Şimdi Ara

Sony HDR-CX190E

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önceki kamera baya eskidi yeni bir kamera almaya karar verdim.. Sony HDR-CX190EB ve Sony HDR-CX190E bana uygun geldi.. İlk sorum bu iki model arasındaki fark nedir?

Ve bunların dışında 700 TL' ye kadar iyi bir kamera önerebilir misiniz?

• Merhaba

İki Modelde aynıdır.Sony'de ürünlerin sonundaki harf ingilizce rengi ifade eder bu bazı sitelerde yazar bazı sitelerde yazmıyor.

CX200 Bakmanızı tavsiye ederim. CX190 ile aynıdır ama ekranı dokunmatiktir.
  • Teşekkürler.. Kendinden hafıza kartı var mı? Onu bizim mi almamız gerekiyor?
  • sony hx9 u tavsiye ederim . fotoğraf makinesi fakat videolarını incelersen video çekimi çok daha iyi
  • Memory Stick Kayıt ediyor varsa elinizde onu kullanabilirsiniz yoksa almanız gerekmektedir.
  • CX190E iyi bi kamera ve yanlis bilmiyorsam teknosada yarin 699tl gazetede görmüştüm ilgilenirsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CX 190 ile dolu bir batarya ile kaç saat çekim yapabiliyorsunuz ?
  • Kendinden hafıza kartı var mı? Onu bizim mi almamız gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alannis

Kendinden hafıza kartı var mı? Onu bizim mi almamız gerekiyor?
    />

kutudan hafıza kartı cıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsisony

Memory Stick Kayıt ediyor varsa elinizde onu kullanabilirsiniz yoksa almanız gerekmektedir.

Teknosada cx210 modelini gördüm.bana 190 a göre dahili 8gb hafızasıda var dediler ve ayriyeten içinden hediye 8gb da kart çıkıyor toplam 16gb ediyor dediler.çantasıda varmış.Babalara özel 800 liraymış.Ne akıl verirsiniz.Altında made in china yazması beni rahatsız etti.Benim kameralarımın hepsi japan idi.ne yapsam acilde lazım kamera.
  • ümraniye carrefourda 499 tl kaçırmayın bu fiyata projektörlü modelde pj200 ise 899 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_patriot

ümraniye carrefourda 499 tl kaçırmayın bu fiyata projektörlü modelde pj200 ise 899 lira

valla internetten girdim indirimdeki ürünlere baktım fakat bu modellerin hiçbiri yok.acaba daha sonramı indirime girecek?
  • internette göremezsin o fiyata her mağaza satmaz,mağazaya özel. dün akşam gördüm burayada yazdım hemen, ne gerek var zaten konuda hangi mağazada olduğunu hem modeli hem fiyatını yazdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.