Şimdi Ara

SONY EV TİPİ CP AD2 USB ŞARJ ADAPTÖRÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teknik özellikleri
    Giriş : 220 Volt, 0.3 amper, 15 watt
    Çıkış : 5 Volt, 2.1 amper

KUTU İÇERİОžİ
    50 Cm usb' den mikro usb' e kablo
    Adaptör
    Kullanım kılavuzu ( Türkçe dil desteği yok)

Kullanışlı hizli şarj edilebilir olmasi niye baştan bu ürünü almadım yada cihazla bu ürün gelmedi diye sorularla karşılaştım kendi kendime Xperia Z1 de oldukça mükemmel sonuçlar aldım çabuk şarj etmesi zaman açısından oldukça güzel ve verimli çalişiyor. Samsung,zte gibi alt modellerin şarjı olma süresi yari Yarı ya fark etti sony Xperia z1 de ise Normal şarj süresi 1 saat iken bu adaptör ile 40 dakika buldu diyebilirim. Orjinal şarj cihazı malesef bozuldu ve bunun içinde ürünü servis e şimdi yollamak yerine adaptör almayi tercih ettim ürünün cihaz içinde orjinal verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ses bombası denilen küçük mono mp3 çalarlar şarj ettiğimiz de 20 dak şarj da 16 saat müzik dinleme olanağimiz oldu ürün usb ile şarj olan tüm cihazlarda mükemmel sonuçlar elde etti diyebilirim. Benim gözümde tek eksi yönü adaptör oldukça büyük bunun disinda verilen paraya değer
    Ürünü Morfare, Hepsisony ve sony mağazalarından temin edilebilirsınız

• Gerçekten başarılı bir ürün oldukça hızlı şarj ediyo fiyatı 30 lira
  • Hızlı şarj ediyor olabilir de bu arada pile de zarar veriyor olabilir, uzun süre kullananlar ürünün kalitesi hakkında yorum yapabilir mi? Orjinal şarj cihazıyla karşılaştırıldığında ürünlerin pili aynı şekilde dayanıyor mu?
  • Şahsen kendi deneyimimle konuşuyorum. 3 metrelik usb kablosuyla şarj ediyorum bazen telefonumu. Orjinal kablosuyla şarj ettiğimden daha uzun süre kullanıyorum... Ayrıca telefonun hızlı şarjı diye birşey yok zannımca. Telefonun girişinde yüksek gelen akımı kesen bir devre var. Siz 2.1 değil 3 mah bile bassanız 0.85 mah alıyor telefonlarımız.
  • Ben bu cihazı aldım ancak telefon şarjı bittiğinde taktığım zaman belirli bir yüzdeye kadar sürekli kopuyor. Ondan sonra normal şarj etmeye başlıyor. Aynı durumu yaşayan var mı?
  • Bu aletin çıkış gücü 2.1 Amper olsun o kadar bizim cihazlara sony 0.8 A lik cihaz koyduğu için arada farkı hissediyorsunuz. Bende tablet şarjı kullıyorum 4 aydan beri . Ama cihaza zararı olur mu bu konuda net birşey diyen yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hades.

Hızlı şarj ediyor olabilir de bu arada pile de zarar veriyor olabilir, uzun süre kullananlar ürünün kalitesi hakkında yorum yapabilir mi? Orjinal şarj cihazıyla karşılaştırıldığında ürünlerin pili aynı şekilde dayanıyor mu?

Bak Nisan'da aldım hala kullanıyorum sıkıntı yok sorunda yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu şarj aletini mi almalı yoksa ep881 mi? Acil cevap lütfen. Adaptörüm çalındı.

• Bence alınmalı

• bende aldım, bakalım internette yapılan yorumlar bu ürünün iyi olup olmadığını doğrulayacak mı, ürün elime geçtikten sonra bir daha yorum yaparım her kes e iyi forumlar dilerim
  • Son bi soru sorayım telefonu hızlı şarj ediyo mu yoksa bozuyo mu

• selamalar, çok fazla bir fark göremedim herhalde kullandığım telefonla alakalı bir durum tabletim olmadığı için 2.1 a değerini malesef test edemiyorum ama yedekte bir şarjınız olmasını isterseniz biçilmiş kaftan
  • ben de xperia z cihazım için sipariş ettim. ilerde xperia z5 alırsam onun için de kullanırım. umarım uzun ömürlü çıkar.

kablosunu değiştirip kullanan var mı? sonuçta kısaymış kablo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

ben de xperia z cihazım için sipariş ettim. ilerde xperia z5 alırsam onun için de kullanırım. umarım uzun ömürlü çıkar.

Uzun kablo biraz geç ediyor kısa kablo daha hızlı

• quote:

Orijinalden alıntı: DeeD

quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

ben de xperia z cihazım için sipariş ettim. ilerde xperia z5 alırsam onun için de kullanırım. umarım uzun ömürlü çıkar.

Uzun kablo biraz geç ediyor kısa kablo daha hızlı

uzun olan kabloyu da 2000 mah'lık alsam yine de kısa olandan geç mi şarj eder ki
  • DeeD kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Bu ürünün kutusundan çıkan kablo ile data da atılabiliyor mu? Yoksa sadece şarj kablosu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasiN®

Selamlar,

Bu ürünün kutusundan çıkan kablo ile data da atılabiliyor mu? Yoksa sadece şarj kablosu mu?

Data transferi yapabiliyor

• arkadaşlar z1 compact ve Z için aliexpressten 2metrelik usb kablo getirttim fakat 2 telefondada şarj süresi uzadı kablodan dolayı.
    genelde gece şarj ettiğim için çok sıkıntı olmuyor ama bu adaptörden alsam faydasını görebilirmiyim sizce 2 metrelik kabloyla kullanırken ? (çok hızlı şarj etmesine yok. orjinal kablo + adaptörüyle aynı hızda şarj etsin yeter bana)
  • C5 ultra çok geç şarj olduğu için ürünü almayı düşünüyorum fakat pile zararı olur mu merak ediyorum. Bilgisi olan ya da sıkıntı yaşayan var mıdır?
  • Olmaz dostum, ben xperia z'de kullanıyorum, normalden 1.5 kat hızlı şarj ediyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.