Şimdi Ara

sony mdr zx600

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sony mdr zx600 kulaklığını almaya niyetliyim.
    120 liraya satılıyor kullanan arkadaşlardan rica
    ediyorum bu paraya değermi memnunlarmı
    bir fikir verirlerse sevinirim.

• merhaba... ben de zx-600 ve ya v55 almayı düşünüyorum. zx-600 ün gerçekten iyi olduğunu duydum (en azından çevremdeki kullananlardan ve fiyat açısından). eğer gerçekten zx-600 almayı planlıyorsan denemeden alma derim. çünkü kardeşim siyahını aldı ve defolu çıktı. iade için de bi ton sorun çıkardılar ama öyle böyle geri vermeyi başardık. benden küçük bi tavsiye sadece
  • kesinlikle mdr-v55 alın, çok dengeli ve güçlü bir kulaklık. 4 gün oldu bende alalı çok memnunum

sorularınız olursa pm yoluyla da ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _HYPNOTIC_

kesinlikle mdr-v55 alın, çok dengeli ve güçlü bir kulaklık. 4 gün oldu bende alalı çok memnunum

v-55 in gerçekten iyi olduğunu duydum ve yetecek kadar param var.ama aklımda zx-600 de var... zx-600 ü deneme şansın oldu mu? olduysa farkları neler söyleyebilirmisin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: haylaz1

quote:

Orijinalden alıntı: _HYPNOTIC_

kesinlikle mdr-v55 alın, çok dengeli ve güçlü bir kulaklık. 4 gün oldu bende alalı çok memnunum

v-55 in gerçekten iyi olduğunu duydum ve yetecek kadar param var.ama aklımda zx-600 de var... zx-600 ü deneme şansın oldu mu? olduysa farkları neler söyleyebilirmisin :)

deneme şansım olmadı fakat basslarının V55 kadar güçlü olmadığı söyleniyor. dB ve frekans değerlerinde çok az bir fark var(V55 üstün). Dediğim gibi zx600ü dinlemedim ama V55 konusunda garanti verebilirim

• peki, v-55 i dışarda (yani otobüste, yolda yürürken vs..) dinlerken sesi izole edebiliyor mu? yani izalasyonu iyi mi, yoksa sadece sessiz, sakin ortamlarda mı dinlenebiliyor ? yani, ses kalitesinde her iki durumda da (dışarda ve evde) farkı oluyor mu ? kullandığınız için bilirsiniz diye soruyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.