Şimdi Ara

Sony KDL-46EX500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Birde usb girişi sorunsuz olarak mkv oynatırmı? bir bilginiz varmı? Direk harici hd'mi bağlamak istiyorum , mümkünmüdür?

5.1 ses çıkışı varmış , onuda direk ses sistemime bağlamayı düşünüyorum ,

Birde conax kart ile teledünya aboneliği

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

• ses ve tledunya konusunda sıkıntı yasamazsın. usb den mkv desteklemez harıcı hard dısk konusunda ıse yuksek boyutları desteklemıyor.ornegın 1 tb
  • Yanitlarınız için teşekkürler dostum
  • bunu aldınızmı bende bununla ilgili forum açmayı düşünüyordum...tevsiye edermisiniz acaba ve alabileceğim yerler nerelerdir...en uygun mağazadan almak istiyorum internetten almak istemiyorum bizzat gözümle görüp almalıyım teşekkürler....
  • sd/hd yayın konusunda sıkıntı yasamassın
    ps3 konusunda 80-90 ms ınput lag var baska bır sorunu yok tv nın
  • EX 500 TELEDÜNYA MODÜL SORUNU BASLIGINI OKUMANIZI TAVSIYE EDERIM.REDZOLA ARKADASIM TELEDUNYAYI CONAX MODUL ILE DENEDINIZ MI ?
  • Almadım henüz , Nisan sonu yada mayıs ilk haftasında alabileceğim bütçemi toparlayabilirsem ...

Ex500 ile teledünyada sıkıntı varsa , bu kararımı etkileyebilir , hemen bulayım ilgili konuyu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: redzola

ps3 konusunda 80-90 ms ınput lag var baska bır sorunu yok tv nın

bu konuyu biraz açarmısınız lütfen , bilmediğim bir terim

edit : üstte yer alan konuyu okudum biraz bilgi sahibi oldum , bu önemli bu hususmuş , bildirdiğiniz için tşk ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therapeute -- 14 Nisan 2010; 8:47:00 >
  • bende bunun yerine 46w5800 düşünüyorum.. daha eski seri ama daha iyi sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.