Şimdi Ara

★★ SONY NW-WS413 & NW-WS623/625 BT&NFC [ANA KONU] ★★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
9
Favori
26.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Expireme

spor için alacaksanız bundan başka kafaya tam oturan cihaz yok zaten

bu gün aldım, bir iki güne denerim, sonuçları yazıcam buradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konsilyer -- 10 Ağustos 2016; 23:17:48 >
  • Bu ürünün beni çeldiren tek yanı 4gb lık olması. Geniş bir müzik arşivim var gerçi sadece spor için kullanırsam yeter sanıyorum. Günlük sokakta kullanımda çok garip duruyor mu kafada acaba? Öğrenciyim de almışken mümkün olduğu kadar çok alanda kullanabileceğim bir ürün arıyorum. :) Normal kulakiçi kulaklıklarımı hep bozuyorum sanırım onlar bana göre değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gazi24 -- 14 Ağustos 2016; 21:28:55 >
  • Gazi24 G kullanıcısına yanıt
    Waw ve 320kbps dinlememe ve 8 adet plasylist olmasına rağmen hala 1.5GB boş. Telefondaki gibi hemen istediğiniz şarkıyı açamadığınız için ağzına kadar doldurmayı istemiyorsunuz. Biraz garip durabiliyor ama sorun olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam peki, durumun varsa bluetoothlu ve kumandalı nwz-ws613'ü al der misiniz? O da benim kafama yattı gibi her ne kadar bluetooth ve kumanda için aşağı yukarı 100 liralık bir fark olsa da.
    Amaç müzik dinlemekse alma. 413 daha sağlam bir model ve bluethoot baş ağrısı yapar. Telefon görüşmesinde kullanırım dersen onu al

• Yardımlarınız için teşekkürler hocam. Fikrim değişmezse bir kaç haftaya almayı düşünüyorum. Tecrübe edince yorumumu yazarım.
    Az para değil almışken ihtiyacınıza en uygun olanı alın her zaman yardımcı oluruz

• Gözlükle kullanabilirmiyim ? kullanabilirsem bu aksam alicam yoksa 2 numara miyop sıkıntı yaratabilir :D

• thundergun T kullanıcısına yanıt
    Hocam 1.5 miyop ve ustu sıkıntı yaratabilir . Yani ben güneş gözlüğüyle kullanabiliyordum. Bence olur gözlükle

• Aynen ya ben de gözlüklüyüm de sıkıntı olmaz gibi gözlüğün üstünden geçer bence kulaklık
    Geçiyor hocam sıkıntı olmuyor.

• öncelikle konuyu açtığınız için tesekkur ediyorum . dün gördüm konuyu ve bu akşam hemen gidip aldım ilk başta teknosaya uğradım orda 269 tl di yine de bi sony e bakıyım aynı fiyatsa ordan alırım diye gittim ki sony de indirim varmış 229 tl ye almış oldum ve şaşırdım açıkcası :D 1 - 2 gün içinde ben de denizde deniyip yazarım ilk izlenimlerimde olumsuz bişey göremedim dışarıya hiç ses de vermiyor bakalım şarjı nasıl gidecek

bu arada gözlükle sıkıntı olmuyor dediğiniz gibi , herhangi sallanmada yok koşarken de bi sıkıntı olucağını düşünmüyorum tabi gözlüksüz biraz daha rahat geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundergun -- 19 Ağustos 2016; 0:00:12 >
  • thundergun T kullanıcısına yanıt
    Bende Türkiye'de hiçbir yorum bulamadım. Riske girip aldım ancak Sony'nin beni uzmeyeceğini biliyordum açıkçası. Denize girmeden kulağınıza takınız, yani kulağınıza su kaçtıktan sonra takarsanız ses az gelebiliyor. Hatta şunu diyeyim. Suya dalın, müziği kapatıp mikrofonu açın ve denizin sesini suyun içinde dinleyin

• Tamamdır deneyelim bakalım

• Hocam nasıl ya, ben bir kaç gün önce falan Ankara Kentpark'ta Sony'ye gittim 299 lira demişlerdi. Media Markt'te 240 lira olması lazım oradan alırım gibi. :D
    Forumdan n11 kuponu bulabilirseniz 225₺ ye almıştım

• Ben de dediğim gibi şaşırdım maltepe parkdaki sonyden aldim kasaya ödeme yapmaya gittigimde söyledi

• Bugün Media Markt'ten 219 liraya aldım. Bir kaç gün önce gittiğimde 239 lira demişlerdi bugün aldım kasaya gidince 219 dediler. Umarım beklediğim gibi çıkar da pişman olmam. Deneyince tekrar yazabilirim buraya.
    Hocam emin olun memnun kalacaksınız

• Bayıldım hocam. 8 tane playlistim var demiştiniz. Bunlar arasına geçişi sağlamak için şarkı şarkı geçmemiz mi lazım illâ ki? Ben denedim ama bulamadım başka bir yol. Bu yanı kötü olmuş ama onun haricinde çok sevdim. Teşekkür ederim yardımlarınız için.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.