Şimdi Ara

Sony Ericsson Xperia X8 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
9.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • W715 iyi hosta ekran kücük geliyor bana onun için arayistayim biraz.x8 2.el kac olurki acaba
  • 2. el x8 kac lira acaba.
  • Cihaz Henüz RESMİ olarak Türkiyede Satışa Sunulmadı.
    http://forum.donanimhaber.com/m_45818503/mpage_1/f_/key_//tm.htm#45818503 Bkz.
  • bu sanal reyonum neye dayanarak getirebiliyor o zaman eğer resmi değilse?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychomax13
    bu sanal reyonum neye dayanarak getirebiliyor o zaman eğer resmi değilse?

paralel ithalat
  • PİL ÖMRÜ nasıl gidiyor kullanan arkadaşlar yorumlayabilir mi.

kaç saat mp3 dinlenir veya nette kaç saat gezilir vb ortalama pil ömrü nedirt acaba
  • benimde ilgilendiğim bir model. satmak isteyen varsa PM atabilir
  • aynen bende diamond2 veririm buna :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gren

PİL ÖMRÜ nasıl gidiyor kullanan arkadaşlar yorumlayabilir mi.

kaç saat mp3 dinlenir veya nette kaç saat gezilir vb ortalama pil ömrü nedirt acaba

çok özellikli kullanılınca bir gün gidiyor şarjı o da zorlama ile sabahtan öğlene guitar hero oynadım öğleden akşam 6 ya şarjın %24ü kaldı. Akşam şarjda kalmıştı btw...
  • benim pek oyun oynamıyorumda günde ortalama 3 saat net,1 saat mp3,bide haliyle konuşma ve diğer falan.bu şartlarda 2 gün gidebilir mi mesela yoksa daha dikkatli mi kullanmak gerekir ki
  • bu soruyu forumda 3. sorusum kimse cevap vermedi simdiye kadar umarım burda cevaplanır sorum.

x8 in ekranı telefonun kabıyla aynı hizadamı? mesela x10 un aynı hizada, öylemi yani? yoksa ekran camı hafif cukurdamı?

resimde az bişey cukurdamıs gibi duruyor ama bazı resimlerde sanki düz gibi. kullanan biri yazsın dogrusunu lütfen.

Sony Ericsson Xperia X8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 23 Ocak 2011; 1:29:48 >
  • yokmu x8 satan. isteyen varsa dükkanıma bakabilir. takas tekliflerimde var nakitte alabilirim

bugün alıcaktım 580e paralel ithalat sıfır dediler imei noyu kontrol ettirdim ve yolcu beraberinde gelen cihaz çıktı.vazgeçtim bende.

ayrıca üstteki resimdeki siyah alan ney?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

yokmu x8 satan. isteyen varsa dükkanıma bakabilir. takas tekliflerimde var nakitte alabilirim

bugün alıcaktım 580e paralel ithalat sıfır dediler imei noyu kontrol ettirdim ve yolcu beraberinde gelen cihaz çıktı.vazgeçtim bende.

ayrıca üstteki resimdeki siyah alan ney?

az bekle türkiyeye gelicek bu model burdan alirsin.
    siyah yer kulaklık girisi
  • umarım gelir. Ama eskidi bu mt15 daha iyi gibi.
  • Gelicegini sanmıyorum. Saticak varsa görüşelim
  • yokmu satan birisi??

kutulu-kayıtlı cihaz tercihimdir
  • sahibinden de var ama fiyatlar fahiş boyutta..
  • bu telefondan memnun olan var mı? samsung monte mi iyidir yoksa bu mu? fiyatları aynı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

bu telefondan memnun olan var mı? samsung monte mi iyidir yoksa bu mu? fiyatları aynı gibi

tabii ki bu daha iyi. x8 kapasitif, monte ise basmatik

saol arkadaş seni yakalamışken sorayım sony de internette rahat dolaşılıyor mu? eksikleri var mı bilsem iyi olacak? mesela ekran samsung tan küçük gibi? en çok kullanacağım özellik internet ve müzik olacak nasıl değerlendirirsin?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.