Şimdi Ara

== Sony LBT Serisi Müzik Seti Grubu == (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
17.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    == Sony LBT Serisi Müzik Seti Grubu ==

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihaz daki baglantıyı degiştirsem ses düzeliyor nasıl düzeltecek sorround söker den ses gelmiyor. Front speraker takarsan düzeliyor

• == Sony LBT Serisi Müzik Seti Grubu ==

Merhaba arkadaşlar,Biz bunu istanbuldan aldık ya satıcı dolandırdı yada kargo aşamasında kabloları ve dolabın üst kapağı kayboldu.Elinde Sony system control cable 1-2-3 ve Au bus kablosu olan varsa PM atabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andires42 -- 13 Mart 2021; 16:19:42 >

• aterikasedi kullanıcısına yanıt

sony lbt vr90av bir tane buldum almayı düşünüyorum tiz mid de sorun yasamam sanirim ama bass perfomansini merak ediyorum. Sert ve plastige vurmuş gibi calan basslari sevmiyorum. Sony nin bazı serileri oyle misal. cevap yazarsaniz sevinirim. Birde serilerin siralamasi nasildir. hangisi alt hangis üst seri anlamiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emresalvation -- 20 Mart 2021; 21:6:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresalvation

sony lbt vr90av bir tane buldum almayı düşünüyorum tiz mid de sorun yasamam sanirim ama bass perfomansini merak ediyorum. Sert ve plastige vurmuş gibi calan basslari sevmiyorum. Sony nin bazı serileri oyle misal. cevap yazarsaniz sevinirim. Birde serilerin siralamasi nasildir. hangisi alt hangis üst seri anlamiyorum.

VR90 güzel settir.Basları derin ve güçlü.Öyle tahtaya ya da plastiğe vururmuş gibi bas vermez.Tatmin eder.Mhc serileri mini , lbt serileri midi yani büyük seri oluyor.Kendi içlerinde de sıralamaları mevcut.Alt üst model diye.Fiyatı abartı değilse alıp kullanılabilir tavsiye ederim.

• Eski araçlarda kaliteli sistemler dinledim zamaninda şimdi evde kesmiyor beni birşey. Kalitesiz geliyor. 5+1 sistemlerle müzik dinleme taraftari değilim. son olarak eskilerden birsey bakayim dedim. 1200 tl istiyolar buldum bi tane. Sıfır ürünler pahali olunca eskiler kiymete bindi. Gidip evinde dinleyeceğim hoşuma giderde alacağım arttik. Alternatif onerebileceginiz birşey varmi. Buyuk olmasina gerek yok. net ses versin yeterli. Olmadi bir cift hoparlor bulup güzel bir amfi ile kullanacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: emresalvation

Eski araçlarda kaliteli sistemler dinledim zamaninda şimdi evde kesmiyor beni birşey. Kalitesiz geliyor. 5+1 sistemlerle müzik dinleme taraftari değilim. son olarak eskilerden birsey bakayim dedim. 1200 tl istiyolar buldum bi tane. Sıfır ürünler pahali olunca eskiler kiymete bindi. Gidip evinde dinleyeceğim hoşuma giderde alacağım arttik. Alternatif onerebileceginiz birşey varmi. Buyuk olmasina gerek yok. net ses versin yeterli. Olmadi bir cift hoparlor bulup güzel bir amfi ile kullanacağım.

Araç baslarına alıştıysanız sizi lbtler de kesmez.Ben de çıtayı çok yükselttiğim için beni de kesmiyor artık.Şöyle birşey önerebilirim size.Çift z5500 subwooferı.Sublar pasif halde.Sony müzik seti gövdesi.Gövdede 4 çıkış var.Basları 2 çıkışa normal hoparlörleri diğer 2 çıkışa bağlıyorsunuz.Arabadaki o yoğun ve dolgun bas tonlarını alıyorsunuz.

Bi ara bu şekilde kullandım.Şu an daha küçük hoparlörlerim var.Bası ve sesi ayrı ayrı çok temiz alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 21 Mart 2021; 0:36:22 >

• aterikasedi kullanıcısına yanıt

2 logitec ile apartman yikilir. 1 tanesi bile fazla bana. Ben aqustik karekterli müzik dinliyorum orta ses lazim. Ama birazda sesi açınca bass doyursun istiyorum. Araçta jl audinin ust sinif 25 cm bir bassi vardi. Bu kadar tatlı bi bass olamaz. bass agrisi yapmiyodu cigerde sökmuyodu. Ama kulağı güzel doyuruyodu. şuanki kullandığım hoparlorler basslari sert tahtaya vuruyo dersin hiç uzatıyor. Bass kanali ayri değil büyük ihtimal ondan sebep. Güzel hoparlör bulup logitec tarzi bi basslada destekleyebilirim mantikli dediğiniz. İnternette model cok ama tavsiyesiz alamam hangisi iyidir bilmiyoru.

• Arkadaslar herkese merhab,çok alakasız olacak ama Son SS-XB- 66V Serisi hoparlorlerim için 1-505-842-11 bass (Orjinal bassları) arıyorum 1 çift. Bi hata ettim denemeden aldım güvenip,lakin orjinallerini söküp satmışlar,onların yerine 7 ohm luk midrange bir hoparlör takmışlar :) Sisteme bağlayıp dinleyince düzgün çalmadığını anladım ve söküp baktım. Elinde olan varsa benimle irtibata geçerse çok sevinirim.

• Bu serinin kasetçalarları nasıldır acaba? Sony decklerde hep ES serisi övülmüş. Yeni üretim ve bilhassa çift kaset cihazlar genelde sevilmiyor gibi.

• Hocam anlatımınız çok ilgi çekici eski anılarım depreşti resmen. Benim arkadaşta da o zamanlar Lbt Xb50 vardı. Saw Woofer yok ama aynı anlattığınız gibi, insanın bütün vücudunu titretiyordu ses harika birşeydi. O zaman sizin arkadaşlarda hangi setler vardı sizi bu kadar etkileyen.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.