Şimdi Ara

SONY KDL-40R485B 40 inç 102 cm Ekran Full HD LED TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
4.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dün bu tv yi aldım..

ÜRÜN İÇİN TIK

3d ve smart yok.. fakat diğer özellikleri ve sony e inancım var :) fiyatı hepsiburadada vs daha uygundu ama yinede elden teslim almak işime geldi sanırım..

Tv hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

kullanan varsa yorum bilgisi olan varsada yorum beklerim...

teşekkürler..

• bende bu ürün hakkında bilgi almak istiyorum gereken bilgileri internette bulamadım..

http://forum.donanimhaber.com/m_97244270/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: gutierrez

bende bu ürün hakkında bilgi almak istiyorum gereken bilgileri internette bulamadım..

Bugun servis gelip urunu kuracak.. ben detaylica bilgi veririm.. arcelik fabrikasi , kalitesiz vsvs bunlar sony icin soylenecek ve asli olan seyler oldugunu dusunmuyorum.. ben ps3 icin aldim. Performansina bakacagim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EypSngl

quote:

bende bu ürün hakkında bilgi almak istiyorum gereken bilgileri internette bulamadım..

Bugun servis gelip urunu kuracak.. ben detaylica bilgi veririm.. arcelik fabrikasi , kalitesiz vsvs bunlar sony icin soylenecek ve asli olan seyler oldugunu dusunmuyorum.. ben ps3 icin aldim. Performansina bakacagim..

Alıntıları Göster
    biraz daha fazla ödeyip şu cihazı almaya karar verdim.http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SONY-KDL40W605B-40-in%C3%A7-102-cm-Ekran-Full-HD-SMART-LED-TV,103452,465025,1377901.html?langId=-14

• quote:

biraz daha fazla ödeyip şu cihazı almaya karar verdim.http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SONY-KDL40W605B-40-in%C3%A7-102-cm-Ekran-Full-HD-SMART-LED-TV,103452,465025,1377901.html?langId=-14

Hocam bende 1 aydir arastiriyorum. Sony w serisi r serisinden daha iyidir panel olarak. Bende lg lb620v ile kld2605b arasinda kaldim 3d si olmasa bile sony alicam cunki ps4 de kullanicagim icin cift islemfili sony 200hrz her turlu daha iyi bence. Sony alicaksaniz w serisi fiyata gire en iyisi r ile w arasinda fark var cunki fiyatta var goruntude var

• Noxite kullanıcısına yanıt
    haklısın öyleymiş.. w serisinin özelliklerinde ek olarak film-oyun performansı ibareleri de bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bweagle -- 22 Eylül 2014; 14:06:34 >
  • Ben dun optimum av media da lg620v yi ve w605b yi yannyana karsilastirdim r serisini saymiyorum bile onun ekran paneli kotu.
    Diger ikisi arasında 100 tl sony daha pahali ve 3d si yok lg ye gore. Tek fark o parada. ama sony 200hz ve xreality pro cift cekirdek islemciye sahip. Bende bir ps4 sever olarak ps4 oyun moduyla uyumlu olan sony yi alicam bugun yada yarin w605b yi. Ama goruntu olarak sony sharp la lowe den sora ilk sirada grlir lg samsung philips sony nim iyi modelleri gibi görüntü vermez tabi r serisi haric
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxite

Ben dun optimum av media da lg620v yi ve w605b yi yannyana karsilastirdim r serisini saymiyorum bile onun ekran paneli kotu.
    Diger ikisi arasında 100 tl sony daha pahali ve 3d si yok lg ye gore. Tek fark o parada. ama sony 200hz ve xreality pro cift cekirdek islemciye sahip. Bende bir ps4 sever olarak ps4 oyun moduyla uyumlu olan sony yi alicam bugun yada yarin w605b yi. Ama goruntu olarak sony sharp la lowe den sora ilk sirada grlir lg samsung philips sony nim iyi modelleri gibi görüntü vermez tabi r serisi haric
    bende benzer nedenlerden sony dışındaki markalara bakmadım bile. 1600 lira verecek olduktan sonra lg veya samsung'dan çok rahat 3d bir tv alabiliyorsun. özelliklerinden ziyade kalitesi önemli benim için.
  • quote:

bende benzer nedenlerden sony dışındaki markalara bakmadım bile. 1600 lira verecek olduktan sonra lg veya samsung'dan çok rahat 3d bir tv alabiliyorsun. özelliklerinden ziyade kalitesi önemli benim için.

