Şimdi Ara

Sony KDL-55W805C (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
933
Cevap
29
Favori
65.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asilmavi

quote:

Orijinalden alıntı: orontes84

quote:

Orijinalden alıntı: asilmavi

Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak.

Sony KDL 55W805C modelinde TV aldım, 2 gün önce kurulum yapıldı. Televizyonu duvara almak istiyorum bu modele uygun TV ASKI APARATI tavsiye edebilirmisiniz?

N11'de böyle bir ürün var bu uygunmu acaba? Kullanan varmı?

http://urun.n11.com/aski-aparati/dizayn-32-55-cift-kollu-hareketli-lcd-led-tv-aski-aparati-P84443602

bugün benim kurulum yapıldı duvara monte ettirdim,
    servisten askı aparatı istemiştimhttp://urun.n11.com/aski-aparati/sonorous-surefix231-sabit-aski-aparati-40-50-tv-ler-icin-P88405303 linkteki ürünü kullandılar. hdmi ve usb kablolarınızı hazır edin hocam arkadan eliniz uzanmıyor girişlere.

Teşekkürler ilginiz için.

Ben linkteki ürünü sipariş ettim, biraz daha fonksiyonlu benim duvar tam karşımda değil. Bu ürün hakkındaki yorumlarda genelde hep olumlu, ürün gelince izlenimlerimi paylaşırım.

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/dizayn-55-hareketli-lcd-led-tv-aski-aparati-194078595

30 TL Vadofone indirimi ile 70 TL

Askı Aparatını deneme imkanınız oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• caglar_c C kullanıcısına yanıt
    Askı aparatı çok kaliteli ve kullanışlı güvenle alabilirsiniz. Ancak asacağınız duvar çok sağlam olmalı benim duvarda sıkıntı oldu mesela, içinden çıkan dübeller çok büyük. Duvara o kadar büyük delik açında dübeller sağlam durmadı çıktı. Farklı dübel kullanmak gerekli...
  • Arkadaşlar, cihazı kullananlar izleme açısı ile yorumlarda bulunabilirler mi? Pek çok yabancı inceleme/forum sitelerinde eksi yönü olarak izleme açısını belirtmişler. Ayrıca clouding sorunu yaşayan oldu mu?
  • Arkadaşlar merhaba

Bende bugün bu üründen satın aldım , Teknosa.com kampanyaları ile beraber 2500tl ye geldi (3299tl satış fiyatı)

Yalnız danışmak istediğim bir nokta var , ben tv yi 2016 ağustosa kadar kullanmayacağım(çeyiz ) bundan dolayı servisi yeni evimde evi düzdükten sonra çağırsam kontrol edip kurulum yapsa garantisi o gün mü başlar yoksa fatura kesim tarihinden itibaren mi?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuflenmispeynir -- 27 Aralık 2015; 18:41:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kygt

Arkadaşlar merhaba

Bende bugün bu üründen satın aldım , Teknosa.com kampanyaları ile beraber 2500tl ye geldi (3299tl satış fiyatı)

Yalnız danışmak istediğim bir nokta var , ben tv yi 2016 ağustosa kadar kullanmayacağım(çeyiz ) bundan dolayı servisi yeni evimde evi düzdükten sonra çağırsam kontrol edip kurulum yapsa garantisi o gün mü başlar yoksa fatura kesim tarihinden itibaren mi?

Teşekkürler

öncelikle hiç bir şekilde kutusunu açma..

faturayıda kaybetmeyin,

muhtemelen bir şey olmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Arkadaşlar merhaba

Teşekkürler

faturayıda kaybetmeyin,

Olupixel vs sikintilarla ugrasmamak icin acip kontrol edeyim diyorun hocam , sikinti olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Arkadaşlar merhaba

Teşekkürler

faturayıda kaybetmeyin,

Olupixel vs sikintilarla ugrasmamak icin acip kontrol edeyim diyorun hocam , sikinti olur mu?

açarsanız garanti kapsamı dışında kalır.

