Şimdi Ara

Sony Notebook Tavsiye Başlığı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
1
Favori
42.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: i486

Eğer ekran kartı nvdia olan modellerinden alırsan ısınma sıkıntı ile karşılaşabilirsin. Zira nvdia chip setlerini barından ürünler ayrıca iyi grafik performansı sergilemesinin yanı sıra ısınma sıkıntısıda yapabilmektedir. Mesela CS11 modelinden bir ürün satın alırsan fanların çok çalıştığından rahatsızlık duyabilirsin. Ancak CS118 modellerinden birini alırsan intel ekran kartı sayesinde ısınma sorunu yaşamazsın. Zira CS118E/P pembe rengi ile seni cezbeder mi bilemem : ) Gerçi bahsi geçen bir vaio ise her halükarda seni mutlu edecek bir tercih olacaktır.

CS11 modelleri sony'nin sitesinde de var. oradan bakabiliyorum. ama aynı sitede CS118 modellerine rastlayamadım. Neden kendi sitelerine koymamış olabilirler bu konuda bir fikriniz var mı?
  • arkadaşlar ben 2000 ytl ayırdım bana ne tavsiye edersiniz buyuk ekran almak istiyorum
  • vaıo fw21e
  • Blu-ray yazıcı lı ve de oyun oynayabileceğin bir cihaz

SONY VAIO VGN-FW285J/H (4 GB) NOTEBOOK

İŞLEMCİ: Yeni Nesil Intel Montevina 1066 MHZ 2.26 GHz. 3 MB Cache P8400 İşlemci
    RAM: 4 GB DDR2 800 Mhz. (Max. 4 GB) Ram
    HDD: 320 GB SATA (5400rpm) HDD
    OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer & Blu-ray Disc Read&Write
    EKRAN KARTI: ATI Mobility Radeon™ HD 3650 Chipset 512 Mb (max 1510MB) Ekran Kartı

altta ki de cs arayan arkadaşımız için cs118 Amerika sony sitesinde bulabilirsin

SONY VAIO VGN-CS118E/R (3 GB) NOTEBOOK
    RAM: 3 GB DDR2 800 MHZ Ram (Max 4 GB)
    HDD: 320 GB 5400rpm SATA
    OPTİK SÜRÜCÜ: (DVD±R DL/DVD±RW)
    EKRAN KARTI: Yeni Nesil Intel 4500MHD Max 1340 MB Ekran Kartı

SONY VAIO VGN-FW148J/H (4 GB) NOTEBOOK
    RAM: 4 GB DDR2 RAM 800 Mhz (Max.4 GB)
    HDD: 250 GB SATA HDD 5400 Rpm
    OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer
    EKRAN KARTI: Mobile Intel® Graphics Media Accelerator 4500MHD Max. 1340MB Ekran Kartı

• BURSA VATAN-

Sony VAİO FW 21E ALDIM.

1920 YTL

WORD 5 TAKSİT
  • 3000 ytl civarı bir bütçem var, oyunları pcde oynadığm içn pek oyun oynamayı düşünmüyorum fakat bir kaç oyunu da problemsiz oynayabileceğim, daha çok programlamada kullanacağım için hızlı(takılmalardan nefret ederim) çift lambalı x black olursa fena olmaz dediğim, orta boy bir ekrana sahip(16.1 fena olmaz) bir vaio modeli önerebilr msiniz? teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaNGeLeF -- 25 Aralık 2008; 17:42:26 >
  • vaio nun SR29VN modeline ne dersiniz benim tek şüphem ekran kartı (ati radeon 3470). online oyunları kaldırabilirmi acaba (wow, warhammer online gibi) diğer özellikler bakımından gayet güzel gibi..
  • Asla SONY den şaşmam :)
  • Merhaba arkadaşlar..Ben 2 hafta içinde bir sony laptop almak istiyorum.Amacım son cıkan oyunları takılmadan düzgün bir şekilde (orta seviyede) oynayabilmek ve photoshop,illustrator gibi programları rahatça çalıştırabilmek ama bütçem max. 2000 ytl fakat ne kadar düşük fiyat olursa gerçekten o kadar iyi olur benim için..Çok teşekkür ediyorum şimdiden cevaplarınız için kolay gelsin..
  • lütfen beni yanlış anlamayın yıllardır sony dendi mi piyasada düşük konfigürasyonlu sistemleri inanılmaz yüksek fiyatlara satılmaktaydı ancak son zamanlarda aklımı fw21e model notebook çelmeye başladı 2000-2200 ytl civarı bir fiyata sahip ki daha ucuza da bulunabilmekte. bu modelin bir problemi falan mı bulunmakta sadece adı mı sony vaio misal ekranı bildiğimiz sony kalitesinde contrast değerlerine sahip mi?
  • Sayın Arkadaşlar,

Sony 13.3" bir laptop almak istiyorum. Biraz bu konudaki linkleri inceledim. Sonuç olarak aklımda birkaç soru var. Bunları cevaplayabilirseniz sevinirim.

1) X-black LCD ve XBRITE arasındaki fark nedir? Hangisi daha iyi?
    2) ATI Mobility Radeon™ HD 3470 mi yoksa Intel 4500MHD mi daha iyi?
    3) Vaio ların Vista performansı nasıl? Yoksa XP kullanmaya devam mı etmeli?
    4) 64 bit windowsta 32 bit programlar çalışır mı?

