor muyuz?
    ve bunları yapabiliyorsak nasıl yaparız?
  • 1.ps3 internet bağlayıp psn hesabı alacağım psn hesabı ücretlimi?
    2.psn demolar bedavamı?
    3.başka bir psn hesabı bana oyun yolluyabiliyormu? cevaplarsanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.