• Merhaba arkadaşlar yorumlarınızı tek tek okudum ve bu kdl 55 modelının ps4 gıbı oyun konsolunda nasıl bır goruntu kalıtesı ve tepkıme suresı verdiğiyle ılgılı acıklama yapan olmamıs buradan bazı bılgıler paylaşmak ıstedım.
    1 aya yakındır bu kdl modelınıa arastırıyorum42-50-55 modellerını.
    Ilk başlarda kafama takılan en onemlı soru suydu.Çözünürlük kalıtesı tv boyutu arttıkca konsolda olumsuz etkı yaratacakmı.
    Sırf bu yuzden 55 alıp almamakta kararsızdım.Çünkü mantıken şöyle düşünün ekran çapı artıyor ve coznurluk dagılıyor
    Bırcok yabancı sıtede saatler suren makaleler okudum ve sıze sunu dıyebılırımkı goruntu olayında sony cıdden dıger butun rakıplerınden en az 10 yıl ileriden gıdıyr.Yanı sony nın cozunurluk konusunda bu kadar ıyı olmasının sebebı realıty denen bır gizli çözünürlük yazılımı kullanması.Geçenlerde vatan bılgısayarda samsungun ove ove bıtıremedıgı şu yenı nesı ultra hd curve led tvsı ıle kdl 55 ı arkadasa konsola baglatıp cıddı alıcıyım ongorusuyle denemek ıcın actırttım sonuc hakıkaten şaşırtıcı
    ps4 konsolunda sony nın en buyuk çözünürlük ıstegıne sahıp olan uncharted 3 gıbı bır oyunu samsungun daha ustun çözünürlük gosteren bır tv sının yanında resmen sony resmen tokatladı.
    ben acıkcası boyle genıs ekrana sahıp bır tv nın boylesıne mukemmel bır cozunurluk sunacagını beklemıyordum
    elımde samsung 40c530 model bır samsung var su an 2008 model.onunla zaten kıyaslama bıle yapamıyorum.
    Tv cok ıyı arkadaşlar ben dun sıparısını verdım su an yolda.Teknosada kampanya var 3299tl ye artı bu tv yı alırsan 500 tl lık hedıye cekı yanında hedıyesı yanı bu ne demek tv bana 2800 e gelmıs oldu
    Dıyecegım şukı arkadaşlar sony bravıa
    hakıkaten ekran konusunda tv pıyasasında kendısını kanıtlamıs ve ıspatlamıs bır marka.Boyle guzel bır urunu almama kolaylık sağlayan teknosaya ve boyle sıne guze bır urun yaptıgı ıcın sony e ayrı ayrı teşekkur ederım
    Eklemek ıstedıklerınızı lutfen paylaşın buradan bırbırımızı bılgılendırelım

• quote:

Arkadaşlar merhaba

Teşekkürler

Selamlar teknosadan aynı kampanya ıle bende aldım kardesımVerdıgı hedıye cekı 500 tl sen nasıl 2500 e aldım merak ettım dogrusu?Sanırım bırıkmıs turuncu puanların vardı

• Sony 55w805c ile Sony KDL-60W855B arasında ne gibi farklar var?
  • Arkadaşlar, tv arıyorum. Çogunlukla tv maç, sd ve hd kanalları seyrediyorum. Arada sırada da internete girip youtube ile online sinema, dizi seyrederim. Geçenlerde sony kdl50w805c modelini gördüm.sizce sony kdl50w805c modeli alınır mı yoksa biraz daha bekleyip 4k olan tv almak mantıklı olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebennekha

