Şimdi Ara

sony ericssonun yeni cicişleri... Xperia mini /pro -WT 18 walkman (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
5.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • se fırına yeni attı bakalım xperia mini pro yada milestone 2 hangisi uygun gelirse onu alıcam... suan için xperia mini pro istiyor gibi gibiyim ama se fırından çok geç çıkarırsa kendiş kaybeder:)) milestone 2de çok cazip olabilir belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: m35

se fırına yeni attı bakalım xperia mini pro yada milestone 2 hangisi uygun gelirse onu alıcam... suan için xperia mini pro istiyor gibi gibiyim ama se fırından çok geç çıkarırsa kendiş kaybeder:)) milestone 2de çok cazip olabilir belki

Boşver Milestone 2'yi hocam.
    Ekran ve dahili bellek haricinde Xperia Mini Pro daha iyi.
    Radyo + Gör. görüşme artısı da var.
    Hem yeni arayüz müthiş, Sense'den eksiği yok fazlası var.
    Motoblur hiç görmedim ama, o konuda yorum yapamayacağım.
  • bence en yakın zamanda milestone serisi bi cihaz kullanmaya bak aşık olmazsan adam degilim okadar net söylüyorum:)))

milestone kullandım bukadar kullanışlı bi cihaz görmedim ben ara yüzü gerçekten çok kaliteli ve hızlı... hani görmedim derken se ve htc ile beraber en iyiler arsında hatta htc.den daha iyi bi ara yüze sahip sony ericsson ile beraber...

androidde favorim sony ve motorola...

bakalım fiyatları birbirine yakın olursa milestone 2 alırım eger arada 300 lira gibi bi fark olursa gider pişman olmadan mini proyu alırım...

radyoyu salla 5 yıldır bir kere açıpta dinlemedim görüntülü görüşmede öyle daha hiç açıp konusmadım msn.de bile kamera açma huyum yoktur...
    milestone serisinin ve se cihazlarının ram slotları digerlerine göre biraz daha iyi bu yüzden biraz daha hızlı oluyorlar ram.leri eksik gibi görünsede...

milestonun benim için en önemli artısı ekran boyutu olur arada çok fark yoksa alırım ama fark abartıysa kesin secim mini pro :)

• Rokr E2'den başka hiç bir Motorola'yı uzun uzadıya deneyemedim hocam.

Şansıma hiç bir tekno markette de karşılaşmadım.
    Ama fırsatım olursa deneyeceğim.
  • ayak üstü deneme tavsiye etmem çünkü yazılımsal ufak tefek eksiklikleri oluyor evde sen onları halettinmi dadından yenmiyor işte ozaman

bir sony birde moto sony.nin sevdası geçmez ama motoda iyi bir alternatif sony.ye. son zamanlarda sony kullanamadıgım için htcye sarmıstım htc.çde sıktı ugrak kapım moto oldu milestonu yakmasaydım halen kullanıyor olurdum suan
  • Yaktın mı?
  • şarjdayken şarj aleti patladı :)))
  • Hadi ya
    Kötü olmuş.

Bu Motorola'nın telefona koyduğu bir özellik olmasın
    Milestone 2 çıkınca 1'ler yansın falan
  • Ekteki telefonum satılıktır. Telefonla arayarak iletişim kurarsanız sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefon-xperia-mini-2-aylik-46223119/detay/
  • valla bilemicem o kısmını ama 2.2.1e güncelkledikten 1hafta sonra yandı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

Orijinalden alıntı: m35

ozaman belli oldu desene herkesin tercihi mini pro olucka... ortalıgı kasıp kavurucaga benziyor bu cihaz...

aynen öyle olucak. 600 lira demişşin ama bence o kadar ucuza cıkmaz. cıkarsa peynir ekmek satıslarında düşüş olur o derece yani

Aynen öyle. Uygun bi fiyattan çıksa.

Duygu, sen bizi dinle hazel al hazel.

• hazel ben bişeye kafamı taktıktan sonra zor ilk önce t700le çıkıyım ayrılınca hazeli deneriz dünyada tekte olsa bulucam :D
  • t700ü pek önermem biraz sıkıntılı bir model hazel.i alırsan rahat rahat kullanırsın bence
  • aynen t700 de board sıkıntısı var
  • Nokia 6303i almak üzereyim nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: dygsln

Nokia 6303i almak üzereyim nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: dygsln

Nokia 6303i almak üzereyim nasıl
    Hayatının hatasını yaparsın
  • iyi biri clasic model önersin takatim kalmadı bugün alıyorum hadi millet :D:D
  • hazel al işte 6303ü yanımda 4. 5. telefon diye bile taşımam :))) okadar kötü bi cihaz....
  • Klasik model mi
    1967 Chevy impala öneririm o zaman

Şaka bir yana. Bence de Hazel'i al, ısrar ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.