Şimdi Ara

Sony MP3 Walkman kullananlar, müjde!!! Artık Sonicstage'e mahkum değilsiniz!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
96.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bahsettiğiniz programı linkte bulamadım ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz? teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: argural

Bu yazılımlar sadece Sony Flash hafızalı MP3 Walkman'ler için geçerli...Tamamen official...

http://www.sonydigital-link.com/DNA/WM/WM.asp?l=en

...Bu adrese girerek Walkman modelinizi seçin
    ...Downloads bolumunden "MP3 file manager" yukleyin (2.3 MB)
    ...Yazılımı yukleyin, hepsi bu kadar.

Artık sürükle bırak şeklinde MP3 lerinizi direkt alete atabiliyorsunuz, hatta klasör yapmaya ve klasör olarak atmaya da olanak tanıyor.

İşin en güzel yanı bu yazılımı bilgisayara değil Walkman'in içine yüklüyor. Siz Walkman'inizi herhangi bir bilgisayara taktığınız anda "Removable Disk" olarak gorunuyor ve bunun içindeki "Esys" klasörünü açıp
    "MP3 File Manager" ı tıklıyorsunuz. Sadece sürükle ve bırak. Hepsi bu kadar....

SonicStage den gına gelenlere müjdeler olsun:)

merhabalar..

http://www.sonydigital-link.com/dna/wm/nwf/nwf.aspx?site=odw_en_GB&m=NW-E013

verilen link te download başığı altında mp3 file manager adıyla bi dosya yok..
    emin misiniz??

• arkadaşlar acil yardım edin bana yoksa kafayı yiyecem yada bu cihazı kıracam aldıma bin pişman oldum zaten sony walkman nw-e407 format error diyip duruyo 2 gündür indirmediğim program kalmadı ama yine aynı şeyi yapıyo,napacam buna yardımcı olacak biri varsa detaylı bi şekilde anlatırsa çok sevinirim...
  • S serisi için bişey yok kardeşim bnm de Nw-S706F var ama uğraşıoruz sonicstage le.. ama kanımca sonicstage müziğin kalitesine etki edior
  • calpan sonicstage al kur ve aletin içine girmek istedğinde sna bi hata mesajı geleck orda dio ki bu şeyi bu şeyi şurdan formatlayabilirsin.. ordan git format at tarif ettiği şekilde ve bundan sonra sonicstage kullan daha sade ve sağlam olur
  • kardesim nolur biri yardım etsin bana...sayfaya girdim modeli seçtim download kısmı yok iyice baktım evet yok böyle bi yer :( nolur biri yardımcı olsun bana
  • Malesef NW-E002F Sony Walkman i bilgisayar bir türlü görmüyor, Walkman de 'NO DATA' uyarısı var, sarj oluyor,
    ama bilgisayara takınca 'Usb device not recognized' uyarı alıyorum,
    Yardımcı olabilecek arkadas varmı?
  • sony nw-e002f modelinde walkmanım var ama malesef içine müzik yükleyemiyorum sonic stage yüklü olan pc me format attım ve ondan sonra sonic stagede silindiği için bir daha indirdim ama yüklenişte bütün setuplar hata verdi ve mp3 bi kenarda yatıyor yardım edin lütfen
  • Gecnler elimde NW-E405 var. Eski esyalarin arasindan cikardim. Kullanimini unuttugum icin icindeki eski sarkilari ve dosyalari format atmadan sildim. Kisacasi yazilim olmadan muzik calmiyor ve suan ki windows 8 oldugu icin eski yazilimi indiremiyorum. Buna yazilimi nasil indiricem bilgisi olan var mi ?????? Yoksa aldigim yere geri mi birakiyim :D :D
  • Şu konudaki programı ya da Voidmp3 programını deneyebilirsiniz, belki bir faydası olabilir;

http://forum.donanimhaber.com/m_17167388/f_/key_sonicstage//tm.htm#68576568
  • Başka programdan ziyade windows 8 için sonicstage olayına ne yapabiliriz. Güncelleme yok herhalde. Yardim lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Horttt
    Vay be demek böyle bir program varmışta haberim yok. Hep diyordum bu cihazı neden sonicstage siz olarak yapmadılar diye.
    Elimde e507 var. Sırf sonic stage yüzünden kullanmıyordum bi kenarda duruyordu. Bu yazılımı cihazıma yükleyebilir miyim? Yardımcı olursanız cok sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar link bozulmuş. Çalışır link verebilecek olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.