Merhaba arkadaşlar yorumlarınızı tek tek okudum ve bu kdl 55 modelının ps4 gıbı oyun konsolunda nasıl bır goruntu kalıtesı ve tepkıme suresı verdiğiyle ılgılı acıklama yapan olmamıs buradan bazı bılgıler paylaşmak ıstedım.
    Ilk başlarda kafama takılan en onemlı soru suydu.Çözünürlük kalıtesı tv boyutu arttıkca konsolda olumsuz etkı yaratacakmı.
    Sırf bu yuzden 55 alıp almamakta kararsızdım.Çünkü mantıken şöyle düşünün ekran çapı artıyor ve coznurluk dagılıyor
    Bırcok yabancı sıtede saatler suren makaleler okudum ve sıze sunu dıyebılırımkı goruntu olayında sony cıdden dıger butun rakıplerınden en az 10 yıl ileriden gıdıyr.Yanı sony nın cozunurluk konusunda bu kadar ıyı olmasının sebebı realıty denen bır gizli çözünürlük yazılımı kullanması.Geçenlerde vatan bılgısayarda samsungun ove ove bıtıremedıgı şu yenı nesı ultra hd curve led tvsı ıle kdl 55 ı arkadasa konsola baglatıp cıddı alıcıyım ongorusuyle denemek ıcın actırttım sonuc hakıkaten şaşırtıcı
    ps4 konsolunda sony nın en buyuk çözünürlük ıstegıne sahıp olan uncharted 3 gıbı bır oyunu samsungun daha ustun çözünürlük gosteren bır tv sının yanında resmen sony resmen tokatladı.
    ben acıkcası boyle genıs ekrana sahıp bır tv nın boylesıne mukemmel bır cozunurluk sunacagını beklemıyordum
    elımde samsung 40c530 model bır samsung var su an 2008 model.onunla zaten kıyaslama bıle yapamıyorum.
    Tv cok ıyı arkadaşlar ben dun sıparısını verdım su an yolda.Teknosada kampanya var 3299tl ye artı bu tv yı alırsan 500 tl lık hedıye cekı yanında hedıyesı yanı bu ne demek tv bana 2800 e gelmıs oldu
    hakıkaten ekran konusunda tv pıyasasında kendısını kanıtlamıs ve ıspatlamıs bır marka.Boyle guzel bır urunu almama kolaylık sağlayan teknosaya ve boyle sıne guze bır urun yaptıgı ıcın sony e ayrı ayrı teşekkur ederım

Yorumunu az önce okumuş bulunmaktayım ve çokta faydalı bir konuya değinmişsin.

Belki yakın zamanda ben de yeni bir Sony Bravia "KDL-55W805C" LED TV satın almayı planlıyorum. 50 ile 55 inç arasında kaldım.
    Aynı zamanda Sony PlayStation 4 sahibiyim. Yaklaşık izleyeceğim uzaklık mesafesi 2 - 2,5 metredir. Sizce kaç inçlik TV uygun olur?
    50 inçlik çok küçük gelebilir mi? Özellikle Sony PlayStation 4'te FIFA 16, GTA V ve Pure Pool (Bilardo Oyunu) oyunlarını çok yoğun
    bir şekilde oynarım. Normalde evde zaten bir tane 50 inçlik Panasonic LED TV'im var ve bana artık küçük gelmeye başladı.
    Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: piyanistyasin35

quote:

Merhaba arkadaşlar yorumlarınızı tek tek okudum ve bu kdl 55 modelının ps4 gıbı oyun konsolunda nasıl bır goruntu kalıtesı ve tepkıme suresı verdiğiyle ılgılı acıklama yapan olmamıs buradan bazı bılgıler paylaşmak ıstedım.

Belki yakın zamanda ben de yeni bir Sony Bravia "KDL-55W805C" LED TV satın almayı planlıyorum. 50 ile 55 inç arasında kaldım.
    Aynı zamanda Sony PlayStation 4 sahibiyim. Yaklaşık izleyeceğim uzaklık mesafesi 2 - 2,5 metredir. Sizce kaç inçlik TV uygun olur?
    50 inçlik çok küçük gelebilir mi? Özellikle Sony PlayStation 4'te FIFA 16, GTA V ve Pure Pool (Bilardo Oyunu) oyunlarını çok yoğun
    bir şekilde oynarım. Normalde evde zaten bir tane 50 inçlik Panasonic LED TV'im var ve bana artık küçük gelmeye başladı.

