Şimdi Ara

Sony Ericsson Xperia Neo V Root + CWM (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
5
Favori
31.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • meraba biri yardım ederse çok sevinirim
    şimdi ben neo v tele aylar önde purness romu kurmuştum gayette güzel memnunum bi sorunum yok kurarken flastı roottu hepsini yapmıştım ancak şimdi başka roomlar denemek istiyorum ancak cwm mi ne orayı açamıyorum.

misal ideos x5 de var bende onda direk hafıza kartına atıp yeni romu recovery modda açıp teli kuruyorum bakıyorum ancak neo v yi bi türlü recoveryde açamıyorum haliyle deneyemiyorum diğer romları...

ne yapmak lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halusinojen

meraba biri yardım ederse çok sevinirim
    şimdi ben neo v tele aylar önde purness romu kurmuştum gayette güzel memnunum bi sorunum yok kurarken flastı roottu hepsini yapmıştım ancak şimdi başka roomlar denemek istiyorum ancak cwm mi ne orayı açamıyorum.

misal ideos x5 de var bende onda direk hafıza kartına atıp yeni romu recovery modda açıp teli kuruyorum bakıyorum ancak neo v yi bi türlü recoveryde açamıyorum haliyle deneyemiyorum diğer romları...

ne yapmak lazım ?

cwm kuracaksınız basit bir işlem, konudaki cwm bölümünü takip edip yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: innocent_

quote:

Orijinalden alıntı: halusinojen

meraba biri yardım ederse çok sevinirim

ne yapmak lazım ?

cwm kuracaksınız basit bir işlem, konudaki cwm bölümünü takip edip yapabilirsiniz.

yani silinmiş diyosunuz
    ideos x5 de hiç silinmiyordu o nedenle aklıma gelmedi teşekkür ederim

• bu yazılımı kurduk daha sonra silmek istersek nasıl orjinal sürüme geçebiliriz ? şuan gb 2.3.4 sürümü var
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

bu yazılımı kurduk daha sonra silmek istersek nasıl orjinal sürüme geçebiliriz ? şuan gb 2.3.4 sürümü var

Bu ics için, Gb için değil. Bu işlemi yapmak için önce ics'ye geçmeniz gerekir, daha sonra root yaparsanız sony'nin sus ve companion programları ile onarma yapılabilir ve root geri alınmış olur.. Ama ics'den Gb'ye geri dönmek istiyorum derseniz yanlış yönlendirme yapmak istemiyorum çünkü hiç downgrade yapmadım.
  • Anlatımın için teşekkürler kardeş sayende kolayca rootladım.
  • çok sağolasın anlatımının sadeliği ile neo v cihazımı win 7 64 bit ultimate laptopta sorunsuzca rootladım cvm kurulumu yaptım.:)sırada rom yükleme var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: farfara

Anlatımın için teşekkürler kardeş sayende kolayca rootladım.

quote:

Orijinalden alıntı: eflatux

çok sağolasın anlatımının sadeliği ile neo v cihazımı win 7 64 bit ultimate laptopta sorunsuzca rootladım cvm kurulumu yaptım.:)sırada rom yükleme var..

Root basit bir işlemmiş arkadaşlar, ben de bunu araştırıp kendi cihazımda uygulayınca anladım. Baktım ki çok soru geliyor root konusunda, kendi izlediğim adımları tek tek yazdım. Memnun kalıp sorunsuzca root yetklisi alan arkadaşları görünce inanın mutlu oluyorum. Zira cihazdan tam performans almak için root ve rom gerekliymiş. Herkese iyi forumlar.

• Arkadaşlar hata ayıklama modu telefonun hangi bölümündeydi bulamıyorum???
  • quote:

Orijinalden alıntı: adizman

Arkadaşlar hata ayıklama modu telefonun hangi bölümündeydi bulamıyorum???

Ayarlar geliştirici seçenekleri...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adizman

Arkadaşlar hata ayıklama modu telefonun hangi bölümündeydi bulamıyorum???

Ayarlar geliştirici seçenekleri...

ayarlarda geliştirici diye bir bölüm yok ?
  • Ayarlar menüsündeki her seçeneğe girip bakınız, farklı rom kullandığım için tam yeri değişiklik gösterebilir, uygulamalar menüsüne de bakınız.
  • - Please wait. Phone will reboot
    17/052/2013 20:52:21 - INFO - For flashtool, Unknown Sources and Debugging must be checked in phone settings
    17/052/2013 20:52:22 - INFO - Device connected in flash mode

dedi 30dk dır öyle kaldı flashlıyor mu sizce
  • bootloader kilidi ile yapacak birşeyimiz var mı acaba ?
  • birader tşk ederim rootlamayı başardımda rootla beraber müzik playerimda bozuldu girdimde müzik kitaplıgı boş diyor yardım edersen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: qazz42

- Please wait. Phone will reboot
    17/052/2013 20:52:21 - INFO - For flashtool, Unknown Sources and Debugging must be checked in phone settings
    17/052/2013 20:52:22 - INFO - Device connected in flash mode

dedi 30dk dır öyle kaldı flashlıyor mu sizce

Çok kısa sürüyor flash işlemi saniyeler ile bitiyor. Root adımına geçip anlayabilirsiniz root oluyor mu bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

bootloader kilidi ile yapacak birşeyimiz var mı acaba ?

soruyu tam anlamadım, bl kilidini açmadan da yapılır bu işlem.
  • quote:

birader tşk ederim rootlamayı başardımda rootla beraber müzik playerimda bozuldu girdimde müzik kitaplıgı boş diyor yardım edersen sevinirim

Müzikleriniz mi silinmiş yoksa player mı bozulmuş anlamadım?
  • quote:

quote:

birader tşk ederim rootlamayı başardımda rootla beraber müzik playerimda bozuldu girdimde müzik kitaplıgı boş diyor yardım edersen sevinirim

müziklerde sorun yok sd den giriyorum tekini tıklıyorum açılıyor fakat müzik playere topluca ekletmiyor tek tek dinlettiriyor
  • quote:

quote:

quote:

müziklerde sorun yok sd den giriyorum tekini tıklıyorum açılıyor fakat müzik playere topluca ekletmiyor tek tek dinlettiriyor

587'yi tekrar flashladınız mı root işleminden sonra. ? benzer bi prpblemle karşılaşmadım gerçi farklı rom kullanıyorum ve müzik için walkman ve winamp kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.