Şimdi Ara

Sony Ericsson Xperia Mini Pro İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
2
Favori
36.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefon almanyadan geldi.Kısaca tanıtmaya ve açıklamaya çalışaşacağım.
    Kutu İçeriği
    Sony Ericcson Xperia Mini Pro
    2 Gb Hafıza Kartı
    Usbli şarj cihazı ve kablosu
    Sony Ericcson Kulaklık
    Yedek 1 Adet Ekran Koruyucu Plastiği
    1 Adet Kılıf fakat sadece seyahat için olsa gerek bezden yapılmış.
    Ekran temizleme bezi
    Telefonun artı özellikleri
    Telefonun dokunmaktik ekranı çok iyi.
    Algılaması mükemmel seviyede diyebiliriz.
    Ekran bana göre ideal ne çok küçük nede çok büyük.
    Şarj süresi gayet iyi zaten tüm androidli ve akıllı telefonların şarjları 2-3-4 gün gitmekte.
    Klavyesi oldukça kullanışlı.Tuşları rahatça hissedip basabiliyorsunuz.
    Eksi Özellikleri

Telefon xperia ya miniye göre biraz kalın olabilir fakat o kadar da göze batmıyor.
    Kendi öz hafızası biraz daha fazla olabilirdi.
    Kamerası ışığı az ortamlarda iyi değil fakat genelde güzel.

Kutu İçeriği ve Telefonun Resimleri

Telefondan Çekilen Orjinal Resim

Telefondan Çekilen Hd Video

http://tinypic.com/r/2je61rp/7

Telefonun wireless bağlantısında ve 3g/H bağlantısında download ve upload hızları
    wireless bağlantı Türk Telekomun Sınırsız 1 Mb ve 3g/H Bağlantı Avea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woldemort69 -- 14 Eylül 2011; 18:47:58 >

• Merhaba, bu telefonun malzeme kalitesi hakkında bilgi verebilir misin? Bir de detaylı bir inceleme yaparsan benim gibi bu telefonu almayı düşünenlere yardımcı olabilirsin.
  • malzeme kalitesi iyi özellikle kalvyesi sağlam arka kapak plastikten fakat sağlam duruyor
  • Telefon çok güzel maşallah. Hayırlı olsun..
  • hayırlı olsun öncelikle türkiye'ye geldiginde bu telefondan almayı düşünüyorum nasıldır acaba tavsiye edermisiniz ? hızlı mı cihaz ? Ayrıca işlemci hızı kaç 1ghz mı yanlış mı biliyorum
  • Telefonun hızı gerçekten çok iyi ekranı da çok iyi gerçekten androidli olması zaten telefonu mükemmel kılıyor ayrıca dokunmatigi çok hassas her şeyi sizin istediğiniz gibi algılıyor almak isteyenlere her türlü tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: woldemort69

Arkadaşlar telefon almanyadan geldi.Kısaca tanıtmaya ve açıklamaya çalışaşacağım.

Telefon xperia ya miniye göre biraz kalın olabilir fakat o kadar da göze batmıyor.

Cihazınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın Ancak sorularla sizi biraz bunaltacam sanırım. X10 mini pro' ya göre kalınlığı kıyaslayabilir misiniz? Bir de güneş ışığında ekranın okunma seviyesini denediniz mi? Yabancı sitelerde el ile koruma yapılması gerektiği söyleniyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumcu17

quote:

Orijinalden alıntı: woldemort69

Arkadaşlar telefon almanyadan geldi.Kısaca tanıtmaya ve açıklamaya çalışaşacağım.

Cihazınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın Ancak sorularla sizi biraz bunaltacam sanırım. X10 mini pro' ya göre kalınlığı kıyaslayabilir misiniz? Bir de güneş ışığında ekranın okunma seviyesini denediniz mi? Yabancı sitelerde el ile koruma yapılması gerektiği söyleniyor...

valla x10 mini proyu elime almadığım için birşey söyleymiyorum fakat teleon biraz kalın gibi fakat mini pro modelini seçmek isteyenler bunu göze alacaklar fakat şıklığı kalınlığını kapatıyor.Ayrıca bizzat bugün denedim gün ışığında iyi seviyede her şeyi net olarak seçebiliyorsunuz...

• o klavyede z ile y yer mi değiştirmiş yoksa almanyadan geldiği için mi öyle.)
  • Laaaaaaan. Adam bildiğin incelemiş. Türkiye'ye de gelir o zaman yakında. SE Türkiye öyle dediydi.
    Hayırlı olsun kardiş. Fotoğraf örneklerini çoğaltabilir misin, makro filan?

quote:

Orijinalden alıntı: lascalyunus0009

o klavyede z ile y yer mi değiştirmiş yoksa almanyadan geldiği için mi öyle.)

