Şimdi Ara

Sony MP3 Walkman kullananlar, müjde!!! Artık Sonicstage'e mahkum değilsiniz!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
96.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bişe sorcam nw-s703f için böyle bişe var mı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: argural

Bu yazılımlar sadece Sony Flash hafızalı MP3 Walkman'ler için geçerli...Tamamen official...

http://www.sonydigital-link.com/DNA/WM/WM.asp?l=en

...Bu adrese girerek Walkman modelinizi seçin
    ...Downloads bolumunden "MP3 file manager" yukleyin (2.3 MB)
    ...Yazılımı yukleyin, hepsi bu kadar.

Artık sürükle bırak şeklinde MP3 lerinizi direkt alete atabiliyorsunuz, hatta klasör yapmaya ve klasör olarak atmaya da olanak tanıyor.

İşin en güzel yanı bu yazılımı bilgisayara değil Walkman'in içine yüklüyor. Siz Walkman'inizi herhangi bir bilgisayara taktığınız anda "Removable Disk" olarak gorunuyor ve bunun içindeki "Esys" klasörünü açıp
    "MP3 File Manager" ı tıklıyorsunuz. Sadece sürükle ve bırak. Hepsi bu kadar

SonicStage den gına gelenlere müjdeler olsun:)

argual gözünü seveyim bi el yardım helppp... benimkide e seirisi ....NW-E003 model..ama böle bişey yok downlond diye bölümde ''MP3 File Manager"yok yardımcı olan olursa çok acayip sevişnecem ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mevsimhazan -- 5 Şubat 2007; 16:30:44 >

• ya arkadaşlar siz gene iisiniz ben sonic stage ci bilgisayara bile kuramıyorum..program devamlı hata veriyo...bayisine götürdüm bilgisayardandır dedi bazı programlar engel oluyormuş sanırım firebox kurulumu var ama sizce neden kaynaklanıyodur bişlen varsa çok acil yardım edebilirmi çünkü mp3 te ses kayıtlarıyla ders açlışıyodum imdatttt....lütfen bilgi.ses verin nolurrrrrrrrrrrrrrrrrr........
  • NW-E005 de denedim mp3 file meneger ı attım şarkıları, çok kullanışlı birşey.. ama mp3 çaları kullandığım anda şarkıları görmediğini farkettim.
    benim kullandığım serinin hiçbir modelinde çalışmıyo galiba, download edince bitmiyo olay boşuna sevinmeyin

Zaten sonic stage e de bayaa alıştım artık
  • arkadaşlar nw-e00x serisi için mp3 file manager uymuyor bu serileri kullanan arkadaşlar aşağıdaki adresten dosyayı indirip aletin içine kuracaklar not : alıntıdır

http://www.drvoid.com/voidmp3fm/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimi1179 -- 14 Şubat 2007; 14:32:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kimi1179

arkadaşlar nw-e00x serisi için mp3 file manager uymuyor bu serileri kullanan arkadaşlar aşağıdaki adresten dosyayı indirip aletin içine kuracaklar not : alıntıdır

http://www.drvoid.com/voidmp3fm/

dostum peki nasıl kuracağız bunu biraz anlatırmısın bendede e serisi var da
  • programı indirin inen dosyayı mp3 playerin içine atın ve dosyayı çalıştırın gelecek pencerede all file seçeneğini tıkladığınızda kurulacaktır.daha sonra mp3 playerin içinde kurduğumuz dosyaya çift tıkladıktan sonra gelecek pencereden soldaki yer mp3 playerin içi sağdaki bölüm ise mp3 seçeceğiniz yerdir,seçtiğiniz mp3 ü sürükleyerek sağda oluşturduğunuz klasöre atınız ve ubdate seçeneğini tıklayın.yazı olarak çok uzun olsada aslında bu işlem gerçekten çok hızlı gerçeklşiyor
  • eywallah kardeşim yaw. bu benim çok işimi gördü. acayip sevindim
  • süpperr ya süpper bişe bendede nw-e405 var oldu tıkır tıkır çalışıyo bıkmıştım artık sonicstageden sonic için şarkı atmıyodum alete emeği geçen herkese teşekkürler
  • Argural Arkadaşımıza verdiği bilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum.Konuyu bilmiyenler; lütfen arkadaşa hitap şeklinizde dikkat ederseniz bilmediğiniz konuda gazel okuduğunuz anlaşılmaz!!!!!!!
  • arkadaşlar programı indirdim ve kurdum, buraya kadar herşey normal, ancak içerisine attım müzikleri okumuyo yaklaşık 2,5 saattir bununla uğraşıyorum, allah rızası için bib yardımcı olsun yoksa .ıldırıcam yada pc yı kırıcam
  • sonic stage işkencesinden kurtuldum saol. NW-E103 te çalıştı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kimi1179

programı indirin inen dosyayı mp3 playerin içine atın ve dosyayı çalıştırın gelecek pencerede all file seçeneğini tıkladığınızda kurulacaktır.daha sonra mp3 playerin içinde kurduğumuz dosyaya çift tıkladıktan sonra gelecek pencereden soldaki yer mp3 playerin içi sağdaki bölüm ise mp3 seçeceğiniz yerdir,seçtiğiniz mp3 ü sürükleyerek sağda oluşturduğunuz klasöre atınız ve ubdate seçeneğini tıklayın.yazı olarak çok uzun olsada aslında bu işlem gerçekten çok hızlı gerçeklşiyor

ya birader kuramadım ben bunu bi el atsan be

• bide

ya ben bu sonic stageden sony mp3 playere şarkı atamıyorum..

nasıl atılyo bilen var mı?

sürükleyip librariye bırakıyodum sonrada transfer ediyodum ama şimdi sürükleyince kabul etmiyo şarkıları nie acaba?
  • yok mu yardım edicek bi müslüman yaa

• Beyler nw-a808 e uyuyomu bu?
  • Arkadaşlar bu sonic stage vistada çalışmıyor mu acaba...
    yükledim hata verip duruyor...
  • http://esupport.sony.com/US/perl/select-system.pl?DIRECTOR=DRIVER&PRODTYPE=69 şu siteden gerekli olan programı indir sağdaki boxlardan uygun modeli seçmen gerekir tabi,bende de NW-hd3 var generllikle file manager kullanıyorum transfer için,vista da ise son sorumu calısıyour bildiğim kadarıyla
  • arkadaslar bende NW-E013F var ama hıc bı sekılde dedıgınız programı bulamıorum buna uyan bısı yokmu
  • allah rızası için şu file manager linkini bi verib dediğiniz sony adresinde yok
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.