Şimdi Ara

SONY MDR-XB700 İNCELEMESİ..BUYRUNN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
4.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: rapyear

selamün aleykum.kardeş birşey soracağım. sony mdr-xb910 kulaklığını almayı düşünüyorum mdr-xb700 ve mdr-xb1000 şekil olarak ondan farklı ses kaybına uğrar mı? mdr-xb700 iyi midir sence??

a.s XB910 dinlemedim bilmiyorum ama r&b ve house için bass ta kafanın titremesini istiyosan XB700 den gerisi hikaye, ya da v moda crosfade lp, adamın beynine vuruyor yüreğini hoplatıyor, seste genel kalite olarak XB910 daha iyidir ama
  • infinityman kullanıcısına yanıt
    mdr-xb700 ü türkiyede bulamadım. mdr-xb910 u bulabiliyorum. aklımda ki sorun mdr-xb700 ile aynı şekle sahip değil. şekil olarak ses kalite farkı var mıdır?
  • Samimi bir inceleme olmuş... güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSAD

Samimi bir inceleme olmuş... güzel.

Teşekkür ederim abi
  • Arkadaşlar sony nin en son XB serisi hepsisony de kampanyada, ilgilenenler buyursun :

http://www.hepsisony.com/?urun-5521-sony-mdr-xb910-kulaklik-yuksek-bas
  • Arkadaşlar

Smart TV de film izlemek için Sony MDR-XB400 modelini almayı düşünüyorum. (Teknosada 119 TL, Sony Mağazasında 129 TL)

Müzik için almıyorum. Sadece Smart TV üzerinden film izlemek için alıyorum.
    Smart TV lere takıldığı zaman ne derecede BAS, TİZ, MİD veriyor bilmiyorum. Bilen, deneyen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

PC ye takıldığı zaman belki ses kartının vermiş olduğu performansla TV ye göre daha iyi ses çıkar gibime geliyor. Smart TV de sanki daha az ses çıkar gibime geliyor.

Siz ne düşünüyorsunuz? Alayım mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kapıcizzet

Youtube daki Xb1000 incelemesinde adam 9 dakikanın %90 ını ''Huge'' kelimesi ile doldurdu . Harbiden o nedir öyle yahu .

Hayırlı olsun xb1000 in , 70 mm lik 2 sürücü arasında kaybolabilirsin dikkatli ol yalnız .

Arkadaşlar

Smart TV de film izlemek için Sony MDR-XB400 modelini almayı düşünüyorum. (Teknosada 119 TL, Sony Mağazasında 129 TL)

Müzik için almıyorum. Sadece Smart TV üzerinden film izlemek için alıyorum.
    Smart TV lere takıldığı zaman ne derecede BAS, TİZ, MİD veriyor bilmiyorum. Bilen, deneyen arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

PC ye takıldığı zaman belki ses kartının vermiş olduğu performansla TV ye göre daha iyi ses çıkar gibime geliyor. Smart TV de sanki daha az ses çıkar gibime geliyor.

Siz ne düşünüyorsunuz? Alayım mı?

• Kısık ve orta derece ses düzeyinde dinleyeceksen iyi ama amfiye takayım çoşayım diyorsan yaramaz. Xb 600 e kadar hepsi öyle ama xb 700 çok farklı bir kulaklık tam amfiye göre yapılmış basa doymak ve çoşmak için resmen disko havası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSAD

Kısık ve orta derece ses düzeyinde dinleyeceksen iyi ama amfiye takayım çoşayım diyorsan yaramaz. Xb 600 e kadar hepsi öyle ama xb 700 çok farklı bir kulaklık tam amfiye göre yapılmış basa doymak ve çoşmak için resmen disko havası.

+1
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.