Şimdi Ara

SONY NW-A3000/1000 HAKKINDA HERŞEY // A800 Detaylar (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.234
Cevap
4
Favori
218.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bna bi yardım ederseniz cok sevinicem..
    bu alet cok hosuma gitti ..
    bu cihazla hd-3 arasında kaldım..
    hd-3 u su an piysaada goremdm. bnmi bulamadm yoksa piyasadanmı kalktı. bide sizin tavsiyeniz ne olr 200 300 dolar arasında 4 ile 20 gb arası hangi cihazı onerirsinz. muvo ları kullandım hiç hosuma gitmedi ekranı fln cok kucuk geldi bna o u-yuzden tavsie olrk muvo demein
  • internetteki resimlere aldanmamanızı öneririm zira bu aleti yakından gördüm hiç de bu foruma konulan veya google dan bulup baktığımız resimlere benzemiyor. evet kabul ediyorum resimlerde sanki gelecekten gelmiş bir alet gibi duruyor ama yakından o kadar dandik bir görüntüsü var ki eminönünde 3 milyona satılan radyolar bile daha şık tasarlanmış.
  • ille de sony alacaksanız hd3 alın derim, ben de hd3 almak istiyorum ama piyasada bulunmuyor. bence piyasada bulunmuyor olması hd3 ü daha cazip hale getiriyor, sanki sınırlı sayıda üretilmiş bir efsane gibi. fıstık gibi alüminyum gövdeli hd3 yerine hiç de gidip dandik plastikten üretilmiş gibi görünen a1000 almam şahsen. üstelik 2 si de aynı fiyat üstelik biri 20 gb biri 6 gb.
  • ayrıca Razorback arkadaşım ipod ile kıyaslanmış resim koymuşsun üste fakat o a1000 değil a3000, yanılıyor muyum? a3000 hadi gene daha iyi sayılır en azından 20 gb için alınabilir (o da hd3 piyasada bulunmadığı için). ama dikkat edin ışıkta ne biçim parlıyor resmen dandik plastik gibi görünüyor. bakın öyle demiyorum, öyle gibi görünüyor diyorum.
  • bir de sorum olacak. 4-5 yıllık pentium 3 lü pc sahipleri bu aleti kulanamayacak mı? beraberinde gelen software'in kaliteli bir sistem istediği yazılmış yukardaki mesajlarda. ne yani şimdi alsam ben bunu elimde mi patlayacak?
  • bende A-3000 almayı dusunuorm ama çok çabuk çizilip kirlencekmiş gibi... 1 ay sonra cizik içinde kalır. leke kalır.. sizce ne yapmalıyım farklı bi markaya mı yonelmeliyim?
  • ha bir de türkçe karakter destekliyor mu?
    desteklemiyorsa eğer şevki çok fena kırılır insanın. kareler çıkıcak hep.. id tagleri sil baştan yazacak da değiliz.
  • en iyisi nw-hd3 .. drek alın
  • arkadaşım hd-3 ler kalktı. bitti. uretilmiyo. 2.el de almınmayacagına gore. hd-3 ten bahsetmenin anlamı yok bence.
  • diable,
    yok abicim her yönden ezici üstünlüğü sony saglıyor... sonuc olarak gidip kendi elimde gördüm aleti.. mükemmel ses, mükemmel görüntü, harika işlevsellik, müthiş bir kullanım zevki...
    ben kargoyla almicam, evime cokyakın ztn.. yer göztepede.. gidip alıcam, parayıda peşin vericem 377 ytl.. birlikte alırsak fiyatın düşme ihtimali var...

storm660,
    arkadaşım sana 20gb lazımsa illa a3000 i beklemeni tavsiye ederim... ama tahminen a3000 in fiyatı 500 ytl civarında olcak... bu parayı verebilirsen bekle.. hd3 ve a3000 arasında kıyaslama yapılması imkansız bişey.. a3000 e küfür etmek olur.. ben hd3 ü a1000 le bile kıyaslamıyorum... işin sonunda işlevselliğin önemli oldugunu anlıysun... bir nokta var onu herkes kacırıo.. sana söliyim.. sonynin yeni serisinde cesıtlı sarkı bulma özellikleri benzersiz ve cok öenmli özellikler.. eski modellerde 20gblik mp3 ün içinde kaybolmus olucaksın.. ama sonynın yeni serisinde bilgisayarda parca arar gibi rahatsın.. herseyi 2 tusata bulup önüne getirebiliyorsun.. sana tavsiyem playing modelar hakkında bilgi toplaman... seviceksin...
    muvoya para verende akıl yok diyorum okdr.. hersey ortada konusmuyorum bile...

