Şimdi Ara

Sony, olay film The Interview'i sinemalarda yayınlama kararı aldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerikan desteğini arkasına alınca fikir değiştirmesi normal.
  • 'Obama'da' yerine 'Obama da' olacak. Düzeltiniz lütfen.

• belkide abd koreye girmek icin bahane ariyodu buldu. simdi sozde terorist atak olur abd de.savas lordlari avucunu obusturup bekliyodur. yuzlerce insan olur. hop ertesi gun abd vs kore. tabi zor orasida. oylesine yazdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony'nin yaptigi viral reklam calismasi. Tebrik etmek lazim. Normalde hic gidilmicek filme adamlar milyonlari cekicek.

• Amma olay yaptılar ha. Alt tarafı film ya.

• Obama destek olunca hemen yayına sokacaklarını açıkladılar. Yanlız ben kazuo hirai nin kelle avına çıkacağını düşünüyorum sony pictures de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlgi çekmeyecek bi film di ama simdi herkes merak edecek daha fazla seyirci toplayacak. birde üstüne abd kuzey korenin Sonye tazminat ödemesi gerektiği konusunda baskı yapıyormuş.

@ekrem71

Sony, olay film The Interview'i sinemalarda yayınlama kararı aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Road.Runner -- 24 Aralık 2014; 14:20:38 >

• Bu saldırıları Kuzey Kore'nin yaptığı kesin mi ki? Amerika, Kuzey Kore'ye saldırmak için bahane arıyor olmasın?

Gerçi Kuzey Kore yaptıysa da iyi yapmış, yıllarca Hollywood üzerinden istediklerini terörist, istediklerini kahraman ilan eden bunlar değil mi? En büyük terörist kendileri aslında.
  • Zayıf bir film olacağı belli iken şimdi milyonlarca izlenecek . Güzel reklam stratejisi .

• Obama destek olunca karar değişti.Film de iyi reklam yaptı bu sayede.
  • Seth Rogen'a yuzyilin piyangosu vurdu vallahi. Milyar dolar harcasa boyle reklam kampanyasi yapamazdi bu filme.
  • Güzel reklam yaptılar.

• Xbox Video'da da satışa çıkmış.

• Saldirin!
  • Bunlar da iyi reklam yaptı hack, siber saldırı ayağına. Film vasatı aşamayacak kalitededir muhtemelen. Bu reklam sayesinde iyice balona döndü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuzey Kore tam bir kapalı kutu.

Asparagas haberleri geçecek olursak, o terör saldırısının gerçekleşmesi kuvvetle muhtemel.
  • Seth Rogen ve James Franco birlikte kuzey kutbu belgeseli çekse gider sinemada izlerim. Film boş olmuş, dolu olmuş hiç önemli değil. O kadar güzel diyalogları var ki, her türlü izletir.
  • web-dl çıkmış.
  • Sitelere çoktan düşmüş fakat alt yazı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: selodonanımhaber

web-dl çıkmış.

İmzanızda ki linki yeniler misiniz hocam açmadı da, bakmak istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.