Almayı düşündüğüm model aşağıdakilerden biri olacak. Cevaplarınıza göre karar vereceğim.

VGN-SR29VN/S - 320 GB SATA (5400 Rpm) HDD, ATI Mobility Radeon™ HD 3470 Max 1530 MB Ekran Kartı, Microsoft Windows® Vista™ Business İng-Tr

VGN-SR165E/B - Dahili 1.3 MP Webcam, 1.85 Kg Ağırlık, Kart Okuyucu, XBrite Eco LCD Teknolojisi İle Canlı Renkler, Bluetooth., Microsoft Windows® Vista™ Home Premium İng-Tr

VGN-SR250J/H - 4 GB DDR2 800 Mhz. (Max.4 GB) Ram, Yeni Nesil Intel 4500MHD Max. 1750 MB Ekran Kartı, Microsoft Windows Vista Home Premium İng-Tr (64 Bit)

Hepinize yardımlarınızdan ötürü şimdiden teşekkürler...

• Selamlar,
    Dün vatandan vaio vgn cs11 r/z baharat kırmızı renkli olanı aldım,
    alet vista home premium ve tabiki sadece orjinal programlar istiyor,
    bunu xp ye downgrade nasıl ederim?
    edilirse bir problem olurmu?
    yardımlarınız için teşekkürler
  • Benim tavsiyem SONY VAIO VGN-FZ31E

Bende almayı düşünüyorum..Elimdekini biraz daha yıpratayım da :)
  • Tüm arkadaşlara kısmende olsa cevap veriyorum(max 12 Taksitli Fiyatı: 2.039,05 TL) ;

Özellikler:

OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer&Blu-Ray DL READ
    EKRAN KARTI: ATI Radeon HD 3470 Max 1530 MB Ekran Kartı
    İşletim Sistemi: Microsoft Windows® Vista Home Premium İng-Tr

Sony Notebook Tavsiye Başlığı

not=Kaynak:İstanbulBilişim

• SONY VAIO VGN-NS11S/S (4 GB) NOTEBOOK
    İŞLEMCİ: Intel Core 2 Duo 800 MHz 2.0 GHz 2MB Cache Bellek T5800 İşlemci
    OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer
    EKRAN KARTI: ATI Radeon HD 3430 Max.1510 MB Ekran Kartı

649 € + KDV
    KDV DAHİL Peşin Fiyat 1.608,15 Y

http://www.istanbulbilisim.com.tr/VAIO-_VGN-NS11S-S-4-GB-NOTEBOOK,6873.html

arkadaşlar bu makina özellik olarak nasıl ?
  • Nasıl eski disket-cd artık tarih olma noktasındaysa DVD de tarih olucaktır bu yüzden Blu-Ray(Yeni Nesil Optik Disk Formatı) , Destekleyecek yada Takılabilen, cihaz almakta fayda var...
  • ÇİFT LAMBA OLAN VE FULL HD PANELE -- 1920X1200--SAHİP NVIDIA EKRAN KARTLI BİR MODEL VAR ÇİZİM YAPACAKLARA VE ÖZELLİKLE BEN """"""""OYUN CANAVARIYIM DİYENLERE ÖNERİM, KESİNLİKLE KAÇIRMASINLAR.+++BLURAY YAZICIII

SONY VAIO VGN-AR870ND (4 GB) NOTEBOOK

İŞLEMCİ: Intel® Penryn 800 Mhz. 2.6 Ghz. 6 MB Cache Core™ 2 Duo T9500 İşlemci
    RAM: 4 GB 667 Mhz. DDR2 (Max. 4 GB) Ram
    HDD: 400 GB SATA (5400 Rpm) HDD
    OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer & Blu-ray Disc Read&Write
    EKRAN KARTI: NVIDIA® GeForce® 8600M GT GPU Max. 1791 MB Ekran Kartı

HDMI- S-VIDEO- 3 USB PORT
    1000 € Değerinde Vaio Yazılımları
    Microsoft Windows® Vista™ Business İng-Tr
  • quote:

Orjinalden alıntı: the spooks

Nasıl eski disket-cd artık tarih olma noktasındaysa DVD de tarih olucaktır bu yüzden Blu-Ray(Yeni Nesil Optik Disk Formatı) , Destekleyecek yada Takılabilen, cihaz almakta fayda var...

demişsin ama öyle dvd falan kolay kolay tarih olmaz merak etme.Hele türkiyede imkanı yok.Bu bir opsiyon değil yani
  • selamlar, ben masaüstünü satıp bir vaio almayı düşünüyorum sık yolculuklarımdan dolayı, oyun kesinlikle oynamıyorum, bana lazım olan internet, office , özellikle film, ve grafik desteksiz bazı programlar. FW serisini düşündüm ilk ama ekran kartına boşuna para vermiş olucam ama bir yandan da 16.4 cazip geliyor film keyfi için. ayırabileceğim miktar 2000-max 2500 tl arası. önerilerinizi bekliyorum.
  • Arkadaşlar 2600 liraya kadar crysis i iyi çözünürlük ve medium ayarlarda oynatacak laptop tavsiye edebilir misiniz???
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.