Şimdi Ara

Sony HDV 1080i'ye HDD takılabilir mi? ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
     Sony HDV 1080i'ye HDD takılabilir mi? ACİL

Arkadaşlar kamera bu .. Bu kamerayı jimmi jip'e bağlayarak düğünleri çekiyorum ...
    Ama kamera görüntüyü kasete çektiği için kasetten bilgisayara capture yapmak çok üzün sürüyor(Gece başlatıyorum sabaha bitiyor.)
    Bu yüzden kameraya HDD takmak istiyorum.. Bu kamera Hard Disk destekliyor mu ? Eğer dertekliyorsa bana satınalabileceğim bi link atabilirmisiniz size zahmet Teşekürler...

• selam aynı işleri bende yapıyorum ve HDD ye kayıt yapmanı tavsiye etmem kaset en sağlıklısı hayırlı kazançlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tartari -- 16 Ocak 2012; 11:23:15 >
  • ayni isibende yapiyorum bende kamera alacagim karar veremiyodum kasete kayit yapanimi kartami sanirim kasete kayit yapan bi kamera alicagim sonucta yaptigimiz is hata istemez kaset ensaglami bana kamera tavsiye edermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruhname

ayni isibende yapiyorum bende kamera alacagim karar veremiyodum kasete kayit yapanimi kartami sanirim kasete kayit yapan bi kamera alicagim sonucta yaptigimiz is hata istemez kaset ensaglami bana kamera tavsiye edermisiniz.

sony hdv 1080i .. çok kaliteli bir kamera .. gece çekimleride olcukça kaliteli
  • Harddisk uyumu ile ilgili Sony kendi sitesinde bilgi vermiş, ama sonuç sizi üzebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.