Şimdi Ara

sony ericssonun yeni cicişleri... Xperia mini /pro -WT 18 walkman (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
5.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Amerikadaniste.com u bileniniz varmı..iphone 4. almak istiyorum 650 gibi bi fiyata geliyormuş tartışalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dygsln

Amerikadaniste.com u bileniniz varmı..iphone 4. almak istiyorum 650 gibi bi fiyata geliyormuş tartışalım

iphone yeri burasi degil
  • 650 çok iyi fiyat ama gümrük kısmı çok riskli
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Bu telefonlar da MT yok mu ?

http://www.xperiablog.net/2011/05/20/no-multitouch-support-for-xperia-mini-and-xperia-mini-pro/

Hi Everyone,
    Thanks for helping us spot this error. Josh has updated the comments to reflect that the Xperia mini and Xperia mini pro do support multitouch. Our Xperia X10 mini and Xperia X10 mini pro are the devices without multitouch. Sorry for any confusion this caused.

-Jeff
    Social Media Coordinator
    Sony Ericsson

• bekleyemedim valla gittim motorola bravo aldım yemişim se.yi :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: m35

bekleyemedim valla gittim motorola bravo aldım yemişim se.yi :))

Hayırlı olsun.
    Yakma yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Krst_

quote:

bekleyemedim valla gittim motorola bravo aldım yemişim se.yi :))

Hayırlı olsun.
    Yakma yine.

eyv yok yav yanmaz röle bile taktırdım eve :)))
  • gelmedi gitti yeni mini...
    acaba fiyatı ne olur
  • gelmedi gittimi yuh diyorum sadece daha 1ay oldu duyurulalı ki zaten 4.çevyrek diye yazıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Krst_

quote:

se fırına yeni attı bakalım xperia mini pro yada milestone 2 hangisi uygun gelirse onu alıcam... suan için xperia mini pro istiyor gibi gibiyim ama se fırından çok geç çıkarırsa kendiş kaybeder:)) milestone 2de çok cazip olabilir belki

Boşver Milestone 2'yi hocam.
    Ekran ve dahili bellek haricinde Xperia Mini Pro daha iyi.
    Radyo + Gör. görüşme artısı da var.
    Hem yeni arayüz müthiş, Sense'den eksiği yok fazlası var.
    Motoblur hiç görmedim ama, o konuda yorum yapamayacağım.

mrb şu an xperia mini proyu deli gibi her yerde arıyorum pek fazla araştırmada yapmadım ama tlfn hakkında nerden temin edebiliriz sanırım çıkmamış galiba ama nerde bulabiliriz uzun bi aradan sonra ilk defa bi telefon beni heyecanlandırdı xperia mini pro

• san ırım sen xperia x10 mini proyu arıyorsun onu hiç alma derim beş kuruş para vermem ben onlara ;) xperia mini pro ise daha piyasaya çıkmadı zaten onu bekle eger alıcaksan onu al
  • Ben de çok beğendim Xperia Mini Pro'yu ama geç gelicek heralde. Daha tanıtılalı ne kadar oldu zaten. Gönlüm Sony Ericsson alayım diyor ama x10 mini pro da içime sinmedi. Hem çok mini. Bu tam benlik ama işte. ... Nabıcağımı bilmiyorum, özet olarak.
  • kendi adıma söyliyeyim kırmızı hazel benim için dünyanın en güzel telefonu.(tasarım olarak)
    çok bekledim gelmesini zamanında ama çok geç geldi alamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

kendi adıma söyliyeyim kırmızı hazel benim için dünyanın en güzel telefonu.(tasarım olarak)
    çok bekledim gelmesini zamanında ama çok geç geldi alamadım.

okurken evlat acısı koymus gibi geldi ama dediginde haklısın mükemmel bir tasarım. se bu tasarım işini cok iyi beceriyor arkadas.
  • http://www.bimeks.com.tr/urun/119008/sony-ericsson-xperia-mini-red.aspx

Bu gerçekten xperia mini midir yoksa x10 miniyi böyle ilan vericek şekilde bilgisiz elemanlar mı çalıştırıyo bimeks sizce :D xperia miniyse fiyat baya iyi yani :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.