oky,
    hyr arkadasım yanlıssın... bu forumdakı resımlere tıpatıp benzıyor... ama tabıkı normal insanların cektıklerı foto makınalarıyla cekılmıs olan resımlere bakıcaksın.. fuarlarda cilalanmıs.. bimnem kac watt guclu flası olan kameralarla cekılmıs resımlere degıl..
    eminonu olayınada katılmıyorum.. herkes gıtsın baksın görsün.. alet gercekten kalıtelı yapılmıs...
    minicik sexy hafif...
    ayrıca hd3le aynı fıyat fln degıl.. hd3 cok daha pahalı...
    yuksek mıktar gb ısteyenler tabıkı hd3 e yonelebılırler... ama 20gbnın ıcındede kaybolurlar.. hıc ole cok kolay dıyenlere fln bakmayın.. aklınız alıyomu yaaa??? 20 gb!!!!!!! benım pcde bıle 5 gb mp3 var... 20gb de ve hıc bır arama ozellıgı olmayan bır alette kafayı yersın.. atarsın yere aletı...
    eee?? anlıyamadım yanı?? evet a3000... ne farkı varkı??? yukarda ipod için yazdıgımı yine yazıyorum....
    ewet, rami yetersiz olanlar suan alırlarsa biras cuvallayabılırler.. ama 1 ay kdr sonra alırlarsa böle bir sorun olmıcak..
    tekrarlıyorum.. sistemi iyi olmayanlar connect playeri pek kaldıramayabılırler.. ama onunda cözümü var.. CP yerine sonic stage 3.3 kullanırsınız.. fıstıklar gibi halledersiniz işinizi.. 1 ay içindede CP nin yenbi sürümu cıktıgındada rahat rahat CP nizi yuklersınız...

frtfrtfrtfrt,
    arkadasım bende aynı seyı dusunuyorum.. ama bılıosunkı bu aletlere acaıp karızmai cok guzel kılıflar uretıolar.. cokta kalıtelı oluyor.. A1000 VEYA A3000 İMİN HERZAMAN IŞIL IŞIL PARLAMASI İÇİN BİRDE KILIF ALICAM...

G Unit Soldiers,
    EN iyi herkese göre değişir... düşünün öle alın...

• bende bugun gittim gordum inceledim. hakikatten hoşuma gitti ancak sanırım siyah rengi daha guzel. mor rengi kiri ve çiziği gosterir gibi geldi bana ama siahı çok hoş.
    Orjinalden alıntı: Razorback

[frtfrtfrtfrt,
    arkadasım bende aynı seyı dusunuyorum.. ama bılıosunkı bu aletlere acaıp karızmai cok guzel kılıflar uretıolar.. cokta kalıtelı oluyor.. A1000 VEYA A3000 İMİN HERZAMAN IŞIL IŞIL PARLAMASI İÇİN BİRDE KILIF ALICAM...

bende aynen çok guzel bi kılıf alıp bu cihazı alıcamm A-3000....
  • en çok kirlenen siyah olur emin ol... biliosunki parmak izi veya herhangi bir iz veya bir çizik, beyaza yakın olacak.. bu nedenlede siyahın üstünde göze batar en çok... zaten biçok resimdede en pis görünenin siyah oldugunu gördüm..
    bu arada kullanımı acısından fln ne dıosun? yandakı artıst lınk tusunu kullanmıssındır heralde? yorumların??
  • artist tusu benim çok hoşuma gitti. basınca tuş takımının renginin değişmesi super ve sarkı bulmaya baslaması oldukça kolaylık sağlıyo.(fakat cihazdan az şarkı yuklu oldugu için en fazla 3 sarkı buluo.) bir kotu yanı tuşların ufak olması tuşların ortasına basmak çok zor oluooo. ama A-3000 öle deildir daha buyuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresbey -- 10 Aralık 2005, 22:30:01 >
  • Arkadaşım cihazın içinde 2 tane şarkı war.. artist linke basınca onları buluyor.. baska birşey bulamas zaten...
    Tuşlar bence cok iyi yapılmıs.. nie ortasına basılmada sorun yasadıgını anlayamadım? 2 tek tus var, ortasına basılmak gibi bir sorun olamas.. ve bırde yon tusu var ortasındada ayrı bır tus var.. hiç bir zorlugu yok bence.. cunku tusların hepsı bırbırınden bagımsız...
    a3000 bana biras buyuk geldi dogrusu... o yuzden onu almayabılırm...
  • quote:

diable,
    yok abicim her yönden ezici üstünlüğü sony saglıyor... sonuc olarak gidip kendi elimde gördüm aleti.. mükemmel ses, mükemmel görüntü, harika işlevsellik, müthiş bir kullanım zevki...
    ben kargoyla almicam, evime cokyakın ztn.. yer göztepede.. gidip alıcam, parayıda peşin vericem 377 ytl.. birlikte alırsak fiyatın düşme ihtimali var...

