Şimdi Ara

SONY NW-A3000/1000 HAKKINDA HERŞEY // A800 Detaylar (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.235
Cevap
4
Favori
218.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler teknosa nın sitesinde de satılıyor.ama cd çalar bölümünde..adamlar daha ne sattıklarını bilmiyor be ya
  • bende her seferinde teknosanın sitesine baqıodum... warmı yokmu dıe... bu kdrmı salaklık olur yaaa..
    sagol gsserhat..

http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110360156&CS_Category=_SBA_198_1662_257_509&CS_Catalog=_SES_SISTEMI&T_Category=_CD_CALAR198
  • razorback volume limiter çok işe yaradı.. saolasın yalnız bişey sorcam abi butun eq ayarlarını +3 e getirdiğimizde seste bozulma olmadan 35 e kadar çıkıyor demişsin. ben ses 30 da sabitken eq ları +3 getirsem orjinal kulaklıkları patlıycakmış gibi boğuk ses veriyor yanlış bişey mi yapıyorum acaba ?
  • ben muvo2 yi peugeot 206 ya benzetiyorum.206 neredeyse 5-6 yıldır ana tipini hiç değiştirmeden duruyor ve hala çok satılıyor.

muvo2 de öyle çıkalı neredeyse 2-3 sene oluyor hala kapış kapış gidiyor.yoksa niye alıyım?
  • yaww morfare.com da bu alet 396 ytl görünüyo artmış mı fiyatı? stokta da yokmus..

ayrıca olympus m:robe mu yoksa sony nw-a1000 mi almak gerek

benim iyice kafam karıştı hangi marka hangi model almalıyım zaten kararsızım tıkandım kaldım.. :(

yardımmmmmmm
  • ccaparli arkadasım bence sebebi ucuz olması ve sonucta hdd bir mp3 player olması... ama sonuc olarakta 300 milyonu bıraz asan bir fıyatı var... a1000 in pesın fıyatı 377 mılyon.. sence 70 mılyon ıcın Sony farkı kacarmı??? bugun teknosada komple ınceledım.. yandaki artıst lınk tusu harıka bısey... basınca tusun ıcındekı cızgılerde turuncu yanıo, ekranda cok guzel bır anımasyon cıkıyor ve tus takımında rengı mavıden turuncuya donuyor... size sunu söliyim a1000 müzik dinleme keyfinizi daha üst bir seviyeye tasicak.. nasılmı?? bunu harıka play modeları ve mukemmel ses kalıtesıyle yapıcak.. ayrıca elınızde mukemmel ötesi tipte bir alet olucak.. karizmatik.. en harıka cep tellerden bıle daha gul duruyor.. kullanılan materyaller super kalıte...
    bak bence muvo2 nın burda bahsı bıle gecemes yani.. muvo2 4gb, a1000 6gb bı kere.. muvoda hıcbır play mode olayı yok.. bu cok berbat bısey. okdr parca arasında hıcbısey bulamıcaksın.. tip desen oda yok.. ekran desen bes para etmes.. a1000de 6 satır ekran var... ılk bahsettıgım fark zaten yetıo.. 2 aletın kategorısı farklı bence... karsılastırmak sonye ayıp olur.. muvo2nın tek bır kazanma sansı var oda kumandasıyla alanlar ıcın fm radyo ekı olması.. kulaklık verılmıosa oda yok...
    70 milyon farktan bahsettımya.. o 70 mılyondan bence 2gblık bır fark cıkartıp, o sekılde fiyat farkını solemek lazım... a1000 pıyasaya cıktıgı gunden ıtıbaren 300 450 ytl cıvarında a1000den baska bır mp3 player alan varsa benim için hayatının hatasını yapmıs.. renkli ekran video oynatan varmı bu fıyata bılmıyorum, onlar benım sözümün dısında.. aaa unutmadan, sitede bir suru sorunlu muvo2den bahsedılıo...

canyol bisey degıl... baska sorucagın bısey olursa beklerım.. baya bır bılgı topladım bu alet hakkında cunku... yanlız sen bır yerı atladın galıba ben hep i kulaklıktan bahsettım yukarda.. hatta resmınıde koydum... bu kulaklıkla son seste bıle bır tek cızırtı olmuyor.. tabıkı ıcınde verılen kulaklık öyle ıyı olmıcak.. hıcbır zaman aletın yanında verılen kulaklık ıyı ollmaskı ztn..

diable arkadasım, yukarda kac kere soledım.. o fıyatı gorebılmenız ıcın sıteye uye olmanız gerekıyor... ve havale fıyatına bakmanız gerekıyor... en basta yazdım.. benım tek tavsıye edıcegım mp3 player a1000 dir.. hastasıyım... tapıyorum nerdeyse.. bu kdr gulzelmı olur bı mp3 player..
  • Arkadaslar hepinizi uyarım.. atasehıre yakın olan carrefour teknosada NW-A1000 e bakmak istedim... adama sordum işte varmı die.. herif naapsa beyenırsınız?? cat die cebınden cıkardı aletı... megerse dınlıyomus... nasıl sınır oldum tahmın edemessınız... sonradan sordum bunun acılmamısı yokmu? bunumu verıyesunuz ısteyenlere dedım.. neyse bıtane kutulu cıkardılar... bu sefer noldu dersınız??? aletı plastık ambalajından cıkartırken farkettımkı alet calısıyo... dedım bu nedır bole?? nasıl böle bısey olabılır?? adam kızardı bozardı.. neyse sadede gelelım...,
    demekkı bu serefsızler acıp kullanıo aletleri.. ben asla benım alacagım bır urunun baska bırı tarafınddan kullanılmasını ıstemem.. helekı bu alet harddiscli bir mp3 playersa... basına bın turlu ıs gelmıs olabılır..
    yapacagınız sudur..., alırken kutuyu acın, plastik kutuyuda alete bakarken acın.. hıcbır tusuna basmadan önce ilk olarak her hangı bır yön tuşuna basın.. bölece önceden açılıp açılmadıgını öğrenebılırısnız..
    ayrıca aletın ıcınde 2 tane bonus parca cıkıo.. bunlar varmı yokmu dıede baqın...