Kesinlikle 55 çünkü belirttiğim gibi Sony ekran boyutu ile çözünürlük arasında oluşan görüntü kayıp sorunlarını hiç yaşatmayan bir marka
    Bu modeldede bunda resmen level atlatmış adamlar
    Ben bu tv yi konsolda kullanan kullanıcı yorumlarını bulamadığım için başkalarına faydası olur diye buraya yazdım.
    Kesinlikle 55 diyorum asla pişman olmazsın
    Şu kadar diyim tv nin ekran panel kalitesi mönitör gibi bişe o kadar net

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: piyanistyasin35

quote:

Kesinlikle 55 çünkü belirttiğim gibi Sony ekran boyutu ile çözünürlük arasında oluşan görüntü kayıp sorunlarını hiç yaşatmayan bir marka
    Bu modeldede bunda resmen level atlatmış adamlar
    Ben bu tv yi konsolda kullanan kullanıcı yorumlarını bulamadığım için başkalarına faydası olur diye buraya yazdım.
    Kesinlikle 55 diyorum asla pişman olmazsın
    Şu kadar diyim tv nin ekran panel kalitesi mönitör gibi bişe o kadar net

Tavsiyen için çok çok teşekkür ederim.

• selamlar 55w805c bu modeli teknosadan aldım yaklaşık 10 gündür kullanıyorum çok memnunum buradan ve diğer sitelerden inceleyerek aldım iyikide bu modeli tercih etmişim hd yayınlar mükemmel sd yayınlarda güzel ben bi sıkıntı yaşamadım çok şükür ama kesinlikle 55'' daha küçüğünü düşünmeyin,
    kumanda biraz eksi yönü telefon programı ile o da sıkıntı olmaktan çıkıyo tavsiye ederim...
  • Bu sabah sony yetkılı servısı tarafından espırılı ve matrak bır servıs kurulumu ıle cıhazı kullanmaya başlamıs oldum.
    O kadar matrak bır kurulumdukı kuruluma gelen ıkı 40 yaş ustu abımız tv nın yuksek cozunurluklu goruntu kalıtesıyle resmen koltuga oturup atraksıyon yaptılar.
    Çıkan bır mankene ''varya sunun yetkılı servısı olmasam bu kız bu odada ddans edıyor sanacam'' dıye bızı kırıp gecırdı
    Arkadaşlar goruntu hakıkaten muhtesem 2008 model 40 ınvch samsung resmen yanında 37 ekran tv gıbı kaldı.
    Inanılmaz goruntu cozunurluk var
    Bırde onemlı bır teknık detayı belırtmek ısterım tv adaptör beslemelı
    yanı tv nızın dırek sebekeden 220 v almıyor
    Bunu cok ıyı dusunmusler cunku turkıye genelınde yasanan voltaj dalgalanmalarından bu tarz cıhazlar kalıte farketmeksızın cok etkılenır.
    Olurda bır dusuk yuksek voltaj durumuna maruz kalırsanız basınıza gelebılecek en kotu sey adaptorun bozulmasıdır
    sony leptop adaptorlerındekı adaptorden kullanmıs. tv 220v ıle degıl 19.5 volt ıle beslenıyor
    Topraklama sorunu bu sekılde ortadan kalkmıs
    Çözunurluk muhtesem.Aklım gıttı
    Ps 4 konsoolunda god of war oyununda havada ucan martının kuyrugundakı sıneği bile goruyorsunuz kırmpa dagılma hıcbırsey yok.
    Arayuz cok rahat
    play statıon otyun konsollarının arayuzu gıbı yapmıslar
    erısımler cok ıyı olmus her turluozellıge kısa yoldan erısebılırsınız
    8 Saat 1080p cozunurlukte god of war 3 oynadım tv de en ufak ısınma yok
    bu tv nın bır ust modleı 4k olan modellerı var
    arkadaşlar 4 k teknolojısını yetkılı sevıs onermıyor
    bundan faydalanmak ıcın ızledıgın yayının 4k olması lazım bu tamamen goz boyamak ıcın yapılan bır reklam dıyor
    kı hd yayınlara yenı gecmıs bır ulke olarak 4k yayına 5 seneden once gecılmesı zor dıyor yetkılı servıstekı arkadaşlar
    Kı bu kurulumu yapan ekıp gerçekten cok tecrubelı ve bılgılı arkadaşlar
    adam 25 yıldır bu fırmanın kurulum setup ıslerını yapıyormus
    su an kalıte ve goruntu olarak dunyanın en ıyı tv lerınden bırını almıssın dedı
    Yetkılı servıs olarak bu model 2014 yazında cıkmıs
    ve bu modelde o gunden bu gune kadar 1 tane bıle arıza olayı yaşamamıs
    Dusunsenıze gunde 30 tan tv kurulumu yapan bır fdırma ve son 2 yıldır bır tane bıle arızalı urunu merkeze yollamamıs
    Bu gerçekten malzemenın ne kadar kalıtelı ve ozel oldugunu ortaya koyuyor
    ben karalama yapmak ıstemıyorum ama gozunuzu boyamayın baska markalara yonelmeyın sony hakıkaten ıyı ıs cıkartmıs
    teşekkurler sony.

