Şimdi Ara

Sony'nin akıllı telefon lenslerini inceledik 'Telefonunuzu, kameraya dönüştürün' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
3.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye fiyatını görmeden bu ürünün alınabilirliğini anlayamayacağız.

• Videoyu izlerken kalite anlaşılmıyodu ama alttaki tam boyutlu resimler kelimenin tam anlamıyla müthiş sanki bi dslr makine ile çekilmiş sharpness harika eminimki bu şekilde hiç bi telefon lensi çekemez.

• Ürün güzel,yaratıcı olmuş ama fiyatı çok fazla.Onun yerine DSRL makine almak daha mantıklı bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaytunali

Videoyu izlerken kalite anlaşılmıyodu ama alttaki tam boyutlu resimler kelimenin tam anlamıyla müthiş sanki bi dslr makine ile çekilmiş sharpness harika eminimki bu şekilde hiç bi telefon lensi çekemez.

Fotoğraf kalitesi düşük ışıkta ve fotoğrafların ta boyutuyla anlaşılır. Önce biraz fotoğraf sitesi gez sonra sanki dslr! gibi çocukça yorumlar yap.
  • fiyat konusuna takılmak adettendir , veginin yüksek olduğundan şikayetlerde.parası olan ve beğenen alacak.yorum yazmak ile başarı kazanılsa bu ülke dünya birincisi olurdu.o kadar emek veriyor adamlar cihazlar için haliylede karşılığını almak isteyecekler.kimse birlik olmaya yanaşmadığı gün geçtikçe gelişen beyinler gittiği bu toplumda bu yorumları daha çok göreceğim.kurallar güçlülerin tekelindedir.diğerleride ona uymak zorundadır.bir olun güçlü olunki bu yorumlar olmasın.bu durumlara düşmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-563091384 -- 6 Eylül 2013; 14:20:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

Orijinalden alıntı: berkaytunali

Videoyu izlerken kalite anlaşılmıyodu ama alttaki tam boyutlu resimler kelimenin tam anlamıyla müthiş sanki bi dslr makine ile çekilmiş sharpness harika eminimki bu şekilde hiç bi telefon lensi çekemez.

Fotoğraf kalitesi düşük ışıkta ve fotoğrafların ta boyutuyla anlaşılır. Önce biraz fotoğraf sitesi gez sonra sanki dslr! gibi çocukça yorumlar yap.

Tamamıyla DSLR gibi yada ÇOK DAHA İYİ gibi bişey demedim "sanki" dedim anlamakta zorlanıyosan yorum yapma!
  • 100 dolara sarsınlar.

• videonun başındaki kızlara for <3
  • Mükemmel bir yenilik.

• This is f*cking awesome!

• bu lens değilki bildiğin lens görünümlü kamera ? telefonun kendi lensini hiç bi bağlantısı yok wifi veya bluetooth üzerinden anlık görüntü aktarıyor sadece

• sony bu hızla gelirse samsung sadece apple'la değil sony ile de uğraşmak zorunda kalıcak tabiki bu rekabet bize yarayacak

• Tamam Japonlar'ı göğe çıkarmayalım da nefret niye?
    Bari adamların uzmanlık alanında lâf etmeyin. Tam da 'şerefsizim benim aklıma gelmişti' türünden bir yenilik.
    Tutarsa ne ala! Her markaya uyuyor. Tutmazsa da Sony' de bu durumun alışkanlık yapmamasını diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çoxperia -- 6 Eylül 2013; 15:22:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müthiş yaw ultra yaratıcı kimin aklına gelirdi ki bu samsungun ucube zoom undan sonra ben de telefonun arkasına mp3 bantlayacam buna yaratıcı diyenler ona da bayılır heralde...

• mesut bey lütfen ziyaretçilerin yorum yapmasını engelleyin seviyesizce yorum yapıyorlar

• şimdi isterseniz telefonunuzun kamerası 2mp olsun muhteşem sony canı gönülden tebrik ediyorum tabi fiyatta 500tl sınırını aşmamalı(qx10 için)

• Bu sözümü unutmayın yakında Sony taht'a oturacak.

• Fotoğraf kalitesi iPhone 5'imin en az 5 katı, siz telefon olarak ne kullanıyorsunuz bilmiyorum ama

• Videoyu izledikten sonra yorum yapacağım.
  • karşılaştırmalı iki foto bekledim ama gelmedi, yaratıcılıkta sınır yok sony helal olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacobıan -- 6 Eylül 2013; 16:18:08 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.