Almanya olduğu için öyledir.
  • Abi lütfen gelsin şu telefon TR'ye. Bir anda boşverip, başka bir telefon almak istemiyorum. SE TR'yi arayıp küfredicem artık.
  • hocam bunda multitouch var mıydı ?
    amerikadan ben de getirmeyi dusunuyorum kendıme ya,
    tr de x10 mini pro alacagıma 100 lira fazlasına bu daha cazip
  • Bu değilde Xperia Pro hala çıkmadı mı piyasaya? Şu yaşıma kadar bi telefonu bu kadar ısrarla bekledim, o da çıkmıyor arkadaş ya.

Bu arada hayırlı uğurlu olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 14 Eylül 2011; 2:55:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Say Goodbye

hayırlı olsun kardeş çok hoş duruyor telefon. tr'de ne zaman satışa sunulur kimbilir

ben konuştum se ile en az 20 kere aradım bir kişi çıktı telefona Türkiye satışı ekim - kasım - aralık aylarında olacakmış...
    onun söylemesi öyle....
    teknosa, bimeks ve hepsiburada.com gibi yerlerde satışa sunulacakmış...
  • quote:

Merhaba, bu telefonun malzeme kalitesi hakkında bilgi verebilir misin? Bir de detaylı bir inceleme yaparsan benim gibi bu telefonu almayı düşünenlere yardımcı olabilirsin.

böyle sormakla büyük hata yapıyorsunuz hatta çoğu kişi. neden mi ?

Daha 1 günlük cihazın iyi ya da kötü malzeme kalitesinden yapıldığını anlayamazsınız. Bunu ancak zamanla anlarsınız.Ben W705 in malzeme kalitesini soranlara cevap vermiyordum ,peki neden ? insanları yanıltmak istemediğim için. Sonra noldu 7-8 ay geçmeden renglerde atmalar özellikle köşelerde belirgin. walkman işaretinin noktası düştü vs.

bence bu tip sorular sormaktan vazgeçin ,çünkü size bir avantaj sağlayamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 14 Eylül 2011; 5:55:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Merhaba, bu telefonun malzeme kalitesi hakkında bilgi verebilir misin? Bir de detaylı bir inceleme yaparsan benim gibi bu telefonu almayı düşünenlere yardımcı olabilirsin.

böyle sormakla büyük hata yapıyorsunuz hatta çoğu kişi. neden mi ?

Daha 1 günlük cihazın iyi ya da kötü malzeme kalitesinden yapıldığını anlayamazsınız. Bunu ancak zamanla anlarsınız.Ben W705 in malzeme kalitesini soranlara cevap vermiyordum ,peki neden ? insanları yanıltmak istemediğim için. Sonra noldu 7-8 ay geçmeden renglerde atmalar özellikle köşelerde belirgin. walkman işaretinin noktası düştü vs.

bence bu tip sorular sormaktan vazgeçin ,çünkü size bir avantaj sağlayamaz

Söylediklerinde haklılık payı vardır belki ama bana göre bir ürünü aldığında malzeme kalitesi hakkında izlenim sahibi olabilirsin. Bu söylediğimi Donanımhaberde yapılan telefon inceleme videoları da destekler sanırım. Malzeme kalitelerinden çoğunda bahsediliyor. Kaldı ki ben bunu selefine göre yapılan çevreci kapak değişikliğinden dolayı sormuştum. Sizin bahsettiğiniz deformasyonlar çok çeşitli sebeplerden meydana gelebilir, ancak gene de ürünü kullanmaya başladıktan sonra çok geçmeden başınıza neler getirebileceğini kestirebilirsiniz.
    Bu tip sorular size bir avantaj sağlamaz belki ama bana ve benim gibi düşünenlere fayda sağlayacağını düşünüyorum. Çünkü ürün sahibini altı ay sonra bulamayabiliriz, objektif ilk izlenim her zaman önemlidir...

• quote:

Orijinalden alıntı: lascalyunus0009

o klavyede z ile y yer mi değiştirmiş yoksa almanyadan geldiği için mi öyle.)

Evet hocam almanyadan geldiği için kalvyede sadece z ve y harflerinin yeri değişik.

quote:

Orijinalden alıntı: sbasturk

hocam bunda multitouch var mıydı ?
    amerikadan ben de getirmeyi dusunuyorum kendıme ya,
    tr de x10 mini pro alacagıma 100 lira fazlasına bu daha cazip

Evet hocam multitouch var.
    Ayrıca telefonun download ve upload hızlarını ilk mesajımda yayınladım.İlgilenenler bakabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woldemort69 -- 14 Eylül 2011; 18:52:40 >

• teşekkürler hocam,
    bi sorum daha olacak .

hafıza kartı olayı nasıl oluyor ?
    bidliğim kadarıyla 16gb a kadar destekleniyor

önceki s.e larda ille memorystick pro kullanılıyordu

misal şimdi transcrend class 10 bi microsd taksam çalışacak mı ?
  • Evet micro sd kullanabiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbasturk

teşekkürler hocam,
    bi sorum daha olacak .

hafıza kartı olayı nasıl oluyor ?
    bidliğim kadarıyla 16gb a kadar destekleniyor

önceki s.e larda ille memorystick pro kullanılıyordu

misal şimdi transcrend class 10 bi microsd taksam çalışacak mı ?

16gb deil 32 gb ta kadar destekliyor..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.