Şimdi Ara

Sony Ericsson w900i'ciler buraya... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
2.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: levent_erkan

ya gökhan kızma geçen teknosada elime alıp inceledim telefonu malzeme kalitesi biraz kötü geldi bana ya plastikten yapılmış gibi hatta ordaki kıza bu telefon demomu dedim yoo gerçek dedi ama onun dışında k750 ve w800 le kıyaslanmaz bile ekranıda sandıgımdan daha büyükmüş

yok la ne kızcam bnm herkesn fikrne saygım war bana gore kalite cok ii ama sana gore oledr yani eet dediin gbi ekran baya büyük
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhan s.

quote:

ya gökhan kızma geçen teknosada elime alıp inceledim telefonu malzeme kalitesi biraz kötü geldi bana ya plastikten yapılmış gibi hatta ordaki kıza bu telefon demomu dedim yoo gerçek dedi ama onun dışında k750 ve w800 le kıyaslanmaz bile ekranıda sandıgımdan daha büyükmüş

yok la ne kızcam bnm herkesn fikrne saygım war bana gore kalite cok ii ama sana gore oledr yani eet dediin gbi ekran baya büyük

aklı başında insan başka oluyo hurra sensin plastik die gelmedin üstüme var öle tipler burda

• Plastik senin .....
    Yahu niye kızalımki.Zevkler ve renkler olayı yani.
    Zaten herkes sevse beyense ortalık W900 geçilmez.
    Bence de malzeme kalitesi iyi.Ekrana laf yok zaten hele birde Femme Fetale teması varken
    Dimi Gokhan
    quote:

quote:

quote:

aklı başında insan başka oluyo hurra sensin plastik die gelmedin üstüme var öle tipler burda

• quote:

Orjinalden alıntı: realgs

Plastik senin .....
    Yahu niye kızalımki.Zevkler ve renkler olayı yani.
    Zaten herkes sevse beyense ortalık W900 geçilmez.
    Bence de malzeme kalitesi iyi.Ekrana laf yok zaten hele birde Femme Fetale teması varken
    Dimi Gokhan
    quote:

quote:

quote:

bncde realgs bnde adriana lima teması war sanki telin içinde kadın cok net ya süper gorunuo

• Kendine müslüman seni.Koyda şu temayı isteyen sebeplensin.
    NAyırrrrr Adriana benimdir benim olacak ....mı diyorsun yoksa
  • quote:

Orjinalden alıntı: realgs

Kendine müslüman seni.Koyda şu temayı isteyen sebeplensin.
    NAyırrrrr Adriana benimdir benim olacak ....mı diyorsun yoksa

bn bu forumun ilk sayfasnda link wermştm tabi kmse sallamadı bu topiğn en basnda war orda
  • quote:

arkadaslar gorduum kadarıyla forumumzda w900 sayısı artmaya basladı wede bu tel hakkındaki topiclerde..bnde bu tel ile ilgili sorunları,linkleri vs. vs. burda toplayalm dedm..

herkese bol w900lü günler

Bir iyi niyetli topiğin daha hazin sonu Toplanamadık be kardeş burda, diğer topiğe kaldık yadigar
  • quote:

Orjinalden alıntı: PlutosDaddy

quote:

arkadaslar gorduum kadarıyla forumumzda w900 sayısı artmaya basladı wede bu tel hakkındaki topiclerde..bnde bu tel ile ilgili sorunları,linkleri vs. vs. burda toplayalm dedm..

herkese bol w900lü günler

Bir iyi niyetli topiğin daha hazin sonu Toplanamadık be kardeş burda, diğer topiğe kaldık yadigar

eet ole oldu napalım

• ya bende dusunuorum aslinda yaa...boyutlarindan sklmazsam ii olur ilerde.....kac para ve en ucus nerde bilen warmi arkadslar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Utkan S.

ya bende dusunuorum aslinda yaa...boyutlarindan sklmazsam ii olur ilerde.....kac para ve en ucus nerde bilen warmi arkadslar

sanmıorm boyutlarndan sıkılcaını kapalı hali cok buyuk diil zten+ekranıda cok büyuk oyun,video we foto cekiminde cok süper oluo en ucuzu 1050 ytl fln heralde
  • ben 1000ytlye aldım...dolaşçaksın kadıköyde falan.pazarlık da yap..ama verdikleri orijinal kutuda yazan imei numarasını kvk'nın bir telefon numarası varayarak kayıtlı olup olmadığını, yani güvence altında ıolup olmadığını öğrenebilirsin.buna dikkat ederek al. 1000'den aşağı da bulursun kesin..ama fazla oynamaz sanmıyorum.
  • bir de abi w900i tek bir forum altında olsa nasıl olur..diğerinde toplanılsın bvence burası iptal olsun..yani diğerinde daha fazla geçm,iş ve katılımcı var anlamında sölüorum
  • bu forum zaten tek topic altında toplanmak için açılmıştı telefon piyasaya çıkıp da millet sakuralı olunca ama yalan oldu Diğer forumun birikimi ve geçmişi daha sağlıklı bence de, zaten o hüküm sürüyo görüldüğü üzere
  • slm arkadaslar ben w900i alalı 2 ay oluyo 10 numara telefon ama birtek derdim var program bulamıyorum telefona yardım ederseniz sevinhirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: w900iiii

slm arkadaslar ben w900i alalı 2 ay oluyo 10 numara telefon ama birtek derdim var program bulamıyorum telefona yardım ederseniz sevinhirim

ne prog istionki
  • Evet yaa ben de program istiom şöle w900i için ama yok ki herkese sordm yok yok yok ne prog olması önemli diil siz bana bi site vern w900i proglamları içersin size canımı veriym yaw

• slm arkadaşlar... yaw bu topic ii oldu ya bunu silmeyin... bi tane olsun bizim olsun beaa:)

ya bişi danışıcam... ben sakura almayı düşünüyorm, kredi kartına taksitle alacağım, (world card) peki netten alırken world cardın şimdi al 2 ay sonra ödemeye başla kampanyası geçerlimidir?

bir de estore'den almayı düşünüyorum sizce nasıl olur? veya daha hesaplı tavsiye edeceğiniz bi site warmı...

yaw keşke bende ist da yaşasam::(( bu aydında hiçbişi yok be:(

bu arada tel'in hayırlı olsun gökhan s. kardeş... güle güle kullan...
  • Sanırım fazla w900 alan olmadı?Pek tutulmadı gibi bizim ülkede kimsede yok nadir bir tellefon olarak geldi meydana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Baracuda

Sanırım fazla w900 alan olmadı?Pek tutulmadı gibi bizim ülkede kimsede yok nadir bir tellefon olarak geldi meydana.

tutulmadığından değil fiyatından fazla yok..nadir olması daha güzel..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.