• Merhaba bende şu modeli düşünüyorum
    SONY KDL50W805C DVB-S FHD 3D ANDROİD LED TV
    Fiyat olarak 2800 hediye çeki veriyor 400 tv 2400 geliyor fiyat nasıl sizce
    Anlatımlarından tv den memnun olduğunu anlıyorumpeki hiç eksi yanı yokmu tavsiyeni bekliyorum teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

Merhaba bende şu modeli düşünüyorum
    SONY KDL50W805C DVB-S FHD 3D ANDROİD LED TV
    Fiyat olarak 2800 hediye çeki veriyor 400 tv 2400 geliyor fiyat nasıl sizce
    Anlatımlarından tv den memnun olduğunu anlıyorumpeki hiç eksi yanı yokmu tavsiyeni bekliyorum teşekkürler

Dostum benim tv nin 50 inch olan modeli valla ben çok memnunum harika bir tv. PC ye ihtiyacım kalmadı filmleri browser YouTube üzerinden izliyorum oyun desen bambaşka
    Cihaz Sony olduğu için ps4 ü hemen tanıdı.
    Ve az önce ps dualschok 4 ile tv yi kullanabildiğimi farkettim
    Her yönüyle güzel
    Bütçen varsa 55 al derim 50 de ufak değil ama 55 tavsiye ederim

• Saol dostum 400 lira fark var arada önemli değil 55 de olabilir teknosada hediye çeki veriyorlar 2 gün var sonra bitecek kampanya düşünüyorum şu an sorması ayıp olmasın sen ne kadara aldın 55 inç olanı

• quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

Saol dostum 400 lira fark var arada önemli değil 55 de olabilir teknosada hediye çeki veriyorlar 2 gün var sonra bitecek kampanya düşünüyorum şu an sorması ayıp olmasın sen ne kadara aldın 55 inç olanı

Ben 3200 E aldım 500 lıralık ta hediye Çek'i verdiler 2700 E geldi
    Doğru diyorsun kampanya 31 aralık gecesi bitiyor bence 200-300 E bakma 55 al.
    Hediye çekide 1 ocak itibariyle 2 hafta geçerli o çeklede bir sürü ps4 oyunu alacağım :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.