ben bostancıda oturuorum, göztepede nerde nasıldır bilmiyorum ama gitmeye karar verdigin zmn gidiceen gün ve zamanını bana bildir gelip görmek kurcalamak istiyorum aleti..

sdc 3 kişi mi alıcak?! inşallah indirim yaparlar kargo masrafı da olmicak adamların hem..
  • 3 kişiye yaparlarmı bilmiyorum.. illa morfareye gitmen gerekmiyorki, bostancıda illaki bir sony bayii veya teknosa vardır.. oralardan baksana...
  • amaç herhangi bir aleti kontrol etmek değil ki.. amaç bana kargoyla yollicakları aleti kontrol etmek.. gidip teknosaya kurcalamak bi işe yaramas
    herneyse ya..
  • hyr arkadasım bız kargoyla almıcas zaten.. gidip parayı pesın verıces ve hemen alıcas... dırek magzada elde.. e tabıkı acıp bakıcan..

ben sana aleti kurcalaman ıcın dedım.. genel bır fıkrıl olsun dıe..
  • quote:

Arkadaşım cihazın içinde 2 tane şarkı war.. artist linke basınca onları buluyor.. baska birşey bulamas zaten...
    Tuşlar bence cok iyi yapılmıs.. nie ortasına basılmada sorun yasadıgını anlayamadım? 2 tek tus var, ortasına basılmak gibi bir sorun olamas.. ve bırde yon tusu var ortasındada ayrı bır tus var.. hiç bir zorlugu yok bence.. cunku tusların hepsı bırbırınden bagımsız...
    a3000 bana biras buyuk geldi dogrusu... o yuzden onu almayabılırm...

Selam,
    Cihaza sonradan Connect yazılımı ile yüklediğimiz şarkılarda da çalışmıyor mu bu artistik link ?
    Ben benimkini bir iki gün önce aldım, hepsiburada.com' dan. Bir ara bu listede bir arkadaş daha önce kullanılmış olup olmadığını direk olarak ok tuşlarına basarak anlıyabilirsiniz demişti , nasıl anlaşılıyor ? Bende o tuşlara basınca Hold On olarak çıktı, Hold On tuşuna basın gibi bir mesaj verdi.
    Bir de bendekinde ön yüzdeki tuşlara basarken ve tuş olmayan kısma (ortasına) basınca gıcır gıcır plastik sesi çıkıyor, bu normal mi? Tuş takımında sol oka basınca bu ses çıkmıyor, sağ taraftaki tuşlara basınca çıkıyor. Sanki sert plastik yerinden oynuyor gibi. Herkeste bu ses var mı?
    Onun dışında, ses kalitesi çok iyi, verdikleri kulaklıklar kulakta durmuyor sürekli düşüyor, bunlar için kulaklık süngeri bulmak lazım eski kulaklıklardan.
    Connect yazılımı olmadan içine şarkı atamamak çok kötü, zaten yazılım da iğrenç. Klasör yaratılamıyor (Yada ben bulamadım). Gerçi klasöre ihtiyaç olmayacak özellikler var, sadece bir "Artist" seçip onun şarkıları dinlenebiliyor, veya bir "Albüm" seçilebiliyor, veya bir yıl seçip o yıl çıkan şarkılar dinlenebiliyor. Yani klasöre pek ihtiyaç yok.
    Hepsiburada.com da sadece Mor rengi var gibi gözüküyordu, ben de siparişi verdikten sonra bir mail atıp, "ya tamam mor var side ama benim siparişi gönderene kadar siyah gelirse ondan gönderirmisiniz" dedim. Gelen cihaz gümüş renkte çıktı. Bir falso yoktur değil mi? Kullanılmışmıdır meselesini bunun için sordum.

• Ya birde bu NW-A1000 de Türkçe karakterler gözükmüyor, gözükmesi için birşey yapılabiliyor mu? Yada istediğim tüm mp3 ler içindeki Türkçe karakterleri değiştirecek bir yazılım var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.