Tabiki. 3d almicsksan olay sony w605b dir o fiyatta
  • Tv yi denedim.. oyun olsun hd kanallari olsun mukemmel.. lag dan eser yok.. r serisi kotudur paneli iyi degildir vs deniyor ama suan bu solenenler havada kaldi:) philips samsung gbi markalari kullanmis biri olarak soyluyorum goruntusu gercekten siradisi..
  • quote:

Tv yi denedim.. oyun olsun hd kanallari olsun mukemmel.. lag dan eser yok.. r serisi kotudur paneli iyi degildir vs deniyor ama suan bu solenenler havada kaldi:) philips samsung gbi markalari kullanmis biri olarak soyluyorum goruntusu gercekten siradisi..

Diger samsung lg philips lerden farkli demi hocam sony ler belli oluyo yani
  • quote:

quote:

Tv yi denedim.. oyun olsun hd kanallari olsun mukemmel.. lag dan eser yok.. r serisi kotudur paneli iyi degildir vs deniyor ama suan bu solenenler havada kaldi:) philips samsung gbi markalari kullanmis biri olarak soyluyorum goruntusu gercekten siradisi..

Oyun aksiyon futbol vs denedim.. zerre lag goruntude bi anlik gecikme vs hic.bsey yk.. dun denemek icin ps3 taktim gece 2de zor biraktim:)
  • quote:

quote:

quote:

Oyun aksiyon futbol vs denedim.. zerre lag goruntude bi anlik gecikme vs hic.bsey yk.. dun denemek icin ps3 taktim gece 2de zor biraktim:)

R modelinden bahsediyosunuz degilmi 1400 tl olan modelden

• quote:

quote:

quote:

quote:

R modelinden bahsediyosunuz degilmi 1400 tl olan modelden

Aynen basliktaki model..

• Sony her zaman iyidir
  • Bende bunu aldim az once w605b
  • quote:

Bende bunu aldim az once w605b
    kimse bu tv yi almasın paranız boşa gider

1}renkler soluk ve cansız tüpü bitecek tüplü tv gibi

2) canlı yayınlarda adamların suratları kırmızı çıkıyor pancar gibi sanki

3)fbtv power tv semerkand hd kanal 7 hd flash tv yi uydu alıcısı bulamıyor onun yerine gidin Vestel alın sonyi ezer geçer ben aldım hemen ertesi gün sattım.

• EypSngl kullanıcısına yanıt
    Ben de bu tv modeline baktım tanıdık mağazada kutuda olduğu için görüntüsü göremedim fiyatı çok uygun ama görüntü kalitesi nasıldır ve smart özelliği yok ama wifi var peki ne işe yarıyor bu wifi özelliği bilgi verirseniz sevinirim. Ve benim için önemli olan renklerin canlı olmasından çok doğal durması yani gerçeğe en yakın görüntüyü vetebilmesi bu beklentimi karşılar mı sizce?
  • batu25 kullanıcısına yanıt
    açıkçası pek tavsiye etmem görüntü doğal fakat biraz cansız sanki tüpü bitecek tüplü tv gibi geldi ban ayrıca uydu alıcısı tespit edebildiğim kadarı ile 5 ,6 kanalı bulamıyor ve de canlı yayınlarda adamların suratları adeta pancar gibi çıkyor ama kara sizin ondan daha ucuza Vestel pixellence serisi inanın bana ondan daha iyi 900 e bulabilirsiniz ayrıca 200 hz iken sony 100 hz
  • tarihcix T kullanıcısına yanıt
    Dün mesajı yazdıktan sonra biraz araştırdım sony nin en düşük serisi olduğu pek de iyi olmadığını öğrendim hatta arçelik tesislerinde sony adına üretilmiştir diye birisi bir mesaja yazmıştı. Led tv de sony düşünüyordum alt modeller de tavsiye edilmeyince w805 serisine baktım ama 2013 model olanları çok iyi fakat üretimden kalkmışlar sanırım bulamadım hiçbir yerde. Gerçek panel hızı 100hz işleme ile 400hz di.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.