dun morfareden alıyodum, herıflerın stoklarında kalmamıs... varmı bole sans yaaa... tuh içine.............
  • Üretim hatalarına dikkat edelim arkadaşlar... aslında bu sorun garanti kapsamı içersinde ama servise git gel başınız agrıyabilir....

SONY NW-A3000/1000 HAKKINDA HERŞEY //  A800 Detaylar
  • Abi bu nasıl bir titptir böle yaa... resmen göz kamastırıyor....
    bu arada yeni birsey öğrenmiş olduk... a1000 ve a3000 in ekran renkleri farklı...
  • Arkadaşım bu NW A1000'den bende aldım.Fakat birtürlü kurulumunu yapamadım.Bu kurulumu konusunda bir bilgin varsa iletirsen çok sevinirim.
  • arkadasım programı yukledıkten sonra yapman gerekn ılk sey.. en son updatını ındırmek.. updatı yaptıktan sonrada program son updati, kendı auto updatıyle tekrar guncellıyor.... bu arada bilgisayarında saglam işlemci ve yeterlı ram olması gerekiyor... Connect player cok kötü bir program, suan devamlı kucuk kucuk updateler cıkartıolar...

sana bır baska tavsıyemde, programı acarken a1000 in pc ye baglı olmaması.. sadece transferı gerceklestırırken aletı pcye tak...
    butun mp3lerinin id3tagları dogru duzgun yazılmıs olsun....
  • ipoda bakın yaaa zavallı sanki böle 70 lerden kalma bi alet gibi....

• Arkadaşlar biraz alakasız olaucak sanırım ama bir sorum var bende ki discman'de sony ve ses düzeyi oldukşa düşük onunda böyle limitini yükseltme gibi birşey yapabilir miyiz? Servise sorduğumda avrupa için üretilen modeller sesi düşürülüp satılıyor yükselmez dediler sizce ne yapabilirim? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim...
  • Servis menüsüne girilebiliyorsa illaki vardır ama tamda emin değilim.... bunu yabancı forumlarda arastırırsan daha ıyı sonuc elde edersın....
  • duunmeden nw-hd3 aln
  • quote:

Orjinalden alıntı: Razorback

Servis menüsüne girilebiliyorsa illaki vardır ama tamda emin değilim.... bunu yabancı forumlarda arastırırsan daha ıyı sonuc elde edersın....

Kardeş o zaman bana birkaç yabancı forum adresi verebilir misin? Bide bu servis menüsü nedir nasıl giriliyor?
  • http://www.advancedmp3players.co.uk/forum/
    bu sitede sorunun yanıtını bulabilirsin sanırım... bu arada kesin bir yolu var demedim hatırlatırım...

G Rapper ,
    niye 2006 modeli varken eskisini alalımki?? hemde yenisi daha ucuzken...?? hemde daha cok özelliğe sahipken?? daha güzel bir şekli varken??

ben a1000 ve a3000 i gördükten sonra diğer mp3 playerlara pek mp3 player die bakmıorum.. sonynin bu yeni serisi resmen olayı değiştirip başka bri noktaya getirdi...
  • yaw hani diyosunuz ya, aletleri almadan once inceleyin bakın kullanın deneyin, kullanılmıs olanı verebilirler fln..
    haklısınız
    e peki bu morfare.den sipariş edince kutunun içindekini göremicez ki.. test edemicez ki..
    yani bu hiç aklınıza geldi mi?!?!

toplanıp birlikte alalım belki indirim yaparlar diodunuz.. hala ööle düşünenler var mı?! ben yavas yavas mrobe dan sony ye kayıyorum da...
  • yaw microbe ne kardesım yaaa?? adı üstünde mikrop... ona vercegın parayı git bi gece reinada eglen... daha cok zevk alırsın.. dusunsene bu alet kullanırken sana kullanma zevkı verecek... microbede bole bısey olcagmnı hıc sanmıyorum...
    hem zaten kac para vermeyı dusunuyodun mıcroba???

ewet senden baska bır ark daha var, indirim yaptırıp almaya calısan.. senle bırlıkte 3 kişi olduk...
  • e höh döşemişsin be abi.. vurdun yerden yere bizi.. ne yani m:robe da gayet güzel şık kaliteli bi alet.. belki sony bazı konularda ezici üstünlük sağlıo ama olsun..

demiştim ki kargoyla gelicek bu aletler, bu adamların dükkanı yok mu oraya gidelim alalım?!?! hem inceleyelim?!?!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.